Home Printers

Printerë për shtëpi

Zbuloni printerët më të mirë shtëpiakë për dokumente dhe foto me qartësi mahnitëse.

Zgjidhje elegante

Çlironi imagjinatën dhe krijoni zyrën tuaj të vogël të shtëpisë. Qoftë nëse shkolloheni nga shtëpia apo keni dell krijues, printerët e "Canon" janë krijuar për t'iu përshtatur stilit tuaj të jetës.

MËSONI MË SHUMË

Filtri për printerë shtëpie

Po kërkoni për diçka konkrete? Rafinoni kërkimin
Filtroni sipas

PIXMA TS705

Shijoni përfitimet nga lidhjet superiore dhe kapaciteti i lartë i letrës në një paketë kompakte dhe me kosto të pranueshme

Mësoni më shumë

PIXMA TS9550

Mësoni se si lidhja me valë, vetëmbushësja 20-fletëshe dhe kapaciteti për A3 mund të përmbushin të gjitha nevojat e biznesit tuaj.

Mësoni më shumë

PIXMA TS3350 Series

Shumëfunksionalitet me mundësi optimale lidhjeje, printim pa bordura dhe fishekë opsionalë XL – dhe të gjitha kundrejt një çmimi të përballueshëm

Mësoni më shumë

PIXMA TS5350

Ekspozoni kredencialet tuaja të dizajnit me administrimin fleksibël të materialeve, aplikacionet interesante krijuese dhe mundësitë praktike të lidhjes me celularët inteligjentë të printerëve të serisë "PIXMA TS5350"

Mësoni më shumë

PIXMA TS6350 Series

Pajisje e sofistikuar shumëfunksionale që vjen me dizajn praktik dhe fleksibilitet me 5 bojëra individuale për dokumente dhe foto të cilësisë së lartë

Mësoni më shumë

Canon PIXMA TS8150 Series

Një pajisje të-gjitha-në-një e vogël dhe me rendiment të lartë me 6 bojëra të veçanta dhe lidhjet inteligjente për pajisjet dhe renë kompjuterike

Mësoni më shumë

PIXMA TS8250 Series

Zbuloni se si ky printer të-gjitha-në-një ndërthur 6 bojëra, përdorimin me lehtësi dhe stilin e nivelit të lartë për një cilësi të mrekullueshme

Mësoni më shumë

PIXMA TS8350 Series

Çlironi krijimtarinë me një sërë materialesh dhe gëzoni printime fotosh më të pasura e më të ndezura falë teknologjisë "FINE" dhe 6 bojërave individuale.

Mësoni më shumë

Canon PIXMA TS6050 Series

Krijoni fotografi pa bordura me cilësi premium duke përdorur këtë pajisje të-gjitha-në-një kompakte me 6 bojëra me lidhjet inteligjente dhe ethernet

Mësoni më shumë

PIXMA MG2550S

Një printer, skaner dhe fotokopje me ngjyra të-gjitha-në-një, kompakte dhe për përdorim të përditshëm, ideale për në shtëpi.

Mësoni më shumë

PIXMA MG6450

Gjithçka-në-Një me performancë të lartë me lidhshmëri të avancuar Wi-Fi për printim direkt nga pajisjet smart dhe cloud. Elegant, kompakt dhe i lehtë për t'u përdorur, ofron cilësi printimi superiore.

Mësoni më shumë

PIXMA MG6650

I ndërtuar për t'ju ndihmuar të shprehni kreativitetin tuaj, ky printer Gjithçka-Në-Një me performancë të lartë ofron printime me cilësi superiore. Dhe me Wi-Fi të avancuar është e lehtë të printoni direkt nga pajisjet smart dhe cloud.

Mësoni më shumë

PIXMA MG7150

Gjithçka-në-Një për Fotografi me 6-bojëra Premium për rezultate profesionale në shtëpi. Elegant dhe i lehtë për t'u përdorur me kontroll intuitiv me prekje, ofron lidhshmëri të avancuar për të printuar nga pajisjet smart dhe direkt nga cloud.

Mësoni më shumë

PIXMA MG7550

Provoni fuqinë për shprehur pasionin tuaj për fotografinë në printime mahnitëse. Lidhuni me lehtësi direkt me pajisjet smart dhe cloud, dhe provoni kontrollin intuitiv me prekje me këtë printer Gjithçka-Në-Një Premium me 6 bojëra me Wi-Fi.

Mësoni më shumë

PIXMA MG7700 Series

Gjithçka-Në-Një Premium që përdor sistemin me 6 bojëra për të printuar foto mahnitëse pa kompromentuar shpejtësinë ose cilësinë. Lidhuni me pajisje smart dhe me cloud përmes kontrolleve intuitive me prekje.

Mësoni më shumë

PIXMA iP7250

Me lidhjen Wi-Fi, ky printer fotografish me performancë të lartë është perfekt për printimet e shpejta me cilësi të lartë.

Mësoni më shumë

PIXMA G1400

Printer fotografish dhe dokumentesh me një funksion të vetëm, kompakt dhe i besueshëm. Perfekt për printim në volume të mëdha.

Mësoni më shumë

PIXMA G1400

Printer fotografish dhe dokumentesh me një funksion të vetëm, kompakt dhe i besueshëm. Perfekt për printim në volume të mëdha.

