RF-S 3.9mm F3.5 STM DUAL FISHEYE

OBJEKTIVI I RI CANON RF-S 3.9 MM F3.5 STM DUAL FISHEYE

Për një narracion 3D VR aq real saqë është praktikisht i prekshëm.

 • Objektivat RF dhe RF-S

  Lentet RF ofrojnë cilësi dhe shpejtësi më të lartë me një rendiment të optimizuar për kamerën EOS R. Ato janë të shpejta dhe të ndritshme me cilësi unike që ofrojnë nivele të reja të kontrollit intuitiv.

 • Kamerat pa pasqyra

  Kamerat tona pa pasqyra mund të mbahen me lehtësi dhe ndërthurin teknologjitë më të mira të Canon në një trup kompakt me objektiva të ndërrueshëm.

 • Printerë për shtëpi

  Printerë fotografikë funksionalë e të stilizuar për shtëpi, dhe gjithëpërdorimësh me rezultate cilësore.

 • Boja, toneri dhe letra

  Boja, toneri dhe letra origjinale nga Canon janë projektuar për punë në harmoni perfekte me printerin tuaj Canon.

Oferta, evenimente dhe më shumë

 • Konkursi për video

  Dritat, kamera, konkursi!

  Thirrje për të gjithë entuziastët e videos!! Është koha të çlironi imagjinatën tuaj dhe të lejoni kreativitetin tuaj të flasë. Bashkohuni në konkursin tonë të videove dhe shfaqni aftësitë tuaja në tregimin e historive. Dërgoni videon tuaj deri më 12 korrik

 • PROMOCION

  Ngritni nivelin e tregimit tuaj vizual

  Përjetojeni fuqinë e krijimtarisë profesionale hibride dhe kurseni deri në 207.680 Lekë

 • PROMOCION

  Merrni zbritje deri në 36.750 Lekë

  Kapni çaste të përjetshme me linjën dimërore të Canon! Zbuloni tani ofertat ekskluzive!

 • PROMOCION

  Kapni fotot më të mira dhe kurseni deri në 72.690 Lekë

  Lironi krijimtarinë tuaj dhe kapni fotot më të mira deri tani.

 • PROMOCION

  Përvjetori i pestë i sistemit EOS R

  Lëvizni kufijtë dhe zbuloni se si sistemi pionier i Canon kap gjërat e jashtëzakonshme që nuk e kishit menduar kurrë të mundshme
  Merreni zbritjen tuaj tani.

 • OFERTË

  Krijoni historinë tuaj verore

  Këtë verë, krijoni dhe ruani kujtimet që do t’i çmoni përgjithmonë, me kursime ekskluzive me EOS R6 Mark II, PowerShot G7X Mark III dhe shumë më tepër.

 • KONKURSI I FOTOGRAFISË

  Water Challenge e Canon- Zbuloni kush janë fituesit

  Mësoni se cilat fotografi kanë fituar sfidën Water Challenge të Canon.

 • PROMOVIMI

  Garanci 3 vjet

  Blini cilindo printer të zgjedhur Canon i-SENSYS, MAXIFY ose PIXMA nga data 1.1.2022 deri më 31.12.2022 dhe realizoni vazhdimësi të garancisë.

 • OFERTAT

  Ofertat dhe promocionet nga Canon

  Shikoni ofertat tona më të fundit, kurseni para dhe gjeni një histori të re për të treguar.

 • Më të fundit nga Canon

  • Canon Club

   Një komunitet ekskluziv për krijues si ju.
   Ndiqni pasionin tuaj me përkrahje, frymëzim, përfitime e më tej.
   Regjistroni një produkt. Regjistrohuni në Canon Club

  • Printerë me laser dhe bojë

   Printerë për biznese të vogla

   Po kërkoni printerin më të mirë për biznesin tuaj? Arrini objektivat e produktivitetit tuaj me printerë boje dhe laseri që janë idealë për çfarëdo ambienti pune, duke përfshirë zyrat e shtëpisë.

  Produktet

 • OBJEKTIVI RF HIBRID

  MODELI I RI I CANON RF 35 MM F1.4L VCM

  Shprehni kapacitetin artistik për fotografi dhe video krijuese.

 • KINOOBJEKTIV ZMADHUES

  MODELI I RI I CANON CN7X17 KAS T

  Ndërthur fuqinë e RF dhe të Cine Servo

 • Kamerat pa pasqyra

  Përgatituni të jeni një hap përpara

  Ju njoftojmë zhvillimin e Canon EOS R1

 • Telemetër me laser

  Canon PowerShot GOLF I RI

  Gjeni pikën e përqendrimit. Kapni shkopin. Shkrepni fotografinë.

