Canon EOS 1200D

Kamerat

Eksploroni krijimtarinë tuaj me gamën e kamerave dhe aksesorëve të Canon.

Cila gamë ju përshtatet?

Fillestar ose profesionist - gjeni produktet për çdo nivel.

canon compact digital cameras IXUS G5 X

Kamerat dixhitale kompakte

Një kamerë me lente të lehtë të fiksuar Provoni një cilësi të shkëlqyer të imazhit në duart tuaja.

Shikoni gamën

Canon dslr cameras 80D 100D lenses

Kamera DSLR

Çojeni fotografinë tuaj në një nivel tjetër me kamerat tona EOS. Shijoni veçoritë e nivelit më të lartë dhe një cilësi të shkëlqyer të imazhit.

Shikoni gamën

Canon EOS M10 EOS M3

Kamerat pa pasqyrë

Të krijuara për të qenë elastike. Eksperimentoni me lentet dhe shijoni rendimentin e një kamere DSLR në një trup kompakt.

Shikoni gamën

Canon mirrorless cameras
Nxjerrë me EOS M10
  • f/3.2
  • 1/100
  • 100
Canon speedlite flashes Macro Ring lite 430EX 270EX 1

Blicet Speedlite

Siguroni kontrollin krijues të dritës me gamën e bliceve të gjithanshëm dhe të lehta në përdorim.

Shikoni gamën

Canon  Speedlite flashes

Keni nevojë për ndihmë për të gjetur një kamerë?

Përdorni përzgjedhësin e kamerës dhe gjeni kamerën e përsosur për ju.

Gjeni kamerën time

EOS 7d Mark II