Mësoni më shumë

PIXMA G1410

Kurseni me printim të thjeshtë me kosto të ulët dhe foto të gjalla deri në madhësi A4 dhe dokumente të qarta me këtë printer me rimbushje.

Mësoni më shumë

PIXMA G2410

Printoni, kopjoni dhe skanoni në cilësi të lartë me këtë pajise shumëfunksionale me kosto të ulët, me rimbushje dhe rendiment të lartë në numër faqesh.

Mësoni më shumë

PIXMA G3410

Rrisni rendimentin dhe gëzoni printim me kosto të ulët nga pajisjet inteligjente dhe retë kompjuterike nëpërmjet kësaj pajisjeje shumëfunksionale me Wi-Fi.

Mësoni më shumë

PIXMA G4410

Provoni printimin me rendiment të lartë dhe me kosto të ulët me këtë pajisje kompakte 4-në-1, me Wi-Fi dhe gati renë kompjuterike.

Mësoni më shumë

PIXMA G4411

Provoni printimin me rendiment të lartë dhe me kosto të ulët me këtë pajisje kompakte 4-në-1, me Wi-Fi dhe gati renë kompjuterike.

Mësoni më shumë

Canon Zoemini C

Nxirrni foto të shoqërisë dhe shkëmbejini autoportretet me anë të printerit që mund të mbahet në xhep, për foto çasti kudo që të jeni.

Mësoni më shumë

Canon Zoemini S

Nxirrni autoportretin e autoportreteve: shkrepni, personalizoni dhe printoni kudo që të jeni nga pëllëmba e dorës me pasqyrë për autoportret, unazën e dritës dhe shkrehje në distancë

Mësoni më shumë

MAXIFY MB2050

Ky printer kompakt Gjithçka-Në-Një ofron printim efikas me ngjyra, për zyrat e shtëpive dhe është i pajisur me Wi-Fi, Furnizues Automatik të Dokumenteve, printim dyanësh si edhe funksionin Skanim në Cloud.

Mësoni më shumë

MAXIFY MB2350

Printer i shpejtë dhe produktiv Gjithçka-Në-Një i cili ofron printim cilësor me ngjyra për zyrat e shtëpive. Është i pajisur me Wi-Fi dhe Ethernet, ekran me prekje plus lidhshmërim me smartfon dhe shërbime cloud.

Mësoni më shumë

PIXMA GM4040

Përshpejtoni ngarkesat e punës dhe ulni kostot për faqe me një rendiment prej 18 000 faqesh, vetëmbushëse 35-fletëshe dhe një ngarkesë të madhe 350 fletësh letre të thjeshtë.

Mësoni më shumë

PIXMA MP230

Të-gjithë-në-një elegant ofron printim, skanim dhe kopjim me cilësi të lartë. Programi kompjuteri i thjeshtë për t'u përdorur ju lejon të merrni kontrollin e printimit tuaj në Internet, si dhe të organizoni dhe të printimi fotografitë.

Mësoni më shumë

Canon PIXMA TR8550

Një pajisje 4-në-një e vogël, inteligjente dhe që kursen hapësirën me shumë opsione të lidhjes për një produktivitet maksimal

Mësoni më shumë

SELPHY CP1300

Elegant dhe portativ për printime të bukura pa tela dhe fotografi dokumentesh identifikimi nga kamerat dhe pajisjet inteligjente të përputhshme.

Mësoni më shumë

MAXIFY MB2150

Një pajisje e jashtëzakonshme me shumë funksione - printer me hedhje boje me ngjyra, skaner, fotokopjuese dhe faks - me mbështetjen e printimit dhe të skanimit për pajisjet celulare dhe shërbimet e resë kompjuterike, shpejtësinë e printimit 19 ipm në mono dhe një gamë të gjerë të veçorive të rrjetit.

Mësoni më shumë

MAXIFY MB2750

Pajisja të-gjitha-në-një me hedhje boje me ngjyra për zyrat në shtëpi. Seria Canon MAXIFY MB2750 ofron printimin në pajisje celulare dhe integrimin me renë kompjuterike, ndërsa kapaciteti i letrës me 500 fletë dhe shpejtësia e lartë e printimit në mono me 24 ipm e rrit në maksimum produktivitetin e saj.

Mësoni më shumë

MAXIFY MB5450

Printer me ngjyra të gjitha-në-një, faks, skaner dhe fotokopjuese, që printon me 24 ipm në mono dhe 15,5 ipm me ngjyra. E ndërtuar për produktivitet, seria e fuqishme Canon MAXIFY MB5450 nuk bë kompromis për rendimentin, cilësinë ose qëndrueshmërinë

Mësoni më shumë

Do you need help finding a printer?

Ju duhet ndihmë për të gjetur një printer?

Përdorni përzgjedhësin tonë të printerit për të gjetur printerin ideal për ju.

ZGJIDHNI PRODUKTIN TUAJ

Mbështetja për printerin tuaj "Canon"

Shkarkoni drejtues softuerikë, firmuerë e manuale, dhe shfrytëzoni mbështetjen teknike në internet, burimet dhe diagnostikimin e printerit tuaj "Canon".

ZBULONI MË SHUMË

Mund të jeni të interesuar në...