Objektiva për "EOS DSLR"

Ofrojnë një ndërthurje të cilësisë së shkëlqyer të imazhit, elasticitetit dhe shpejtësisë.
Canon Camera

Objektiva për "EOS DSLR"

Gati për aksion

Objektivat "Canon DSLR" përfshijnë një gamë të gjerë opsionesh krijuese nga objektiva kompaktë, fiksë e me aperturë të gjerë dhe zmadhues për inkuadrim praktik deri te objektivat e specializuara si p.sh. sypeshk, makro dhe me anim-zhvendosje dhe objektivat e cilësisë profesionale të serisë L me performancë të parivalizuar optike.
 • FIKSË E FLEKSIBËL

  Objektivat EF

  Ofrojnë ndërthurje mes cilësisë së figurës, fleksibilitetit dhe një gamë të gjerë opsionesh nga këndi super i gjerë deri tek telefotoja e fuqishme.

 • KOMPAKTË E PESHËLEHTË

  Lentet EF-S

  Objektivat peshëlehtë nxjerrin pamje mahnitëse për kamerat DSLR me sensorë APS-C.

 • PËRSOSMËRI OPTIKE

  Objektivat e serisë L

  Rendiment optik i pakrahasueshëm në kushte dhe ambiente të vështira.

 • MBULIM MË I LARTË

  Zgjatuesit e lenteve EF

  Rritni mbulimin e lenteve tuaja dhe afrohuni me shumë me subjektin tuaj.

Filtri i objektivit EF

Objektiva të spikatur nga "Canon"

Objektivat e "Canon" ndërthurin mjeshtërinë dhe teknologjinë e fundit optike për të nxjerrë foto e filma me cilësi mahnitëse. Hidhuni një sy objektivave tanë më të fundit këndgjerë, telefoto dhe makro për DSLR-në tuaj.

 • ZMADHIMI I PËRPARUAR

  EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM

  Një lente me zmadhim me cilësi të lartë me ekranin novator të kamerës dhe motorin Nano USM, e shkëlquer për fotografinë e faunës së egër dhe sporteve.

 • PRECIZION ULTRA I GJERË

  EF 16-35mm f/4L IS USM

  Një lente me rendiment të lartë e serisë L me kënd ultra të gjerë, me teknologjinë e Stabilizuesit të imazhit të integruar.

 • PERFORMANCË PORTATIVE

  EF 70-200mm f/4L IS II USM

  Udhëtoni lehtë, me një lente me zmadhimi telefoto të nivelit profesional që është e ndërtuar për rendiment dhe lehtësi në lëvizje.

 • DETAJE DRAMATIKE

  EF-S 60mm f/2.8 Macro USM

  Një lente makro USM me një hapje të madhe të diafragmës f/2.8 që siguron detaje emocionuese të pakapshme për syrin e njeriut.

Mund të jeni të interesuar në...

 • EOS 5D Mark IV

  Kamerat EOS DSLR

  Gama jonë EOS e kamerave DSLR ofron një cilësi mahnitëse figure, cilido qoftë niveli juaj i ekspertizës.

 • Duar që mbajnë një aparat fotografik Canon EOS R dhe një objektiv Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM.

  Zgjedhësi i objektivave

  Përzgjedhësi i lenteve do t'ju drejtojë në një gamë të tërë të lenteve dhe do t'ju ndihmojë të gjeni lenten më të përshtatshme për ju dhe kamerën tuaj.

 • A person holding two Canon Speedlite EL-1s, one of them attached to the hot-shoe of a Canon EOS R5.

  Gama "Speedlite"

  Kontrolloni ndriçimin në kamerë dhe jashtë saj me gamën tonë të bliceve Speedlite.

 • Interchangeable Lens Cameras

  Kamera me lente të ndryshueshme

  Zbuloni kamerat me lente të ndërrueshme të Canon dhe eksploroni mënyra të reja krijuese për të regjistruar subjektin tuaj.

  Zbuloni më shumë

 • All Cameras DSLR

  Të gjitha kamerat

  Njihuni me gamën e plotë të kamerave "Canon" nga kompaktet elektroniket deri te DSLR-të e fuqishme e praktike, si dhe kamerat pa pasqyra.

 • EOS M Cameras

  Kamerat "EOS M"

  Fuqia e DSLR-së në trupin e një kamere kompakte APS-C pa pasqyra.