 • OBJEKTIVAT RF

  CANON RF 200-800MM F6.3-9 IS USM

  Afrohuni më pranë sporteve, natyrës dhe faunës së egër me funksionin e zmadhimit supertelefoto që ju jep një rreze më të madhe me fleksibilitet të pabesueshëm kudo që të jeni.

 • OBJEKTIVAT RF

  CANON RF-S 10-18MM F4.5-6.3 IS STM

  Një objektiv zmadhues ultra i gjerë, i vogël dhe i lehtë për kamerat e serisë EOS R të Canon E me sensor APS-C.

 • Aksesor objektivi

  Adaptor i zmadhimit të fuqishëm Canon POWER ZOOM PZ-E2/POWER ZOOM ADAPTER PZ-E2B

  Një adaptor i zmadhimit të fuqishëm për zmadhim të kontrolluar pa probleme dhe për të aktivizuar kontrollin në distancë të zmadhimit.

 • OBJEKTIV ULTRA I GJERË

  CANON RF 10-20mm F4L IS STM

  Injektoni pak dramë në fotografitë dhe filmimet tuaja - thjesht fantastik për realizimin e fotografive apo videove të peizazheve, arkitekturës dhe ambienteve të brendshme.

 • Printerët e shtëpive

  CANON PIXMA TS7750i

  Printer i shpejtë dhe me cilësi të lartë, i cili përshtatet më së miri me të përditshmen tuaj shtëpiake falë përmasave të tij kompakte dhe përdorimit efikas.

 • Printerët e shtëpive

  CANON PIXMA TS7650i

  Printer i shpejtë dhe me cilësi të lartë, i cili përshtatet më së miri me të përditshmen tuaj shtëpiake falë përmasave të tij kompakte dhe përdorimit efikas.

 • PRINTER PËR ZYRËN E SHTËPISË

  Canon MAXIFY GX1040

  Qëndro produktiv në shtëpi me printerin e shpejtë, kompakt, të lehtë në përdorim dhe ekonomik 3-në-1 me depozita boje me rimbushje.

 • PRINTERËT MEGATANK"MegaTank"

  Canon MAXIFY GX5540

  I gjithë rendimenti i lartë dhe përfitimet nga TCO e ulët i një printeri Canon MegaTank, me shfrytëzim fleksibël të materialeve për t'iu përgjigjur një sërë kërkesave të bizneseve.

 • PRINTER PËR ZYRËN E SHTËPISË

  Canon MAXIFY GX2040

  Qëndro produktiv në shtëpi me printerin kompakt dhe ekonomik 4-në-1 me furnizues automatik dokumentesh me 35 fleta.

 • KAMERAT PA PASQYRA

  Canon EOS R100

  Krijoni kujtime të përsosura vizuale në cilësi të jashtëzakonshme me këtë kamerë intuitive EOS R që është gjithnjë gati.

 • OBJEKTIVAT CANON

  CANON RF 28mm F2.8 STM

  Një objekti i hollë, petashuq dhe peshëlehtë për udhëtime dhe fotografinë e rrugës me rreze fokale fleksibël 28mm dhe aperturë të shpejtë maksimale f/2.8.

 • DIGJITAL KOMPAKT

  PowerShot V10

  Dilni në pah në internet dhe ruani taktin gjatë regjistrimit me videokamerën 4K optimale të xhepit nga Canon.

 • KAMERAT PA PASQYRA

  Canon EOS R8

  Kaloni në fotografinë dhe videon kuadërplotë dhe realizoni ambiciet tuaja krijuese.

 • KAMERAT PA PASQYRA

  Canon EOS R50

  Përmirësoni përmbajtjet tuaja në rrjetet sociale dhe rrisni audiencën me këtë kamerë pa pasqyra që i përshtatet stilit tuaj të jetesës.

 • OBJEKTIVAT RF

  Canon RF-S 55-210mm F5-7.1 IS STM

  Afrohuni edhe më me këtë zmadhues telefoto, peshëlehtë, fleksibël, APS-C dhe gjeni një plan të ri për shkrepjen e udhëtimeve, sporteve, familjeve dhe kafshëve shtëpiake.

 • OBJEKTIVAT RF

  Canon RF 24-50mm F4.5-6.3 IS STM

  Një objektiv zmadhues 24-50mm i serisë RF i vogël dhe më se peshëlehtë që mund ta përdorni çdo ditë për udhëtime, peizazhe dhe më shumë.

