A man holding EOR R6 Mark II with RF lens and a mic taking a video.

KAMERA 4K, PA PASQYRA, DSLR DHE KOMPAKTE

Zbuloni përfitimet e videos 4K dhe gjeni kamerën më të mirë 4K nga Canon për ju.

Çfarë është 4K?

Më shumë detaje, më shumë hapësirë për të treguar historinë tuaj. Me sensorët CMOS të fjalës së fundit nga Canon, videoja 4K i regjistron kujtimet tuaja me më shumë gjallëri se kurrë dhe në rezolucion 4 herë mbi Full HD. Videoja 4K Ultra High-Definition është një hap tjetër i fuqishëm dhe fleksibël në narracionin tuaj.

Përfitimet

Shpalosni dellin e kineastit 4K brenda jush dhe shtoni filmime 4K në katalogun tuaj krijues.

 • Mbushni ekranin me detaje

  Videoja 4K ofron rezolucion 4 herë më të madh se 1080p Full HD duke përdorur gjerësinë e plotë të sensorit të kamerës, për një përvojë më se reale.

 • Kapni lëvizjen

  4K regjistron objekte në lëvizje me saktësi të jashtëzakonshme dhe krijon efekte super të lëmuara me lëvizje të ngadalta në postproduksion.

 • Pritni, zmadhoni dhe lëvizni pamjen

  Me 4K mund të gëzoni lirinë krijuese për të zmadhuar, lëvizur pamjen dhe prerë filmimet tuaja deri në 200% pa humbje të cilësisë.

 • Krijoni imazhe nga filmi

  Videoja e filmuar në 4K mund të përdoret për të krijuar foto 8,8-megapikselëshe. Thjesht nxirrni kuadro brenda kamerës ose gjatë postproduksionit.

 • Përfitoni liri të plotë krijuese

  Shkrepni në 4K për të krijuar një film edhe më të detajuar me rezolucion të plotë HD për t'i lënë mbresa audiencës suaj.

 • Krahasoni 4K me Full HD

  Shkrepni detaje marramendëse, gati të paarritshme në videon 4K përkundër Full HD. Shihni dallimin midis videos 4K dhe Full HD më poshtë.

  4K

  HD

  Na e lini ne t'ju gjejmë kamerën e përsosur Canon

  Gjetësi ynë i kamerës do t'ju orientojë mes gamës së kamerave tona dhe do t'ju ndihë të gjeni modelin optimal për ju.

  Kamerat pa pasqyra 4K

  Rezolucioni spektakolar i filmit 4K dhe përparimet më të fundit në fotografi - gjithçka në kamerat tona pa pasqyrë 4K.

 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R100

  Krijoni kujtime të përsosura vizuale në cilësi të jashtëzakonshme me këtë kamerë intuitive EOS R që është gjithnjë gati.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R50

  Krijoni përmbajtjen më tërheqëse me këtë kamerë EOS R pa pasqyrë, nga fotot e mprehta deri te filmat 4K dhe transmetimet e drejtpërdrejta. Të gjitha në një pajisje të dedikuar.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R8

  Kaloni në fotografinë dhe videon kuadërplotë dhe realizoni ambiciet tuaja krijuese.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R6 Mark II

  Foto apo video, aksion apo portret – ndërthurja e rendimentit me cilësinë e figurës te Canon EOS R6 Mark II jua lë të lirë krijimtarinë
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R7

  Eksploroni natyrën me një kamerë që vjen me shpejtësi dhe cilësi sensacionale figure në një trup portativ APS-C të projektuar për të ardhmen.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R10

  Kryeni hapat tuaja të radhës në fotografi dhe video me një kamerë pa pasqyra EOS R System të krijuar rreth një sensori madhësie APS-C.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R3

  Me shpejtësinë si element kryesor, kjo është kamera pa pasqyra për të cilën kanë pritur fotografët profesionistë të sporteve, lajmeve dhe natyrës.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R5

  Rimendoni se çfarë dini për kamerat pa pasqyrë. Performanca pa kompromis e EOS R5 do të revolucionarizojë fotografinë dhe filmimet tuaja.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R6

  Çfarëdo që shkrepni, sido që ta shkrepni, "EOS R6" ju mundëson të jeni krijues në mënyra që nuk i mendonit kurrë të mundshme.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS M50 Mark II

  Krijoni përmbajtje me cilësi të arrirë për audiencën tuaj dhe shtoni aftësinë tuaj krijuese - qoftë në fotografi, video apo transmetime të drejtpërdrejta
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS RP

  Një kamerë pa pasqyrë, e vogël, e lehtë dhe intuitive me kuadër të plotë, e projektuar për fotografinë e përditshme dhe të udhëtimeve.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R

  Kamerë me pasqyrë pa tela që hap mundësi të reja krijuese për fotografët dhe krijuesit e filmave.
 • Kamera DSLR 4K

  Hidhni hapin tjetër në kontrollin krijues, duke regjistruar filma mahnitës 4K me një kamerë DSLR të nivelit profesional.

 • Kamera DSLR

  EOS 90D

  Një DSLR me funksione të plota që ju shpie më pranë, ju mundëson të shkrepni më shpejt dhe të nxirrni foto mahnitëse 32,5-megapikselëshe.
 • Kamera DSLR

  EOS 850D

  Hidhni hapin e radhës në kontrollin krijues, duke shkrepur foto me detaje mahnitëse dhe filma befasues në 4K, me një DSLR peshëlehtë e me opsione lidhjeje, që ju frymëzon dhe jua shpërblen.
 • Kamera DSLR

  EOS-1D X Mark III

  Jeta është plot me momente të papërsëritshme. Shkrepni më shumë prej tyre me anë të "EOS-1D X Mark III" dhe tregojini botës historinë tuaj vizuale.
 • Kamera DSLR

  EOS 250D

  DSLR më e lehtë në botë me ekran lëvizës1, pajisur me Canon DIGIC 8, filmim 4K dhe "Creative Assist".
 • Kamera DSLR

  EOS 5D Mark IV

  Pavarësisht se çfarë po regjistroni, të jeni të sigurt për një cilësi imazhi pa kompromise dhe një rendiment të përgjithshëm profesional.
 • Kamerat kompakte 4K

  Tregojeni historinë tuaj me rezolucion spektakolar 4K në një trup me madhësi xhepi.

  A LEGRIA GX10 camcorder on a tripod with colourful background

  Videokamera 4K

  Teknologji e avancuar dhe kontrolle të gjera krijuese në një videokamerë të lehtë për t'u përdorur.

  Mbështetja

  Shkarkoni drejtues softuerikë, firmuerë e manuale, dhe shfrytëzoni mbështetjen teknike në internet, burimet dhe diagnostikimin e kamerës suaj Canon.
  GJENI