Canon Camera

NJOFTIM I ZHVILLIMIT

Tejkaloni.

Tejperformoni.

Shkrepeni shpejtësinë në një mënyrë që nuk mendohej kurrë si e mundur. EOS R3 është kamera e re e rendimentit të lartë, e shpejtësisë së lartë, pa pasqyra, që shënon një erë të re për fotografinë profesionale dhe filmografinë e sporteve - vjen së shpejti.

Kamera e re profesionale, pa pasqyra, e rendimentit të lartë dhe e shpejtësisë së lartë.

Një kamerë e projektuar për të shkrepur aksionin më të shpejtë në lëvizje në një mënyrë që nuk mendohej kurrë si e mundur. Specializuar për shkrepjen e objekteve në lëvizje të shpejtë. Krijuar për t'iu përgjigjur kërkesave të përdoruesve profesionistë të sporteve me reagim ultra të shpejtë, ndjeshmëri, qëndrueshmëri dhe rezistencë të lartë.

Regjistrohuni tani

Jini të parët që merrni përditësimet e fundit për EOS R3 dhe ruani kontaktin për lajme të mëtejshme teksa zhvillohen.
EOS R3

Shpejtësi shpërthyese

EOS R3 po vjen. EOS i parë që vjen me një sensor krejt të ri të shtresuar BSI CMOS të zhvilluar nga Canon dhe kombinuar me fuqinë e procesorit imazherik DIGIC X. Përfytyroni një dimension krejt të ri të fotografisë dhe filmografisë së shpejtësisë së lartë. Filmoni në 30fps me gjurmim të plotë AF/AE me distorsion minimal të figurës kur përdorni shkrehjen elektronike.

EOS R3

Manovrim ekspert

Fokusimi i EOS R3 është ngritur një nivel më lart dhe ka mundësinë të gjurmojë e fokusojë në aksion me lëvizje më të shpejtë. Gjenerata e re e Dual Pixel CMOS AF mund t'i gjurmojë më së miri subjektet me deri në 30fps të plota. Canon ka kënaqësinë të shtojë një subjekt të ri në gjurmimin e AF në EOS R3.

EOS R3

Ultrareagues

Prezantimi i një gjenerate të re fotografësh në sistemin revolucionar Eye Control AF. Ky sistem kontrolli AF është krijuar nga zero për shekullin e 21-të. Përfytyroni aftësinë për të zgjedhur dhe lëvizur thjesht pikën AF me pamjen e syrit tuaj duke përdorur inkuadruesin e EOS R3. Canon Eye Control AF ofron kontroll të pashembullt të vetëfokusimit. Trupi i frymëzuar nga seria EOS-1D e EOS R3 mundëson komandim ultraintuitiv në situatat më kërkuese profesionale.

EOS R3

Krijuar për profesionistë

Me rendimentin e rezistencës ndaj pluhurit dhe ujit të serisë EOS-1D, modeli EOS R3 ofron nivele profesionale rezistence ndaj kushteve negative të motit me të cilat përballen rregullisht fotografët profesionistë. Më mirë akoma, ka një kapëse të integruar me pëlqimin dhe besimin e përdoruesve të serisë EOS-1D.

EOS R3

Lidhja e përparuar

EOS R3 është plotësisht e përputhshme me aplikacionin e ri të sapolajmëruar për smartfonë Mobile File Transfer, që ofron një mënyrë të re për të transmetuar imazhet kur jeni në lëvizje.

EOS R3

Sistem i gjeneratës së re

Duke përdorur mbërthyesen RF, EOS R3 është e hapur para mundësive më parë të paarritshme; një ekselence të paparë optike dhe performancë të pashoqe në vetëfokusim.

Regjistrohuni tani

Jini të parët që merrni përditësimet e fundit për EOS R3 dhe ruani kontaktin për lajme të mëtejshme teksa zhvillohen.

Objektiv i ri RF nga Canon

Eksploroni këtë objektiv të ri për sistemin RF, të projektuar për të punuar më së miri me EOS R3 dhe të gjitha kamerat EOS R, duke e shpënë fotografinë dhe filmografinë tuaj në nivele që nuk i keni menduar të arritshme më parë.

Eksploroni më tej

Sistemi Canon EOS R ofron një gamë të plotë objektivash kuadërplotë RF me cilësi të jashtëzakonshme, duke shfrytëzuar në maksimum sensorët e mëdhenj, fuqinë e procesimit të imazhit dhe përparimet në teknologjinë optike.