Printerë për shtëpi

Canon PIXMA TS7650i

Printer i shpejtë dhe me cilësi të lartë, i cili përshtatet më së miri me të përditshmen tuaj shtëpiake falë përmasave të tij kompakte dhe përdorimit efikas.

PIXMA TS7650i – printeri kompakt me një gamë të gjerë veçorish

 • UI e thjeshtë dhe intuitive

  Shijoni përdorimin e thjeshtë me sistemin efikas dhe të personalizueshëm Switch UI1 i cili përshtat funksionet sipas nevojave tuaja: për punë, studime ose për stilin e jetesës

 • Printim i shpejtë

  Printoni dokumente në pak kohë2, me shpejtësi të larta printimi prej 15 ipm (mono) dhe 10 ipm (me ngjyra) dhe printoni një fotografi 4x6” pa bordura brenda pak sekondash. Kurseni kohë me printimin automatik nga të dyja anët, furnizimin e letrës me 2 drejtime dhe fotokopjimin me 1 shtytje

 • Lidhje me valë dhe me smartfonin

  Shijoni printimin pa kabllo përmes rrjeteve Wi-Fi ose Wireless Direct të shtëpisë dhe nga pajisjet celulare me aplikacionin Canon PRINT, Mopria dhe Apple AirPrint

 • Program kompjuterik krijues

  Krijoni postera, fletushka, kartolina fantastike e shumë më tepër me softuerë pa pagesë, të tillë si Easy PhotoPrint Editor, Creative Park dhe PosterArtist Web

PIXMA TS7650i

Prakticitet

Switch UI në printerin PIXMA TS7650i’1 i thjeshton gjërat: menytë e koduara me ngjyra shfaqin vetëm ikonat e nevojshme për një detyrë të caktuar, qoftë ajo për punë, studime apo për krijimtari

Produktivitet

Kurseni kohë me veçoritë inteligjente të produktivitetit, përfshirë fotokopjimin me 1 shtytje, printimin automatik nga të dyja anët dhe skanimin në smartfon

PIXMA TS7650i
PIXMA TS7650i

Printime të mrekullueshme të fotografive në shtëpi

Printoni fotografi "të gjalla" dhe me cilësi të lartë në shtëpi falë teknologjisë me koka printimi FINE që ofron gradime të pasura dhe zhurmë të reduktuar

Nuk ka nevojë për tela

Printoni me valë nga një sërë pajisjesh duke përfshirë smartfonë dhe tabletë me aplikacione dhe shërbime, si Canon PRINT, Apple AirPrint dhe Mopria për Android

PIXMA TS7650i

Specifikimet

 • Shpejtësia e printimit

  15 ipm (mono); 10 ipm (me ngjyra)

 • Printim fotografish pa bordura

  Fotografi pa bordura 4×6" në vetëm 19 sekonda

 • Fisheku FINE

  Fishekë FINE që realizojnë printime të cilësisë së lartë

 • Ekrani

  Ekran me prekje 2,7” me ngjyra dhe me anim

 • Furnizues letre me 2 drejtime

  Kasetë e përparme dhe furnizues i pasmë letre

 • Lidhshmëria

  Wi-Fi, Wireless Direct, USB

 • Fotokopjim me 1 shtytje

  Fotokopjoni dokumentet në pak kohë me shtypjen e një butoni

PIXMA TS7650i

Çfarë ka në kuti

 • CANON PIXMA TS7650i

 • Fishekë FINE

 • Kordoni elektrik

 • Manualet dhe dokumentet e tjera

PIXMA TS7650i

Përfytyroni se çfarë mund të bëni

Shprehni anën tuaj artistike me softuerin pa pagesë Creative Park të Canon dhe krijoni dekorime, kartolina urimesh, punëdore dhe shumë më shumë

Regjistrohuni dhe shfrytëzoni maksimalisht printerin tuaj!

Me një regjistrim të thjeshtë përfitoni akses në oferta, materiale udhëzuese, mbështetje teknike dhe shumë më shumë për të zbuluar kështu potencialin e plotë të printerit tuaj

Canon Camera

Bojë Canon PIXMA TS7650i

Gjeni bojë për Canon PIXMA TS7650i. Të disponueshëm në madhësi, ngjyra dhe lloje të ndryshme paketimi, fishekët e bojës më poshtë janë të pajtueshëm me Canon PIXMA TS7650i.

 • PC-585 Black

  Bojë

  PG-585 Black [Black]

  Fishek I IMËT i Zi
 • CL-568 color

  Bojë

  CL-586 Color [Color]

  Fishek me ngjyra FINE
 • PG-585XL Black

  Bojë

  PG-585XL Black [Black]

  Printoni më shumë faqe me një fishek të zi XL FINE rendimenti të lartë
 • CL-586XL Color

  Bojë

  CL-586XL Color [Color]

  Printoni më shumë faqe me një fishek me ngjyra dhe rendimenti të lartë XL FINE
 • Produktet e lidhura

 • Printerë për shtëpi

  PIXMA TS7450a Series

  Një printer shumëfunksional me stil për të mësuarit me teknologjinë, me një larmi trajtimesh printimi krijues, plus teknologjinë ADF për thjeshtimin e procesit të kopjimit dhe të skanimit të fletëve të ndryshme.
 • Printerë për shtëpi

  PIXMA TS6350a Series

  Pajisje e sofistikuar shumëfunksionale që vjen me dizajn praktik dhe fleksibilitet me 5 bojëra individuale për dokumente dhe foto të cilësisë së lartë.
 • Mund të jeni të interesuar edhe për

  1. Kini parasysh se ndërfaqja e shfaqur është vetëm për qëllime ilustruese dhe mund të mos reflektojë me saktësi dizajnin apo strukturën përfundimtare.
  2. Shpejtësitë e printimit të dokumenteve janë mesataret e ESAT në testin e kategorisë për zyra për metodën standarde në njërën anë të faqes, ISO/IEC 24734. Shpejtësia e printimit të fotografisë bazohet në parametrat standarde duke përdorur ISO/JIS-SCID N2 në letër Canon Photo Paper Plus Glossy II dhe nuk mban parasysh kohën e përpunimit të të dhënave në kompjuterin host.