ARTIKUJ KONSUMI PËR PRINTERË

Bojëra, toner dhe letër printimi

Cilësi e qëndrueshme dhe performancë e njësuar me printerin tuaj Canon, me ngjyrë të butë dhe të zezë të detajuar.
Një printer Canon i hapur nga lart me fishekë boje që duken dhe një dorë që tregon nga njëri prej tyre. Një printim i një fotoje shumëngjyrëshe ushqimi dhe disa imazhe të tjera që shfaqen anash.

Ndërthurja e përsosur për printimin

Disa gjëra punojnë më mirë së bashku. Ndërthurja e printerit tuaj Canon dhe bojërat dhe letrat fotografike nga Canon siguron një rendiment optimal dhe një cilësi të mrekullueshme në çdo printim.

Bojë, toner dhe letër origjinal nga Canon

Bojë

Cilësi e bukur dhe rezistente printimi me detaje të jashtëzakonshme, me ngjyra dhe tekst të zi.

 • BOJË PRINTERI

  Bojë printeri për PIXMA

  Provoni printime fotografish dhe dokumentesh, mbresëlënëse dhe për një kohë të gjatë, me bojën e printerëve të projektuar nga Canon.

 • BOJË PRINTERI

  Bojë printeri për MAXIFY

  Shijoni ngjyrat me cilësi profesionale të optimizuara për printimet e biznesit me bojërat e printerit me Dendësi të lartë dhe rezistencë të dyfishtë nga Canon.

Lloje të ndryshme boje dhe fotoletre në një raft.

Keni nevojë për ndihmë për të gjetur bojën?

Zbuloni bojën, tonerin ose letrën më të mirë për printerin tuaj Canon.

Toner

Toneri origjinal i printerit punon më së miri me printerët i-SENSYS për një performancë të shpejtë dhe printime me cilësi të lartë.

Një printer laseri Canon me njërën anë të hapur që tregon fishekët e tonerit.

Pse të zgjidhni artikuj origjinalë konsumi nga Canon?

Materialet origjinale të konsumit nga Canon janë më të mira nga vetë dizajni i tyre - për të siguruar qëndrueshmërinë, cilësinë dhe vlerën që prisni nga printeri juaj Canon.
Një pamje nga lart e një printeri dhe kamere në një tryezë rrethuar nga foto madhësish të ndryshme të përhapura mbi tryezë.

Letër fotografie

Canon ka letrën fotografike të duhur për të gjitha nevojat tuaja - nga cilësi premium e galerive e deri te projektet krijuese të fëmijëve.

Printim dhe punëdore

Projekte argëtuese artistike dhe punëdoreje për të gjithë familjen dhe mënyra inteligjente për t'i shfrytëzuar më së miri fotot tuaja të preferuara dhe për të rritur produktivitetin në zyrën tuaj të shtëpisë.

Një pamje e sipërme e një printeri të zi që printon një fletë punëdoreje shumëngjyrëshe me printime të tjera përreth saj së bashku me punime kafshësh në 3D, një paketim fotoletre, një tabletë që shfaq Creative Park dhe 2 duar që presin forma me një thikë punëdoreje.
Një fëmijë duke prerë një formë molle nga një fletë punëdoreje, rrethuar nga punime të ndryshme në një tavolinë.

Creative Park

Një larmi e gjerë aktivitetesh emocionuese punëdoreje që i bën me dëshirë e gjithë familja.

Artikujt e lidhur

 • KËSHILLA PRINTIMI

  Pyetje të shpeshta për printerin, bojën dhe letrën

  Eksperti i Canon, Suhaib Hussain, u përgjigjet pyetjeve të zakonshme për teknologjinë, bojën dhe letrën e printerëve.

 • PRINTIM KRIJUES

  Zbavitje me printerin për të gjithë

  Gjashtë mënyrë se si printeri juaj PIXMA mund t'jua energjizojë shtëpinë, aktivitetet e familjes dhe pajisjet.

 • PRINTIMI

  Printim me valë

  Kaloni në printer me valë në studion tuaj dhe printoni nga kudoqoftë - konfigurimi është i thjeshtë.

 • PRINTIMI DHE PUNËDORET

  Zbuloni qindra projekte punëdoreje falas e përplot argëtim

  Përdorni gamën dinamike të punëdoreve falas Creative Park për t’i mbajtur fëmijët të angazhuar dhe të argëtuar gjatë gjithë ditës.

 • Mund të jeni të interesuar në...