Printerë

Nga shtëpia në zyrë, printerët tanë të fuqishëm dhe të besueshëm Canon ofrojnë rezultate të jashtëzakonshme cilatdo qofshin nevojat tuaja.
A collage of three printers being used by different people in different places.

Gamat e printerëve Canon

Printerët tanë cilësorë për shtëpinë, zyrën apo ambientet e punës hibride janë krijuar për rezultate çdo herë.

 • Printerë për shtëpi

  Të rregullt dhe elegantë, gama jonë e printerëve kompaktë ofron zgjidhje printimi perfekte gjithçka-në-një për në shtëpi.

 • Printerët për zyra të vogla

  Printerë për shtëpi dhe zyra të vogla që kujdesen për nevojat tuaja të dokumenteve.

 • Printerë "MegaTank"

  Përfitoni rendiment të cilësisë së lartë, printime me kosto të ulëta dhe komoditet maksimal me serinë e printerëve me depozita boje me rimbushje.

 • Printer portativ

  Printojini kujtimet kudo që të ndodheni me një printer të vogël e peshëlehtë.

 • Printerët me valë

  Lidheni printerin me Wi-Fi me pajisjen apo rrjetin tuaj që të mund të printoni nga kudo në shtëpinë apo zyrën tuaj pa qenë nevoja të jeni fizikisht në aty.

 • Printera të fotografive profesionale

  Përfitoni një cilësi të pakrahasueshme figure me gamën tonë të printerëve profesionalë fotografikë.

 • Printerë për biznese të vogla

  Po kërkoni printerin më të mirë për biznesin tuaj? Arrini objektivat e produktivitetit tuaj me printerë boje dhe laseri që janë idealë për çfarëdo ambienti pune, duke përfshirë zyrat e shtëpisë.

  Një grua duke marrë një printim nga një printer Canon MAXIFY në një zyrë me dy të tjerë në sfond.

  Gama jonë

  Qoftë nëse përballeni me flukse të larta pune apo ekspozoni fotografinë tuaj, printerët tanë Canon janë krijuar me synim përdorimin e përditshëm. Zbulojeni printerin tuaj sot.

  49 Produktet

   49 Produktet

   Filtrat e zbatuara

   • Printerë për shtëpi

    SELPHY CP1300

    Elegant dhe portativ për printime të bukura pa tela dhe fotografi dokumentesh identifikimi nga kamerat dhe pajisjet inteligjente të përputhshme.

   • Printerë për shtëpi

    SELPHY CP1500

    Krijoni printime me ngjyra të pasura, rezistencë të lartë, në pak sekonda me këtë fotoprinter kompakt që përdoret thjesht.

   • Printerë për shtëpi

    Zoemini

    Regjistroni, personalizoni dhe printoni kudo ku shkoni me këtë aksesor me një madhësi xhepi të përsosur për pajisjet celulare.

   • Printerë për shtëpi

    PIXMA TS205

    Gëzoni printim pa kokëçarje në foto dinamike dhe dokumente të qarta në shtëpi, me këtë printer kompakt ekonomik

   • Printerë për shtëpi

    PIXMA TS305

    Përjetoni printime ekonomike, të cilësisë së lartë, me valë, nga pajisje inteligjente dhe rrjetet sociale

   • Printerë për shtëpi

    Seria PIXMA TS3150

    Një printer të-gjitha-në-një me Wi-Fi dhe çmim të arsyeshëm për dokumente të qarta dhe fotografi të gjalla dhe pa bordura

   • Printerë për shtëpi

    Seria PIXMA TS3350

    Shumëfunksionalitet me mundësi optimale lidhjeje, printim pa bordura dhe fishekë opsionalë XL – dhe të gjitha kundrejt një çmimi të përballueshëm.

   • Printerë për shtëpi

    Seria PIXMA TS5150

    Një pajisje familjare të-gjitha-në-një, e vogël, me kosto të arsyeshme dhe plot lidhje, për printimin dhe skanimin me lehtësi në shtëpi.

   • Printerë për shtëpi

    Seria PIXMA TS9550

    Mësoni se si lidhja me valë, vetëmbushësja 20-fletëshe dhe kapaciteti për A3 mund të përmbushin të gjitha nevojat e biznesit tuaj.

