TEKNIKA

Teknika kompozimi fotografik

Kompozimi ideal fotografik mund ta shndërrojë një pozë të zakonshme në një kryevepër. Ja se si ta rrisni cilësinë.

Produktet dhe paketat e rekomanduara

 • Kompakt Dixhital

  PowerShot G5 X Mark II

  Fleksibël e i fuqishëm, me cilësi premium që jep rezultate të jashtëzakonshme – çfarëdo që të jeni duke fotografuar.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R50

  Krijoni përmbajtjen më tërheqëse me këtë kamerë EOS R pa pasqyrë, nga fotot e mprehta deri te filmat 4K dhe transmetimet e drejtpërdrejta. Të gjitha në një pajisje të dedikuar.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R8

  Kaloni në fotografinë dhe videon kuadërplotë dhe realizoni ambiciet tuaja krijuese.
 • Objektiv standard

  RF 50mm F1.8 STM

  Një objektiv kompakt, i qetë dhe peshëlehtë 50mm RF fiks, me aperturë të gjerë f/1.8, ideal për shfrytëzimin e vizionit tuaj krijues.
 • Objektivat RF

  RF 24-105mm F4-7.1 IS STM

  Objektivi ideal i përditshëm për amatorët e kuadërplotave pa pasqyrë. Me përdorimin praktik, "RF 24-105mm F4-7.1 IS STM" është peshëlehtë, kompakt dhe gati për t'jua ngjitur fotografinë një shkallë më tej.
 • Objektivat RF

  RF 85mm F2 MACRO IS STM

  RF 85mm F2 MACRO IS STM ofron fleksibilitet në plane të afërta me kompresion të lehtë telefoto dhe fotostabilizim 5-nivelësh në një trup kompakt e peshëlehtë.
 • Teknika të tjera

  Rregjistrohuni për buletinin tonë

  Merrni të gjitha të rejat më të fundit dhe informacione për produktet