TEKNIKA

Teknika të fotografisë së natës

Mos e hiqni kamerën nga duart kur zbehet drita. Shkrepni fotografi dinamike dhe të qarta që i japin dritë errësirës me anë të këshillave të ekspertëve për fotografimin gjatë natës.

Produktet dhe paketat e rekomanduara

 • Kompakt Dixhital

  PowerShot G1 X Mark III

  Zbuloni serinë G të nivelit më të lartë me cilësinë dhe rendimentin e një kamere DSLR në një trup të lehtë dhe kompakt.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R8

  Kaloni në fotografinë dhe videon kuadërplotë dhe realizoni ambiciet tuaja krijuese.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R6 Mark II

  Foto apo video, aksion apo portret – ndërthurja e rendimentit me cilësinë e figurës te Canon EOS R6 Mark II jua lë të lirë krijimtarinë
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R5

  Rimendoni se çfarë dini për kamerat pa pasqyrë. Performanca pa kompromis e EOS R5 do të revolucionarizojë fotografinë dhe filmimet tuaja.
 • Objektiv fiks këndgjerë

  RF 24mm F1.8 MACRO IS STM

  Një objektiv kompakt, peshëlehtë, fiks, 24mm që është ideal për fotografinë e peizazheve, videoblogime dhe hapësira të brendshme – plus pamje fantastike makro.
 • Objektiv telefoto

  RF 135mm F1.8L IS USM

  Një objektiv 135mm i serisë L me aperturë të shpejtë, të shndritshme f/1.8 dhe fotostabilizues me 5.5 nivele për shkrepje krijuese, ditën ose natën.
 • Lentë me kënd të gjërë

  RF 16mm F2.8 STM

  Një objektiv kompakt dhe ekonomik, ultra i gjerë, kuadërplotë, 16mm për serinë EOS R, krijuar për videoblogerë dhe krijues përmbajtjesh.
 • Teknika të tjera

  Rregjistrohuni për buletinin tonë

  Merrni të gjitha të rejat më të fundit dhe informacione për produktet