TEKNIKA

Teknikat e ndriçimit të fotografisë

Pavarësisht nëse dëshironi të shkrepni fotografi të peizazheve në mot me re, portrete duke përdorur ndriçimin nga dritarja apo fishekzjarrë që shpërthejnë natën, këto këshilla dhe teknika nga ekspertët për ndriçimin e fotografisë do t'ju ndihmojnë të arrini rezultatet e dëshiruara.

Teknikat e ndriçimit të fotografisë

Produktet dhe paketat e rekomanduara

 • Blici Speedlite

  Speedlite EL-100

  Blici me përplasje për rezultate të gjithanshme dhe natyrale të ndriçimit në ambiente të brendshme.
 • Blici Speedlite

  Speedlite EL-5

  Një blic i fuqishëm dhe i avancuar me riciklim të shpejtë, kontroll fantastik krijues dhe rendiment të jashtëzakonshëm për të gjitha situatat.
 • Blici Speedlite

  Speedlite Transmitter ST-E10

  Lidhini dhe komandojini blicet tuaja të mbështetura Speedlite nga distanca, me këtë aksesor të vogël, praktik, shumëfunksional mbërthyeseje.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R8

  Kaloni në fotografinë dhe videon kuadërplotë dhe realizoni ambiciet tuaja krijuese.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R6 Mark II

  Foto apo video, aksion apo portret – ndërthurja e rendimentit me cilësinë e figurës te Canon EOS R6 Mark II jua lë të lirë krijimtarinë
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R5

  Rimendoni se çfarë dini për kamerat pa pasqyrë. Performanca pa kompromis e EOS R5 do të revolucionarizojë fotografinë dhe filmimet tuaja.
 • Objektiv standard

  RF 50mm F1.8 STM

  Një objektiv kompakt, i qetë dhe peshëlehtë 50mm RF fiks, me aperturë të gjerë f/1.8, ideal për shfrytëzimin e vizionit tuaj krijues.
 • Objektivat RF

  RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

  Një objektiv me aperturë të shpejtë 35mm f/1.8 për perspektivë këndgjerë, fokusim nga afër dhe Hybrid IS.
 • Objektiv fiks këndgjerë

  RF 24mm F1.8 MACRO IS STM

  Një objektiv kompakt, peshëlehtë, fiks, 24mm që është ideal për fotografinë e peizazheve, videoblogime dhe hapësira të brendshme – plus pamje fantastike makro.
 • Teknika të tjera

  Rregjistrohuni për buletinin tonë

  Merrni të gjitha të rejat më të fundit dhe informacione për produktet