A black Canon SELPHY CP1500, a green Canon SELPHY Square QX10, a teal Canon Zoemini S2 and rose gold Canon Zoemini 2 are spread out on a grey background, surrounded by prints, stickers and accessories.

PRINTERËT

PORTATIV
PRINTERËT

Nga printimi në madhësi xhepi deri të fotoprintimi kompakt, përzgjedhja e fotoprinterëve portativë të Canon ka diçka që i përshtatet stilit tuaj të jetesës. Qoftë nëse doni t'i printoni fotot në çast apo në shtëpi, hidhini një sy koleksionit tonë të printerëve portativë.

Printime argëtuese kudo që të ndodheni

 • Zgjidhni printerin e duhur që përshtatet me stilin tuaj të jetesës nga një gamë modelesh dhe ngjyrash

 • Bëhuni krijues me një larmi llojesh dhe madhësish letre

 • Shkrepni, personalizoni dhe printoni në lëvizje me aplikacionet e Canon

 • Printoni foto me ngjyra të ndezura rezistente ndaj njollosjes

Gama Canon SELPHY

Një fotoprinter kompakt portativ mundëson printime të shpejta, të thjeshta dhe cilësore nga kamera, kompjuteri apo pajisja juaj inteligjente1.

Gama Canon Zoemini

Një printer fotosh në madhësi xhepi që nuk kërkon bojë për printim. Përdoret me aplikacionin Mini Print, duke ju mundësuar krijimtari pa kufizime për printime në letër fotoje ngjitëse 5 x 7,6 cm në lëvizje.

 • Printerë për shtëpi

  Canon Zoemini 2

  Nxirrni printime çasti nga smartfoni kudo që të jeni dhe në çdo kohë, me printerin e xhepit me bateri Zoemini 2.
 • Kamera-printerë çasti dhe xhepi

  Canon Zoemini S2

  Çoni autoportretet një shkallë më tej me printerin-kamerë në madhësi xhepi, të kompletuar me pasqyrë, unazë drite, shkrehës distance dhe pamje direkte.
 • Printerë për shtëpi

  Zoemini

  Regjistroni, personalizoni dhe printoni kudo ku shkoni me këtë aksesor me një madhësi xhepi të përsosur për pajisjet celulare.

Krahasoni printerët më të fundit kompakt dhe portativ të Canon dhe zgjidhni më të mirin për ju

Llojet e printimit

Kartolinë, kartë krediti, ngjitëse
Ngjitëse
Ngjitëse
Ngjitëse

Madhësitë e printimit

Nga 22 x 17 mm deri 100 x 148 mm
68 x 68 mm
rreth 50 x 76 mm dhe 33 mm
rreth 50 x 76 mm dhe 33 mm

Teknologjia e printimit

Printime 100 vjeçare me sublimim me ngjyrues
Printime 100 vjeçare me sublimim me ngjyrues
ZINK pa fishekë
ZINK pa fishekë

Madhësia e printerit

182 x 58 x 133mm
102×143×31 mm
120 x 84 x 21.5mm
121×80,3×21,5mm

Pesha e printerit

850g
445 g
177g
188g

Energjia

Karikohet me energji elektrike, bateria është opsionale
Bateria e integruar
Bateria e integruar
Bateria e integruar

Printo nga

Wi-Fi / USB / kartë SD / aplikacioni SELPHY Photo Layout
Wi-Fi / aplikacioni SELPHY Photo Layout
Bluetooth® / aplikacioni Mini Print
Bluetooth® / aplikacioni Mini Print

Gjeni frymëzimin tuaj

Aplikacionet përkatëse

Merrni kontrollin nga pajisja juaj inteligjente dhe shijoni shtimin e notave krijuese në printimet tuaja.

Frymëzohuni, regjistrohuni tani

Mos i humbisni ofertat e fundit nga "Canon", këshillat e udhëzimet, lajmet dhe ftesat për në aktivitetet vendore.

Gjeni mbështetje për printerin tuaj kompakt të fotove Canon

 1. I pajtueshëm me pajisjet me iOS, OS X dhe Android dhe kamerat me valë PictBridge