 • KAMERAT PA PASQYRA

  Canon EOS R6 Mark II

  Foto apo video, aksion apo portret – ndërthurja e rendimentit me cilësinë e figurës te Canon EOS R6 Mark II jua lë të lirë krijimtarinë

 • PRINTERËT MEGATANK"MegaTank"

  MODELI I RI CANON MAXIFY GX4040

  Printeri 4-në-1 për biznesin e vogël që arrin kursime të mëdha

 • PRINTERËT MEGATANK"MegaTank"

  MODELI I RI CANON MAXIFY GX3040

  Printeri 3-në-1 për biznesin e vogël që arrin kursime të mëdha

 • KAMERAT PTZ

  CANON CR-N700

  Një kamerë e jashtëzakonshme profesionale PTZ 4K60P me lidhje 12G-SDI dhe vetëfokusim lider në kategorinë e vet me pikasje inteligjente të kokës dhe gjurmim të syve.

 • PRINTER XHEPI

  Canon Zoemini 2

  Nxirrni printime çasti nga smartfoni kudo që të jeni dhe në çdo kohë, me printerin e xhepit me bateri Zoemini 2.

 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R7

  Teknologjia EOS R bashkohet me projektimin e APS-C, për një kamerë hibride pa pasqyra që është e vogël, e shpejtë dhe e fuqishme.

 • KAMERA

  Canon EOS R10

  Një kamerë kaq e zhdërvjellët sa mund të përballojë thuajse gjithçka. Është shoqëruesja ideale në udhëtime Një mjet i përsosur krijimi përmbajtjesh hibride. Mjeti juaj i vetëshprehjes krijuese.

 • KAMERA

  Canon EOS R3

  Tejkaloni. Tejperformoni. Njihuni me modelin EOS pa pasqyrë që do të transformojë mënyrën si shkrepni lëvizjen. Shkrepni momentet më fluturake në 30fps.

 • BOJË PRINTERI

  Gjetësi i bojërave

  Nuk jeni të sigurt çfarë boje të përdorni për printerin tuaj të shtëpisë nga "Canon"? Mësoni më shumë këtu.

 • PRODUKTET

  Produktet më të fundit

  Zbuloni produktet e reja të "Canon" - të projektuara për t'ju ndihmuar të krijoni histori të paharrueshme.

 • Mësoni, krijoni dhe bashkëpunoni

 • SISTEMI EOS R

  NEVER BREAK YOUR FLOW

  Së bashku me teknologjinë tonë inteligjente të vetëfokusimit dhe një gamë të pabesueshme objektivash RF, EOS R System i nderuar me çmime ofron një qasje tejet intuitive ndaj fotografisë dhe videos, duke punuar më së miri me ju për t'ju mbajtur të fokusuar te subjekti dhe mjeshtëria juaj.

 • PËRFSHIHUNI

  CANON STUDENT DEVELOPMENT PROGRAMME

  Aplikimet për programin e 2024 janë mbyllur tanimë. Regjistrohuni për të marrë përditësimet e fundit, zbuloni finalistët e sivjetshëm dhe mësoni kur hapen aplikimet për 2025.

 • Canon Stories

  Inspiring a World of Change

  From farmers’ fields to city streets, oceans to microsatellites no matter where tomorrow takes us, we’ll be ready.

 • Future Focus

  Future Focus

  Programi për studentët ka si fokus shndërrimin juaj në profesionistë.

 • TRANSMETIM

  Kaloni në transmetim me Canon

  Ruani lidhjet përmes kompleteve tona të transmetimit me USB dhe HDMI.

 • PROMOCIONET

  Ofertë me kthim parash

  Mësoni si mund të shfrytëzoni uljet speciale në kinoobjektivat e Canon.

 • KËSHILLA E TEKNIKA

  Vjeshta

  Shkrepni ndërrimin e ngjyrave të vjeshtës

 • BËHUNI KRIJUES

  Creative Park

  Merruni me diçka së bashku me familjen me qindra shabllonet e punëdores falas.

 • THIRRJE PËR TË GJITHË KRIJUESIT

  #FreeYourStory

  Krijimtaria juaj, frymëzimi ynë. Ciladoqoftë historia juaj, lëreni të lirë.

 • Fotografi dhe video profesionale

  GATI PËR NDIHMË

  Ndihmë dhe mbështetje

  Ne jemi këtu për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja, për të zgjidhur problemet dhe për t'ju orientuar në drejtimin e duhur nëse keni nevojë për riparim.
  Mbështetja Na kontaktoni Njoftimet e fundit

  BULETINI

  Frymëzohuni, regjistrohuni tani

  Mos i humbisni ofertat e fundit nga "Canon", këshillat e udhëzimet, lajmet dhe ftesat për në aktivitetet vendore.