Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM

EF-S 60mm f/2.8 Macro USM

EF-S 60mm f/2.8 Macro USM është e para lente e vërtetë Makro në seritë EF-S. Një lentë dinamike, kompakte me fokusim të shpejtë e cila siguron detaje dramatike përtej syrit njerëzor.

Përfitimet

  • Përafër. gjatësi fokale prej 96mm (format 35 mm)
  • Kompakte dhe me peshë të lehtë
  • Rezolucion i lartë qoshe më qoshe, kontrast dhe cilësi imazhi
  • Fokusim automatik i shpejtë me USM pothuajse pa zhurmë
  • Mbivendosje e fokusimit manual me kohë të plotë
  • Super Spectra coa

Veçoritë e detajuara

Shikoni pak një pamje më të detajuar të Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM

Specifikimet e produktit

Zbuloni më shumë për Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM, veçoritë e tij dhe çfarë mund të bëjë ai.

Mund t'ju ndihmojmë të zgjidhni lenten tjetër?

Përzgjedhësi i lenteve do t'ju drejtojë në një gamë të tërë të lenteve dhe do t'ju ndihmojë të gjeni lenten më të përshtatshme për ju dhe kamerën tuaj.