Canon Zoemini 2

Printerë për shtëpi

Canon Zoemini 2

Në madhësi xhepi, pa bojë dhe gati për të printuar fotot tuaja kudo dhe kurdo – është partneri ideal për smartfonin tuaj.

PRINTER XHEPI

Tregoni stilin tuaj me Canon Zoemini 2

Në shtëpi, të dalë apo diku midis – kudo që të ndodheni, ky printer xhepi jua kthen pozat e smartfonit në foto të bukura.
Canon Camera

Printime ideale, gati për shpërndarje në çast

Përfitoni dhe shpërndani fotot tuaja të preferuara kudo që të ndodheni me printimet e Zoemini 2 rezistente ndaj ujit dhe grisjes. Shpina me shqitje-ngjitje e bën më se të lehtë vendosjen dhe mbajtjen nëpër albume.

Canon Zoemini 2
Canon Zoemini 2

Printoni kudo dhe kurdo

Bëjini printimet në lëvizje falë dizajnit peshëlehtë dhe madhësisë optimale për xhep, plus një bateri të integruar për karikim të shpejtë me USB-C.

Personalizoni me aplikacionin Canon Mini Print

Me akses ekskluziv në opsione të këndshme e krijuese dhe lidhje direkte me të gjitha pozat tuaja të rrjeteve sociale, aplikacioni Mini Print është partneri ideal për printime unike, të shpërndashme dhe të personalizuara nga Canon Zoemini 2.

Pa tela, pa telashe

Printoni përmes lidhjes me valë nga pajisja juaj inteligjente falë lidhjes së shpejtë, të thjeshtë dhe të qëndrueshme Bluetooth 5.0 - nuk ka nevojë për kabllo.

Një printer çasti Canon printon një imazh në një tryezë prej druri të mbuluar me tekstil të gjelbër. Pranë printerit, një person mund të shihet duke mbajtur një smartfon.
Canon Zoemini 2

Zero bojë, më pak mbeturina

Përfitoni printim të thjeshtë pa bojë mbi letrat e riciklueshme me teknologjinë ZINK. Nuk ka telashe apo ndërrime të ngatërruara, dhe nuk ka nevojë të hidhni fishekët e vjetër.

#FreeYourStory

Jini të guximshëm. Jini ekspresivë. Jini origjinalë. Na e tregoni jetën përmes objektivit tuaj. Qoftë përmes fotove, printimeve apo filmimeve, ne duam të shikojmë perspektivën tuaj unike mbi botën ashtu siç e shkrepni ju.

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Specifikimet

 • Notification Imagee

  ZINK™

  Teknologji printimi pa bojë në rezolucion printimi 314 x 500 dpi, ideale për poza nga smartfoni

 • Notification Imagee

  Aplikacioni Canon Mini Print

  iOS dhe Android

 • Notification Imagee

  Karikim me USB Type-C

  Karikoni nga bosh në plot brenda vetëm 50 minutave

 • Notification Imagee

  Madhësi letre 2 x 3

  Përdor Canon ZINK™ Photo Paper dhe punon me letër zbavitëse dhe të gatshme rrethore

 • Notification Imagee

  Bluetooth 5,0

  Lidhje e thjeshtë pa kabllo mes printerit dhe pajisjes inteligjente

 • Notification Imagee

  Llambë treguese me disa ngjyra

  U lejon përdoruesve të shikojnë me lehtësi statusin dhe sinjalizimet e printerit

Metoda e printimit

ZINK™

ZINK™

Rezolucioni (dpi)

314 x 500

314 x 400

Shpejtësia e printimit (për fletë)

Afro 50 sek

Afro 50 sek

Madhësia e letrës (W x L mm)

50 x 76

50 x 76

Përmasa (L x W x H mm)

120 x 84 x 21.5

118,31 x 82,36 x 18.7

Pesha

177g

160 g

Paneli i kontrollit

1 buton ndezjeje
1 llambë treguese me disa ngjyra

1 buton ndezjeje

Lidhshmëria

Bluetooth 5,0

Bluetooth 4.0

Foleja e karikimit

USB-C

Mikro USB

Koha e karikimit

~50 min

~90 min

Kapaciteti i printimit (fletë për mbushje)

~20 fletë

~20 fletë

Disponueshmëria e ngjyrës së trupit

3 – Rose Gold, Navy dhe Pearl White

3 – Black, White dhe Rose Gold

Canon Zoemini 2

Çfarë ka në kuti

 • Canon Zoemini 2

 • Udhëzuesi i shpejtë i nisjes

 • Kabllo USB

 • Fleta e sigurisë

 • Fleta EWS

 • Canon ZINK™ Photo Paper (10 fletë) dhe 1 SMART SHEET

Aksesorët përkatës

Produktet e lidhura

Mund të jeni të interesuar edhe për