Vlogging

Videoblogim

Ndani pasionet tuaja me videobloge

Doni të nisni videoblogun tuaj? Zbuloni këshilla e teknika për ekspertë dhe mësoni si të arrini rezultate mahnitëse me kompletin më të mirë për rastin.

Produktet dhe paketat e rekomanduara

Softueri dhe zgjidhjet e rekomanduara

Aplikacioni Canon Photo Companion

Me përmbajtje të personalizuara, sfida dhe frymëzime për t'ju drejtuar përgjatë udhëtimit tuaj të fotografisë, aplikacioni ynë Photo Companion është partneri i përsosur për çdo rrëfimtar vizual.

Shkarkoni aplikacionin

A man stands on rocks in front of a bright blue mountain river, taking a photo on a Canon camera.

Kamerat e "Canon" për videoblogime

Videoblogerët e ndryshëm kanë nevoja të ndryshme dhe "Canon" ka një kamerë për gjithkënd.

Lexoni më shumë

A Canon EOS 250D with its screen flipped to selfie mode films a vlogger.

Kamerat më të mira për videoblogim

Kamerat e "Canon" janë gjithnjë e më të preferuara mes komunitetit të ri dhe dhe vjetër të videoblogimit, nga brenda dhomave deri në udhëtimet në natyrë, nga studiot profesionale deri te syprinat e kuzhinës; cilido qoftë pasioni juaj, cilido qoftë stili juaj - nëse ju pëlqen, videoblogojeni.

Lexoni më shumë

A Canon PowerShot G7 X Mark III on a marble tabletop.

Mund të jeni të interesuar në...

Hidhuni një sy artikujve tanë

Gjeni intervista dhe histori frymëzuese nga njerëz të apasionuar

SHIHNI ARTIKUJT

Fotografi Richard Walch kundron bregdetin, duke shkrepur një foto me kamerën e tij "Canon".

Rregjistrohuni për buletinin tonë

Merrni të gjitha të rejat më të fundit dhe informacione për produktet

REGJISTROHUNI TANI