PRODUKTE TË REJA NGA CANON

Produktet më të fundit

Zbuloni produktet e reja të Canon - të projektuara për t'ju ndihmuar të krijoni histori të paharrueshme
Canon Camera

Produktet më të fundit

Kamerat pa pasqyrë EOS R dhe EOS M

Tregoni sot historitë e së nesërmes me fotografi dhe video me cilësi të mrekullueshme. Kamerat tona të reja pa pasqyra mund të mbahen me lehtësi dhe ndërthurin teknologjitë më të mira të Canon në një trup kompakt me objektiva të ndërrueshëm.

 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R7

  Eksploroni natyrën me një kamerë që vjen me shpejtësi dhe cilësi sensacionale figure në një trup portativ APS-C të projektuar për të ardhmen.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R10

  Kryeni hapat tuaja të radhës në fotografi dhe video me një kamerë pa pasqyra EOS R System të krijuar rreth një sensori madhësie APS-C.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R3

  Me shpejtësinë si element kryesor, kjo është kamera pa pasqyra për të cilën kanë pritur fotografët profesionistë të sporteve, lajmeve dhe natyrës.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS M50 Mark II

  Krijoni përmbajtje me cilësi të arrirë për audiencën tuaj dhe shtoni aftësinë tuaj krijuese - qoftë në fotografi, video apo transmetime të drejtpërdrejta
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R5

  Rimendoni se çfarë dini për kamerat pa pasqyrë. Performanca pa kompromis e EOS R5 do të revolucionarizojë fotografinë dhe filmimet tuaja.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R6

  Çfarëdo që shkrepni, sido që ta shkrepni, "EOS R6" ju mundëson të jeni krijues në mënyra që nuk i mendonit kurrë të mundshme.
 • Kamerat EOS DSLR

  Kamerat Canon DSLR ofrojnë funksionet dhe kapacitetet e avancuara nga Canon në manovrimin tradicional me inkuadrues të qartë e të shndritshëm optikë dhe kohëzgjatje të rritur të baterisë. Këto kamera me objektiva të ndërrueshëm ju mundësojnë shkrepjen e kujtimeve që zgjasin sa vetë jeta.

 • Kamera DSLR

  EOS 850D

  Hidhni hapin e radhës në kontrollin krijues, duke shkrepur foto me detaje mahnitëse dhe filma befasues në 4K, me një DSLR peshëlehtë e me opsione lidhjeje, që ju frymëzon dhe jua shpërblen.
 • Kamera DSLR

  EOS-1D X Mark III

  Jeta është plot me momente të papërsëritshme. Shkrepni më shumë prej tyre me anë të "EOS-1D X Mark III" dhe tregojini botës historinë tuaj vizuale.
 • Kamera DSLR

  EOS 90D

  Një DSLR me funksione të plota që ju shpie më pranë, ju mundëson të shkrepni më shpejt dhe të nxirrni foto mahnitëse 32,5-megapikselëshe.
 • Kamera DSLR

  EOS 250D

  DSLR më e lehtë në botë me ekran lëvizës1, pajisur me Canon DIGIC 8, filmim 4K dhe "Creative Assist".
 • Lentet e kamerave

  Ne integrojmë aftësitë më të mira dhe një teknologji optike të një niveli maksimal në lentet tona të reja për të siguruar fotografi dhe video me cilësi të shkëlqyer. Ne jemi po ashtu gjithmonë duke shtuar në gamën tonë unike dhe të zgjeruar - kështu që mund të gjeni lenten tuaj të përsosur.

 • Objektiv fiks këndgjerë

  Canon RF 24mm F1.8 MACRO IS STM

  Një objektiv kompakt, peshëlehtë, fiks, 24mm që është ideal për fotografinë e peizazheve, videoblogime dhe hapësira të brendshme – plus pamje fantastike makro.
 • Objektiv zmadhimi ultrakëndgjerë

  Canon RF 15-30mm F4.5-6.3 IS STM

  Një zmadhues RF 15-30mm kompakt dhe peshëlehtë, ideal për udhëtime që përfshijnë peizazhe urbane, peizazhe natyrore, arkitekturë dhe videoblogim në ecje e sipër.
 • Lentet RF-S

  RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM

  Një objektiv zmadhues standard APS-C për serinë EOS R - që është ideal për situatat e përditshmërisë, si p.sh. familjen, stilin e jetesës, portretet dhe pushimet.
 • Lentet RF-S

  RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM

  Një objektiv zmadhues EOS R-series APS-C i gjerë deri në telefoto që është ideal për udhëtime, faunën e egër, sportin dhe stilin e jetesës.
 • Objektivat RF

