Feature Hero Module
alt text goes here

SELPHY
Printerat Fotografikë Kompaktë

Krijoni dhe printoni foto të bukura që zgjatin për kohë nga celulari, kamera digjitale, kartat SD dhe më tej - dhe pa u munduar falë fotoprinterit kompakt SELPHY.

SELPHY Square QX10

Canon SELPHY SQUARE QX10

Ruajini kujtimet tuaja të veçanta si printime të punuara me hijeshi që mund t'i merrni kudo, në lidhje me valë.

Shfaq më shumë

Featured article1
Selphy CP1300

Canon SELPHY CP1300

Elegant dhe portativ, ky fotoprinter i shpejtë me Wi-Fi është ideal për të krijuar printime unike nga pajisjet, kamerat e mbështetura inteligjente etj.

Shfaq më shumë

Featured article1
Fast lab quality

Printime të shpejta, me cilësi laboratori

Printime të shpejta në cilësi fotostudioje nga celulari juaj në minifotoprinter.*

Shikoni videon

Krijoni dhe printoni fotokolazhe me aplikacionin SELPHY Photo Layout

Printoni drejtpërdrejt nga celulari në fotoprinterin portativ përmes aplikacionit falas të fotomontazhit nga Canon dhe përfitoni shtimin e modifikimeve krijuese në printimet tuaja, si p.sh. pulla, filtra, bordura, tekst, mbivendosje dhe faqosje.

Mësoni më shumë

Create and print photo collages with SELPHY Photo Layout app

Printoni nga çfarëdo pajisje - kudo

Kudo që ruhen fotografitë tuaja, mund t’i printoni lehtësisht në një SELPHY CP1300. Printoni foto direkt nga pajisja smart, kamera, kartat e memories, USB-të ose nga një kompjuter. Përdorni veçorinë Party Shuffle në aplikacionin Canon PRINT për të krijuar me valë kolazhe unike duke përdorur imazhet nga disa smartfonë.

Mësoni më shumë

Print from any device - anywhere

Mbahet lehtë me vete – kudo që shkoni

SELPHY është kaq i vogël dhe portativ saqë mund ta merrni me vete me lehtësi në pushime dhe vizitat familjare ose në festa - në këtë mënyrë të gjithë mund të printojnë menjëherë dhe të ndajnë momentet e bukura.

Easy to Carry

Një varg i medieve SELPHY është në dispozicion për një shumëllojshmëri të printimit të projekteve. Nga printimet e kartolinave deri te ngjitëset katrore që janë ideale për printim nga celulari, ka një zgjidhje printimi fotografish për këdo.8

ID photos

Fotografi dokumentesh

Krijoni dhe printoni fotografi identifikuese për përdorim personal ose profesional me ID Photo Print. Zgjidhni nga madhësitë standarde të pranuara gjerësisht ose vendosni mirë një madhësi të personalizuar. Printoni shumë fotografi të identifikimit në madhësi të njëjta ose të ndryshme në një fletë për të kursyer letër.

Square Prints

Printime katrore

Ideale për dekorime dhe projekte krijuese duke përdorur fotografitë nga aplikacionet e njohura të smartfonëve dhe nga kamerat kompakte.

Credit Cards

Karta krediti

Madhësia e kartës së kreditit është e shkëlqyer për korniza më të vogla dhe për fotografi që mbahen në portofol ose në çantën e dorës.

Mini Stickers

Mini ngjitës

Përdorni miningjitëset për dekorime dhe projekte praktike krijuese dhe argëtuese.

Dye Sub

Sublimimi i pigmentit

Teknologjia e sublimimit të pigmentit siguron printime me cilësi laboratorike që do të zgjatin deri në 100 vjet të ruajtura në një album. Një veshje e veçantë mbrojtëse siguron që çdo printim ë jetë plotësisht i thatë dhe rezistent ndaj ujit, shenjave të gishtave dhe gërvishtjeve.

100 vjetSublimimi i pigmentit

Pakot e Bojës dhe Letrës

Boja dhe pakot e letrave SELPHY vijnë me sasinë e duhur të bojës dhe të letrës për numrin e fotove që kërkoni të nxirrni, ndaj mund t’i zëvendësoni të dyja me një hap të lehtë.

SELPHY Square QX10

SELPHY CP1300 dhe SELPHY CP1000

Optimizimi i imazhit

Për rezultate optimale me SELPHY CP1300, përdorni Auto Image Optimize për të përmirësuar automatikisht cilësinë e printimit. Optimizimi i Imazhit zbulon dhe korrigjon papërsosmëritë e imazhit, duke rregulluar ndriçimin e fytyrës dhe ngjyrat ndërsa ul zhurmën e padëshiruar, duke i dhënë printimeve tuaja më shumë qartësi dhe pasuri.

Optimizim imazhi gri

Image optimize

Të gjithë printerët e gamës

Get Inspired

#FreeYourStory

Jini të guximshëm. Jini ekspresivë. Jini origjinalë. Na e tregoni jetën përmes objektivit tuaj. Qoftë përmes fotove, printimeve apo filmimeve, ne duam të shikojmë perspektivën tuaj unike mbi botën ashtu siç e shkrepni ju.

Mësoni më shumë

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Mbështetje për SELPHY-n tuaj

Shkarkoni drajvera, softuerë dhe manuale dhe hapni online mbështetjen teknike dhe zgjidhjen e problemeve.

Mbështetje për SELPHY-n tuaj

Support Selphy

Frymëzohuni, regjistrohuni tani

Mos i humbisni ofertat e fundit nga "Canon", këshillat e udhëzimet, lajmet dhe ftesat për në aktivitetet vendore.

Regjistrohuni tani

* Kontrolloni faqen e produktit të modelit specifik për të gjitha funksionet e mundshme.

** Printimi me materialet e serisë KC kërkon përdorimin e një kasete letre në madhësi kartele që shitet veçmas.

iPad, iPhone, iPod dhe iPod touch janë marka tregtare të Apple Inc., të regjistruara në SHBA. dhe vende të tjera. AirPrint™ dhe logoja e AirPrint janë marka tregtare të Apple Inc.

Android™, Google Cloud Print™ dhe Picasa™ janë marka tregtare të rregjistruara të Google Inc.

Windows® dhe lojoja e Windows janë marka tregtare të grupit të ndërmarrjeve të Microsoft