Canon Zoemini 2, Canon Zoemini S2 in all colours on a table.

KAMERAT E ÇASTIT DHE
PRINTERËT E XHEPIT

Këto modele elegante dhe tërësisht portative për t'u mbajtur në xhep ju japin rezultate të menjëhershme - ideale për shkrepjen e atyre çasteve të veçanta dhe për krijimin e fotove që mund t'i shpërndani aty për aty me teknologjinë Zero Ink

Shkrepni në çast me rezultate që mund t'i ndani me të tjerët

Shkrepni, personalizoni dhe ngjitni me printerët me madhësi xhepi dhe letrat pa bojë. Zgjidhni midis modeleve 2-në-1 me kamera dhe pasqyra praktike për autoportrete, ose printerë elegantë portativë me lidhje inteligjente drejt pajisjes suaj inteligjente - të gjitha së bashku jua sjellin fuqinë e printimit në pëllëmbë të dorës.

Shoqëruesit më të mirë për rastet e gëzimeve shoqërore

 • Nëse nuk ka bojë, nuk ka rrëmujë

  Me teknologjinë e printimit ZINK™ (Zero Ink) të Canon, e gjithë kimia për zhvillimin e printimeve të fotove është e integruar në letër, duke e bërë atë rezistente ndaj njollosjes, grisjes dhe ujit.

 • Me madhësi xhepi, portativ dhe elegant

  I vogël mjaftueshëm për ta mbajtur në xhep, i disponueshëm në 3 ngjyra elegante, printerët portativë dhe kamerat e çastit Canon Zoemini janë të përkryera për printimin në lëvizje me stil.

 • Lidhje pa ndërprerje dhe personalizim

  Aplikacioni Canon Mini Print ju lejon të shpalosni individualitetin tuaj dhe t'u jepni jetë shkrepjeve tuaja me vizatime, shënime, filtra, korniza, ngjitëse si dhe me mjetet e kolazhit dhe kuadrimit.

 • Nga shkrepjet te ngjitëset

  Krijoni printime çasti për shpërndarje me shqitje-ngjitje në ngjitëse me cilësi të lartë 5 x 7,6 cm, të cilat vijnë në pako me 20, 50 dhe 100 fletë në mënyrë që të mos ju mbarojë kurrë letra. Pritini në çdo formë dhe madhësi ose provoni letrën e prerë paraprakisht ZINK™ Circle Sticker 3,3 cm.

Gama Canon Zoemini

Një fotoprinter madhësie xhepi që kërkon zero bojë. Përdoret me aplikacionin Mini Print, duke ju mundësuar krijimtari pa kufizime për printime në letër fotoje ngjitëse kudo që të ndodheni.

Canon Zoemini S2 in all colours surrounded by ZINK paper.

PRINTERI DHE KAMERA

Canon Zoemini S2

Çoni autoportretet një shkallë më tej me printerin-kamerë në madhësi xhepi, të kompletuar me pasqyrë, unazë drite, shkrehës distance dhe pamje direkte.

PRINTERI

Canon Zoemini 2

Nxirrni printime çasti nga smartfoni kudo që të jeni dhe në çdo kohë, me printerin e xhepit me bateri Canon Zoemini 2.

Canon Zoemini 2 in all three colours printing stickers.
Rose gold Canon Zoemini 2 on a blue surface surrounded by printed stickers and ZINK paper.

Letra fotografike Canon ZINK™

Letra pa bojë ka një shtresë me mikrokristale që reagojnë ndaj nxehtësisë, duke krijuar një imazh rezistent ndaj njollosjes, grisjes dhe ujit pa asnjë bojë.

Programi Canon Mini Print

Lidheni printerin tuaj Canon Zoemini ose kamerën e çastit me celularin apo tabletin me Bluetooth nëpërmjet aplikacionit Canon Mini Print, i cili mund të shkarkohet falas nga App Store dhe Google Play. Shtoni filtra, AR, shformime, vizatime ose tekst për një imazh plotësisht të personalizuar. Përdorni veçorinë Live View për të caktuar një kohëmatës në Canon Zoemini S2 dhe kompozoni pozën ideale.