  Canon RF 800mm F5.6L IS USM

  Një supertelefoto 800mm i serisë RF me manovrim të avancuar dhe projektim që do të shtyjë limitet tuaja.
 • Objektivat RF

  Canon RF 1200mm F8L IS USM

  Një supertelefoto 1200mm i serisë RF me manovrim dhe projektim të avancuar për rezultate mahnitëse te kafshët, sportet dhe detajet në largësi.
 • Objektivat RF VR

  Canon RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE

  Shkrepeni botën në realitet mahnitës virtual me këtë objektiv revolucionar të serisë L, të krijuar për t'jua bërë udhëtimin tuaj VR sa më të shtruar të jetë e mundur.
 • Lentë me kënd të gjërë

  Canon RF 16mm F2.8 STM

  Një objektiv kompakt dhe ekonomik, ultra i gjerë, kuadërplotë, 16mm për serinë EOS R, krijuar për videoblogerë dhe krijues përmbajtjesh.
 • Objektiv zmadhues me telefoto

  RF 100-400mm F5.6-8 IS USM

  Një objektiv fleksibël, kompakt dhe peshëlehtë RF 100-400mm me fotostabilizim 5.5-nivelësh për shkrepjen e natyrës dhe të aksionit pa u rënduar nga pesha.
 • Objektiv zmadhues ultra i gjerë

  RF 14-35mm F4L IS USM

  Objektivi më i gjerë RF nga Canon vjen me detaje me precizionin e serisë L, nga 14-35mm, ndërsa mbajtja në dorë është e lehtë me fotostabilizimin 5.5-nivelësh.
 • Kamerat kompakte

  Fantastike për përdorim të përditshëm, kamerat kompakte elektronike me objektiva fiksë ofrojnë portativitet dhe peshë të lehtë - duke qenë ideale për ata që duan një kamerë të gjithanshme gati për ta shkrepur në çast.

 • Kompakt Dixhital

  PowerShot ZOOM

  Një "PowerShot" në përmasa pëllëmbe për shkrepjen e atyre momenteve magjike të familjes apo të natyrës në 100mm, 400mm2 ose me zgjatim digjital në 800mm.
 • Kompakt Dixhital

  PowerShot G7 X Mark III

  Një kamerë e lidhur që shkrep video dhe foto të jashtëzakonshme që ndjekësit tuaj do t'i adhurojnë.
 • Kompakt Dixhital

  PowerShot G5 X Mark II

  Fleksibël e i fuqishëm, me cilësi premium që jep rezultate të jashtëzakonshme – çfarëdo që të jeni duke fotografuar.
 • Kompakt Dixhital

  PowerShot G1 X Mark III

  Zbuloni serinë G të nivelit më të lartë me cilësinë dhe rendimentin e një kamere DSLR në një trup të lehtë dhe kompakt.
 • Videokamera, objektiva dhe ekrane profesionale

  Qoftë nëse jeni fillestar në filmografi apo profesionist në kërkim të cilësisë optimale të figurës, gama jonë e videokamerave dhe e objektivave "Canon" ofron rezultate mahnitëse.

 • Kinozmadhues kuadërplotë

  CN-E20-50mm T2.4 L F / FP

  Objektiv zmadhues kuadërplotë premium me T2.4 në rrezen e vet 20-50mm, projektuar për produksione të cilësisë së lartë. Ofrohet në mbërthyese EF/PL.
 • Kinozmadhues kuadërplotë

  CN-E45-135MM T2.4 L F / FP

  Objektiv zmadhues kuadërplotë premium me T2.4 në rrezen e vet 45-135mm, projektuar për produksione të cilësisë së lartë. Ofrohet në mbërthyese EF/PL.
 • Objektivat kinematografikë

  UHD DIGISUPER 122AF (UJ122X8.2B AF)

  Objektivi optimal i transmetimit në 4K me optikë premium, zmadhim të fuqishëm 122x zoom, plus teknologji të avancuar vetëfokusimi.
 • Cinema EOS System

  EOS R5 C

  Shkrepni video mahnitëse 8K dhe foto 45MP me kamerën tonë më të vogël Cinema EOS që është e gatshme për gjithçka.
 • Ekranet Profesionale

  Canon DP-V1830

  Me një modelim kompakt dhe peshëlehtë për ambiente studioje ose skenike, monitori profesional DP-V1830 ofron performancë të jashtëzakonshme imazherike 4K HDR.
 • Kamerat PTZ

  CR-X300

  Një kamerë kompakte PTZ niveli IP65 që ofron rezolucion 4K, zmadhim optik 20x dhe transmetim e komandim me IP për një larmi të gjerë përdorimesh.
 • Videokamerat profesionale

