Kamerat EOS DSLR

Gama jonë e kamerave EOS ofron një cilësi të shkëlqyer të imazhit, pavarësisht nga niveli juaj i ekspertizës.
Bomen aan een beekje in het bos

Zbuloni detajin

Kamerat DSLR të "Canon" ofrojnë një gamë të gjerë dinamike për të ruajtur detajet në theksime dhe në hije, pamje me zhurmë të ulët drejtpërdrejt nga kamera dhe thellësi të ulëta fushe për portrete mahnitëse. Ato janë krijuar për të siguruar rezultate profesionale në çdo shkrepje që bëni.
Produktet tona të fundit

Na e lini ne t'ju gjejmë kamerën e përsosur Canon

Gjetësi ynë i kamerës do t'ju orientojë mes gamës së kamerave tona dhe do t'ju ndihë të gjeni modelin optimal për ju.

Kamera të reja DSLR

Përfitoni nga nivele të reja cilësie të figurës. Kamerat tona të reja DSLR vijnë me teknologjinë e fjalës së fundit optike të "Canon" dhe tipare dizajni novator që të mund ta shkrepni çdo moment në detaje të jashtëzakonshme.

EOS 90D

EOS 90D është një DSLR me funksione të plota që ju shpie më pranë, ju mundëson të shkrepni më shpejt dhe të nxirrni foto mahnitëse 32,5-megapikselëshe.

EOS 90D

Gama e produkteve dhe filtri për kamera DSLR

9 Produktet

  9 Produktet

  Filtrat e zbatuara

  • Kamera DSLR

   EOS 2000D

   Përqafoni fotot mahnitëse 24.1-megapikselëshe dhe filmat Full HD. Zgjeroni krijimtarinë tuaj me këtë DSLR argëtuese dhe të lehtë.

  • Kamera DSLR

   EOS 250D

   DSLR më e lehtë në botë me ekran lëvizës1, pajisur me Canon DIGIC 8, filmim 4K dhe "Creative Assist".

  • Kamera DSLR

   EOS 4000D

   Shijoni fotografitë krijuese me cilësinë e DSLR-së dhe videot në Full HD me këtë kamerë EOS të lehtë dhe intuitive me 18 megapikselë.

  • Kamera DSLR

   EOS 77D

   Merrni më shumë kontroll mbi fotografinë tuaj, me një kamerë DSLR që ju sjell krijimtarinë në majë të gishtave

  • Kamera DSLR

   EOS 850D

   Hidhni hapin e radhës në kontrollin krijues, duke shkrepur foto me detaje mahnitëse dhe filma befasues në 4K, me një DSLR peshëlehtë e me opsione lidhjeje, që ju frymëzon dhe jua shpërblen.

  • Kamera DSLR

   EOS 90D

   Një DSLR me funksione të plota që ju shpie më pranë, ju mundëson të shkrepni më shpejt dhe të nxirrni foto mahnitëse 32,5-megapikselëshe.

  • Kamera DSLR

   EOS 5D Mark IV

   Pavarësisht se çfarë po regjistroni, të jeni të sigurt për një cilësi imazhi pa kompromise dhe një rendiment të përgjithshëm profesional.

  • Kamera DSLR

   EOS 6D Mark II

   Pavarësisht nëse dëshironi të realizoni projekte më ambicioze apo po bëheni më profesionist në fotografinë tuaj, kamera EOS 6D Mark II ju jep atë që ju nevojitet për të hedhur ata hapa të tjerë emocionues.

  • Kamera DSLR

   EOS-1D X Mark III

   Jeta është plot me momente të papërsëritshme. Shkrepni më shumë prej tyre me anë të "EOS-1D X Mark III" dhe tregojini botës historinë tuaj vizuale.

  9 / 9 rezultate

  Softueri " Canon EOS Webcam Utility"

  Përdoreni kamerën tuaj "Canon" si kamerë interneti të cilësisë së lartë, duke instaluar softuerin tonë "EOS Webcam Utility".

  Get Inspired

  "Get Inspired" është burimi juaj kryesor i këshillave të dobishme të fotografisë, udhëzuesve të blerësit dhe intervistave inteligjente - gjithçka që ju nevojitet për të gjetur kamerën më të mirë ose printerin më të mirë dhe të krijoni ide të ardhshme krijuese.

  Foto të fuqishme dhe të shpejta të natyrës së egër me "Canon EOS 90D"

  Në çastet e pabesueshme të natyrës së egër që ndodhin me një të pulitur të syve, fotografit Markus Varesvuo i pëlqeu modeli i shpejtë "Canon EOS 90D". Shikoni rezultatet mbresëlënëse të shkrepjeve të tij.

  Lexoni më shumë
  EOS 90D

  Mund të jeni të interesuar në...

  BULETINI

  Frymëzohuni, regjistrohuni tani

  Mos i humbisni ofertat e fundit nga "Canon", këshillat e udhëzimet, lajmet dhe ftesat për në aktivitetet vendore.