PRO Printers Hero

Printera të fotografive profesionale

Merrni kontroll të plotë krijues mbi fotot tuaja me anë të printerëve profesionalë fotografikë të "Canon".

Gjeni modelin tuaj perfekt

Merrni rezultatet e shkëlqyera që duhen për fotot tuaja me gamat tona të printerëve profesionalë A2 dhe A3.

Softueri

Filtri për printer profesional fotografik

Po kërkoni për diçka konkrete? Rafinoni kërkimin
Filtroni sipas

canon-camera

Fokusuar në printimin e fotove me ngjyra vibrante, fleksibilitet dhe prakticitet "PIXMA PRO-200" është zgjedhja ideale për entuziastët e fotografisë dhe fotografët aspirantë.

Mësoni më shumë

Canon imagePROGRAF PRO-300

Një printer profesional tryeze "imagePROGRAF" me printime A3+ cilësie fotogalerie, me një cikël të lehtë pune për printime të cilave mund t'u besoni.

Mësoni më shumë

PIXMA PRO-1

Një printer A3 me 12 bojëra me cilësi maksimale dhe me produktivitet të nivelit tregtar.

Mësoni më shumë

PIXMA PRO-10

Prodhoni printime me cilësi të galerisë, të shitshme me këtë printer fotografik A3+ me 10 bojra. Ai ofron printime profesionale të jashtëzakonshme me ngjyra dhe monokrome, ndihmë të gjithanshme për mediat dhe lidhshmëri të përmirësuar.

Mësoni më shumë

PIXMA PRO-10S

Ky printer tejet i saktë, 10-bojësh me bazë pigmenti, realizon printime cilësie fotogalerie.

Mësoni më shumë

PIXMA PRO-100S

Cilësi profesionale, lidhje me renë kompjuterike, 8 bojëra, printer A3+ - ideal për çdo fotoentuziast.

Mësoni më shumë

Do you need help finding a printer?

Ju duhet ndihmë për të gjetur një printer?

Përdorni përzgjedhësin tonë të printerit për të gjetur printerin ideal për ju.

ZGJIDHNI PRODUKTIN TUAJ

Mbështetja për printerin tuaj "Canon"

Shkarkoni drejtues softuerikë, firmuerë e manuale, dhe shfrytëzoni mbështetjen teknike në internet, burimet dhe diagnostikimin e printerit tuaj "Canon".

ZBULONI MË SHUMË

Mund të jeni të interesuar në...