ZHANRI

Printime dhe punëdore krijuese

Këshilla inteligjente printimi për shkollim nga shtëpia, projekte argëtuese artistike dhe punëdoreje për të gjithë familjen dhe mënyra inteligjente për t'i shfrytëzuar më së miri fotot tuaja të preferuara për të rritur produktivitetin në zyrën tuaj të shtëpisë.

Përfytyroni se çfarë mund të bëni

Canon EMEA në Pinterest

Ka një sërë mënyrash për t'u bërë krijues në shtëpi duke përdorur letrën, aplikacionet dhe një printer nga "Canon". Shikoni faqen tonë në Pinterest për më shumë këshilla dhe teknika!

PIXMA printer and printouts.
PIXMA printer and colouring paper printout.

Lëreni krijimtarinë tuaj të ndriçojë

Printojini këto dizajne për ngjyrosje nga ilustruesit, Wednesday Holmes dhe Johanna Basford, dhe lëreni krijimtarinë tuaj të shkëlqejë.

Kartolina Shën Valentini për të gjithë

Printoni këto kartolina ekskluzive të disenjuara nga Wednesday Holmes dhe festoni dashurinë tuaj unike këtë Shën Valentin.

A design for a Valentine’s Day card.

Produktet dhe paketat e rekomanduara

 • PIXMA TS7750i

  Printerë për shtëpi

  PIXMA TS7750i

  Printer i shpejtë dhe me cilësi të lartë, i cili përshtatet më së miri me të përditshmen tuaj shtëpiake falë përmasave të tij kompakte dhe përdorimit efikas.
 • PIXMA TS7650i

  Printerë për shtëpi

  PIXMA TS7650i

  Printer i shpejtë dhe me cilësi të lartë, i cili përshtatet më së miri me të përditshmen tuaj shtëpiake falë përmasave të tij kompakte dhe përdorimit efikas.
 • Printerë për shtëpi

  PIXMA TS7450a Series

  Një printer shumëfunksional me stil për të mësuarit me teknologjinë, me një larmi trajtimesh printimi krijues, plus teknologjinë ADF për thjeshtimin e procesit të kopjimit dhe të skanimit të fletëve të ndryshme.
 • Printerët për zyra të vogla

  MAXIFY GX1040

  Qëndro produktiv në shtëpi me printerin e shpejtë, kompakt, të lehtë në përdorim dhe ekonomik 3-në-1 me depozita boje me rimbushje.
 • MAXIFY GX7050

  Printerë "MegaTank"

  MAXIFY GX7040

  Përfitoni dokumente me cilësi biznesi çdo ditë me kursime mesatare prej 90% në koston totale të pronësisë kundrejt 10 printerëve më të mirë me laser dhe bojë me këta printerë MegaTank të volumit të lartë me rimbushje.
 • Printerë për shtëpi

  SELPHY CP1500

  Krijoni printime me ngjyra të pasura, rezistencë të lartë, në pak sekonda me këtë fotoprinter kompakt që përdoret thjesht.
 • Printerë për shtëpi

  SELPHY SQUARE QX10

  Ruajini kujtimet tuaja të veçanta si printime të punuara me hijeshi që mund t'i merrni kudo, në lidhje me valë.
 • Printerë për shtëpi

  Canon Zoemini 2

  Nxirrni printime çasti nga smartfoni kudo që të jeni dhe në çdo kohë, me printerin e xhepit me bateri Zoemini 2.
 • Printer Inkjet

  Matte Photo Paper MP-101

  Letra Fotografike Mat prodhon fotografi, grafikë dhe tekst me cilësi të lartë, me një mbështjellëse mat. Gjithashtu e përshtatshme për përdorimet më kreative, të tilla si kartolina, pankarta dhe artin e letrës.
 • Zhanre të tjera

  Rregjistrohuni për buletinin tonë

  Merrni të gjitha të rejat më të fundit dhe informacione për produktet