   • Printer Inkjet

    Seria PIXMA TS3450

    MFP juaj e nivelit bazë është gati për t'u përdorur, konfigurohet thjesht dhe mbështetet nga celulari juaj për funksione të plota kudo që të ndodheni.

   • Printerë për shtëpi

    PIXMA TS7650i

    Printer i shpejtë dhe me cilësi të lartë, i cili përshtatet më së miri me të përditshmen tuaj shtëpiake falë përmasave të tij kompakte dhe përdorimit efikas.

   • Printerë për shtëpi

    PIXMA TS7750i

    Printer i shpejtë dhe me cilësi të lartë, i cili përshtatet më së miri me të përditshmen tuaj shtëpiake falë përmasave të tij kompakte dhe përdorimit efikas.

   12 / 49 rezultate

   Po kërkoni për një gamë të caktuar?

   Eksploroni koleksionin tonë të gamave të printerëve dhe zgjidhni nga printerë profesionalë me bojë, komoditeti i lidhjes me valë ose pajisjet për zyrat e vogla dhe shtëpinë.

  • PIXMA

   Printerët shtëpiakë dhe profesionalë me bojë realizojnë printime të jashtëzakonshme të dokumenteve dhe të fotografive.

  • SELPHY

   Printerë kompaktë fotografikë që realizojnë cilësi mahnitëse figure dhe me lehtësinë e printimit me valë.

  • MAXIFY

   Printerë të vegjël dhe zyre shtëpie krijuar për printime të shpejta dhe cilësore të dokumenteve.

  • I-SENSYS

   Printerë zyrash të vogla apo grupesh pune, me cilësi dhe efikasitet koherent.

  • A close up shot of a black PIXMA printer.

   Ju duhet ndihmë për të gjetur një printer?

   Zgjedhësi ynë i printerëve mund t'ju ndihmojë të gjeni printerin optimal për shtëpinë apo zyrën tuaj.

   Udhëzues për blerje

   Për këshilla ekspertësh, teknika dhe rekomandime, udhëzuesit tanë të përzgjedhur me kujdes për blerjet janë krijuar për t'ju ndihmuar të gjeni dhe përdorni printerin tuaj.

  • PRINTIMI

   Bojë apo laser: cili është i duhuri për ju?

   Mësoni ndryshimet midis printerëve me bojë dhe laser të Canon dhe se cili u përshtatet më mirë nevojave tuaja.

  • PRINTIME KRIJUESE

   Argëtohuni me printime

   Pesë arsye pse keni nevojë për një fotoprinter kompakt.

  • PRINTIMI

   Printerët më të mirë për studentë

   Çdo student ka nevojë për një printer – zbuloni opsionet më të mira ekonomike për t'iu përshtatur nevojave tuaja.

  • KËSHILLA PRINTIMI

   Printerët MegaTank dhe përfitimet e tyre

   Zbuloni gjashtë arsye përse ju duhet një printer MegaTank.

  • PRINTIMI

   Printerët më të mirë për disenjatorët

   Printerët janë mjete thelbësore për disenjatorët - ne ju ndihmojmë të zgjidhni modelin e duhur për nevojat tuaja.

  • KËSHILLA PRINTIMI

   Printeri optimal për zyrat e shtëpisë

   Punoni në mënyrë efikase nga shtëpia me printerët Canon PIXMA dhe MAXIFY.

  • KËSHILLA PRINTIMI

   Pyetje të shpeshta për printerin, bojën dhe letrën

   Eksperti i Canon, Suhaib Hussain, u përgjigjet pyetjeve të zakonshme për teknologjinë, bojën dhe letrën e printerëve.

  • PRINTIMI

   Printim me valë

   Kaloni në printer me valë në studion tuaj dhe printoni nga kudoqoftë - konfigurimi është i thjeshtë.

  • Mbështetja për printerin tuaj "Canon"

   Shkarkoni drejtues softuerikë, firmuerë e manuale, dhe shfrytëzoni mbështetjen teknike në internet, burimet dhe diagnostikimin e printerit tuaj "Canon".