  Canon XF605

  Një kamerë fleksibël transmetimi cilësie 4K, që ofron vetëfokusim të avancuar, lidhje dhe transmetim për produksione me kërkesë të lartë.
 • Kamerat PTZ

  CR-N500

  Me një zmadhim optik 15x, kapacitet shkrepjeje në 4K UHD dhe Dual Pixel Auto Focus, CR-N500 mundëson komandim preciz dhe transmetim pa ndërprerje IP me rezultate të jashtëzakonshme.
 • Kamerat PTZ

  CR-N300

  Pajisur me rezolucion 4K UHD, një zmadhim optik 20x, vetëfokusim hibrid, protokolle të shumta transmetimi dhe komandimi me IP, mund ta angazhoni audiencën tuaj në mënyra të reja.
 • Kamerat PTZ

  CR-X500

  Me një kasë robuste dhe rezistente ndaj kushteve atmosferike plus rezolucionin 4K UHD, zmadhimin optik 15x, 12G-SDI dhe Dual Pixel CMOS AF, modeli CR-X500 është kamera ideale PTZ për produksion distance dhe monitorim.
 • Pult PTZ

  RC-IP100

  Një pult i cilësisë së lartë me levë shumëfunksionale dhe ekran intuitiv me prekje për komandim të lehtë të deri në 100 kamerave të lidhura.
 • Videokamerat profesionale

  XA45/XA40

  Videokamerë e serisë XA, ultrakompakte, profesionale, në madhësi pëllëmbe, me 4K, me objektiv zmadhimi optik 20-fish
 • Printerë

  Pavarësisht nëse dëshironi fotografi të bukura me ngjyra apo printime të besueshme dhe me cilësi të lartë të dokumenteve në shtëpi, në zyrë apo në lëvizje, printerët tanë vijnë me funksionet më të përditësuara për një cilësi mahnitëse dhe lidhje inteligjente.

 • Printerë për shtëpi

  Canon SELPHY CP1500

  Krijoni printime me ngjyra të pasura, rezistencë të lartë, në pak sekonda me këtë fotoprinter kompakt që përdoret thjesht.
 • Printerë "MegaTank"

  MAXIFY GX5050

  Get business-quality documents every day with this compact, high volume, refillable MegaTank printer.
 • Canon Camera

  Printer Inkjet

  Seria “PIXMA TR4650”

  Printoni, fotokopjoni, skanoni dhe dërgoni faks – gjithçka është kaq e thjeshtë me këtë pajisje shumëfunksionale kompakte dhe praktike për ta që punojnë nga shtëpia.
 • Kamera-printerë çasti dhe xhepi

  Canon Zoemini S2

  Çoni autoportretet një shkallë më tej me printerin-kamerë në madhësi xhepi, të kompletuar me pasqyrë, unazë drite, shkrehës distance dhe pamje direkte.
 • Produkte të tjera

  Risia jonë e vazhduar teknologjike garanton që produktet e reja të Canon të shtohen vazhdimisht në katalogun tonë.

 • Kompakt Dixhital

  PowerShot PX

  Shkrepini automatikisht momentet më të çmuara të jetës me këtë kamerë inteligjente që dallon fytyrat dhe lidhet me pajisjen tuaj inteligjente.
 • Blici Speedlite

  Canon Speedlite Transmitter ST-E10

  Lidhini dhe komandojini blicet tuaja të mbështetura Speedlite nga distanca, me këtë aksesor të vogël, praktik, shumëfunksional mbërthyeseje.
 • Aksesor EOS

  Canon Multi-Function Shoe Adapter for Smartphone Link AD-P1

  Lidhni smartfonin tuaj me Android përmes kësaj mbërthyeseje shumëfunksionale për transferim të shtruar të fotove ndërmjet kamerës dhe aplikacioneve për mundësi të reja me ciklet e punës.
 • Kamerat PTZ

  Canon Robotic Camera System CR-S700R

  Panoramim, anim dhe zmadhim të telekomanduar profesional për fotografë, i pajtueshëm me kamerat me objektiva të këmbyeshëm
 • BIZNESI

  Të fundit nga Canon Business

  Zbuloni mënyra të reja për të përmirësuar mënyrën si punoni, duke eksploruar botën në ndryshim të imazherisë dhe informacionit.
  Produktet e biznesit Zgjidhje biznesi Shërbimet e biznesit
  1. 250D (e zezë/argjendtë) është modeli më peshëlehtë në botë mes kamerave digjitale njëobjektivëshe me pasqyrim, me sensor përmasash APS-C dhe monitor lëvizës LCD. Përfshin baterinë dhe kartën e memories sipas direktivave të CIPA. Nga 9 prilli 2019 (sipas kërkimeve të "Canon").
  2. Gjatësitë e përmendura fokale janë ekuivalente të 35mm.