Compact Digital Cameras

Kamerat dixhitale kompakte

Të fuqizuar nga teknologjitë inovative të Canon, ne kemi kamerën kompakte më të mirë për ju - çfarëdo niveli ekspertize që të keni.

Precizion i imët e madhështor

Fantastike për përdorim të përditshëm, kamerat kompakte elektronike me objektiva fiksë ofrojnë portativitet dhe peshë të lehtë - duke qenë ideale për ata që duan një kamerë të gjithanshme gati për ta shkrepur në çast. Gama e "Canon" ka diçka për këdo, nga modelet kompakte me sensorë të mëdhenj për ekspertë deri te kamerat e thjeshta drejto-shkrep.

Produktet tona të fundit

Na e lini ne t'ju gjejmë kamerën e përsosur Canon

Gjetësi ynë i kamerës do t'ju orientojë mes gamës së kamerave tona dhe do t'ju ndihë të gjeni modelin optimal për ju.

Më ndihmoni të zgjedh

Kamera të reja kompakte

Mundësuar nga teknologjitë novatore të "Canon" kemi kamerën e re më të mirë për ju Të fuqizuar nga teknologjitë inovative të Canon, ne kemi kamerën kompakte më të mirë për ju – cilido qoftë niveli juaj i ekspertizës.

Canon PowerShot PX

Canon PowerShot PX

Shkrepini automatikisht momentet më të çmuara të jetës me këtë kamerë inteligjente që dallon fytyrat dhe lidhet me pajisjen tuaj inteligjente.

Mësoni më shumë

Canon PowerShot PX
Canon PowerShot ZOOM

Canon PowerShot ZOOM

Një "PowerShot" në përmasa pëllëmbe për shkrepjen e atyre momenteve magjike të familjes apo të natyrës në 100mm, 400mm1 ose me zgjatim digjital në 800mm.

1Gjatësitë e përmendura fokale janë ekuivalente të 35mm.

Mësoni më shumë

CANON PowerShot ZOOM

Gama e produkteve dhe filtri për kamera kompakte

Po kërkoni për diçka konkrete? Rafinoni kërkimin
Filtroni sipas

POWERSHOT GOLF

Telemetri me laser jashtëzakonisht kompakt, kundër ujit dhe me Modalitetin e pjerrësisë ofron matje të shpejta dhe të sakta të largësisë kudo në fushë.

Mësoni më shumë

Canon PowerShot PX

Shkrepini automatikisht momentet më të çmuara të jetës me këtë kamerë inteligjente që dallon fytyrat dhe lidhet me pajisjen tuaj inteligjente.

Mësoni më shumë

PowerShot_V10_gallery_image_01

Dilni në pah në internet dhe ruani taktin gjatë regjistrimit me videokamerën 4K optimale të xhepit nga Canon.

Mësoni më shumë

Canon PowerShot ZOOM

Një "PowerShot" në përmasa pëllëmbe për shkrepjen e atyre momenteve magjike të familjes apo të natyrës në 100mm, 400mm 2 ose me zgjatim digjital në 800mm.

Mësoni më shumë

IXUS 285 HS

IXUS 285 HS

Futni stilin dhe performancën në xhepin tuaj me këtë IXUS me zmadhim 12x - ndani pa u munduar me Wi-Fi dhe NFC.

PowerShot G1 X Mark III

Zbuloni serinë G të nivelit më të lartë me cilësinë dhe rendimentin e një kamere DSLR në një trup të lehtë dhe kompakt.

Mësoni më shumë

Canon PowerShot G5 X Mark II

Fleksibël e i fuqishëm, me cilësi premium që japin rezultate të jashtëzakonshme – çfarëdo që të jeni duke fotografuar.

Mësoni më shumë

PowerShot G7 X Mark II

PowerShot G7 X Mark II

Bëhuni kreativ me kamerën e lidhur ngjashëm DSLR të pajisur me sensor të madh.

Canon PowerShot G7 X Mark III

Një kamerë e lidhur që shkrep video dhe foto të jashtëzakonshme që ndjekësit tuaj do t'i adhurojnë.

Mësoni më shumë

Range

Xhironi me saktësi, fleksibilitet dhe besueshmëri me kamerat e urës PowerShot të mbushura me karakteristika Canon.

Mësoni më shumë

Canon PowerShot SX740 HS

Kapni çdo detaj me zmadhimin optik 40x dhe Përkufizimin ultra të lartë 4K nga një kamerë kompakte në madhësinë e xhepit.

Mësoni më shumë

Ju duhet ndihmë?

Ju kemi krijuar një udhëzues për blerjet që të mund të gjeni kamerën e duhur për ju nga Canon.

Mësoni më shumë

MËSONI MË SHUMË

Livestreaming Kits

Get Inspired

"Get Inspired" është burimi juaj kryesor i këshillave të dobishme të fotografisë, udhëzuesve të blerësit dhe intervistave inteligjente - gjithçka që ju nevojitet për të gjetur kamerën më të mirë ose printerin më të mirë dhe të krijoni ide të ardhshme krijuese.

Shihni artikujt

Shkrepni foto më të bukura me "Canon PowerShot G5 X Mark II"

Fotografi i aksionit, James North, tregon aftësitë e tij dhe na tregon përse modeli përplot funksione "Canon PowerShot G5 X Mark II" është bashkudhëtari ideal.

Lexoni më shumë

Take better travel shots with the Canon PowerShot G5 X Mark II

Mund të jeni të interesuar në...

Frymëzohuni, regjistrohuni tani

Mos i humbisni ofertat e fundit nga "Canon", këshillat e udhëzimet, lajmet dhe ftesat për në aktivitetet vendore.

Regjistrohuni tani