Navy blue Canon Zoemini 2 printing a picture on ZINK paper sticker with a smartphone showing Mini Print app with the printed picture on the screen.
Rose gold Canon Zoemini S2 in the background taking picture remotely of two women with the usage of Mini Print app on the phone one of them is holding in her hand.

Shkrepje dhe printim në çast

Nxirrni fotografitë tuaja ose shkarkojini drejtpërdrejt nga Facebook, Instagram, Google Photos, Dropbox apo iCloud dhe printojini ato në lëvizje duke përdorur Canon Zoemini 2. Për "Canon Zoemini S2", kamera e integruar dhe pasqyrat për autoportrete ofrojnë një paketë 2-në-1 me të gjitha nevojat tuaja për shkrepje e printim të përfshira në një model praktik.

Personalizim krijues

Lidhuni me aplikacionin Canon Mini Print me Canon Zoemini 2 dhe Canon Zoemini S2 për t'u dhënë një shprehje të veçantë pozave tuaja. Shtoni filtra, korniza, AR dhe shkrime, ose transformojini fotot në kolazhe a posterë të kuadratizuar, për një printim vërtet profesional.

Teal Canon Zoemini S2 instant camera and printer surrounded by printed stickers in a tent with a person holding smartphone showing Mini Print App with different stamps.

Get Inspired

 • PRINTIME KRIJUESE

  Dokumentimi i një projekti

  Dokumentoni 100 ditë të një projekti personal me Canon Zoemini 2 dhe një pako letre 100-fletëshe.

 • PRINTIME KRIJUESE

  Vizualizoni stilin tuaj të pushimeve

  Thjeshtoni valixhen dhe organizohuni me Canon Zoemini 2.

 • PRINTIM KRIJUES

  Bëhuni krijues me gamën "Canon Zoemini"

  Çlirojeni krijimtarinë kudo që të jeni me anë të një kamere çasti dhe printeri xhepi.

 • PRINTIM KRIJUES

  Shoqëruesit më të mirë për festivale

  Ruajini kujtimet në lëvizje me gamën Canon Zoemini në madhësi xhepi.

 • PRINTIMI DHE PUNËDORET

  Momentet e shënuara të jetës në printim

  Zbuloni se si një grup të rinjsh festuan momentet e tyre të shënuara të jetës duke përdorur Canon Zoemini S2.

 • PRINTIM KRIJUES

  Shprehuni përmes Canon Zoemini S2

  Zbuloni se si i shijojnë Maks Kioni dhe Dotz Brauni çastet e bukura të jetës me miniprinterin e fotove 2-në-1 të Canon-it.

 • PRINTERË ÇASTI

  Blogimi i modës me Canon Zoemini S2

  Blogerja, Izzy Manuel, përdor Canon Zoemini S2 për të përmirësuar stilin e saj Vintage me printime çasti.

 • PRINTIM KRIJUES

  Personalizoni aksesorët tuaj

  Krijoni ngjitëse të personalizuara për telefonin tuaj dhe teknologji të tjera me printerët portativë të Canon.

 • PRINTIME KRIJUESE

  Printerët më të mirë portativë të Canon

  Eksploroni gamën e printerëve kompaktë të Canon për të mësuar se cili është i duhuri për ju.

 • PRINTIME KRIJUESE

  Argëtohuni me printime

  Pesë arsye pse keni nevojë për një fotoprinter kompakt.

 • FOTOGRAFIA PËR DASMA

  Shkrepeni dasmën në printime

  Mësoni se pse Canon Zoemini S2 dhe printeri Canon Zoemini janë aksesorët idealë për dasma.

 • Frymëzohuni, regjistrohuni tani

  Mos i humbisni ofertat e fundit nga "Canon", këshillat e udhëzimet, lajmet dhe ftesat për në aktivitetet vendore.

  Mbështetje për Canon Zoemini