TEKNIKA

Teknika të fotografisë bardhezi

Gëzojuni ndjesisë së pakohë të stilit që sjell fotografia bardhezi. Portretet do të ndjellin, peizazhet do të bëhen më dramatike dhe subjektet do të shkëlqejnë në monokrom.
 • FOTOGRAFIA BARDHEZI

  Shkrepja e botës në monokrom

  Fotografi daltonik, Chris Ward, shpjegon se si të krijoni imazhe që fokusohen në detajet më të imta.

 • FOTOGRAFIA BARDHEZI

  Shkrepja me ekspozim të gjatë në bardhezi

  Mësoni se Stephen McNally shkrep fotografi mistike me ekspozim të gjatë në bardhezi.

 • Fotografia bardhezi

  Këshilla të fotografisë bardhezi

  Nga dasmat dhe peizazhet deri te sportet dhe portretet, mësoni se si të shkrepni imazhe mahnitëse në bardhezi.

 • FOTOGRAFIA FAMILJARE

  Portrete të brezave

  Si të shkrepni, përpiloni dhe printoni një portret unik të brezave të familjes suaj.

 • FOTOGRAFIA E NATYRËS

  Natyra në bardhezi

  Krijoni foto mahnitëse të natyrës në bardhezi me PowerShot G7 X Mark III.

 • FOTOGRAFIA FAMILJARE

  11 këshilla për fotografinë e familjes

  Zbuloni këshilla e teknika për shkrepjen e portreteve mahnitëse të familjes me përfaqësuesen e nderit të Canon, Helen Bartlett.

 • FOTOGRAFIA FAMILJARE

  Këshilla për fotografinë e familjes

  Zbuloni se si përfaqësuesja e nderit e Canon, Helen Bartlett, gjeti pasionin e saj për fotografinë familjare.

 • Produktet dhe paketat e rekomanduara

 • Kompakt Dixhital

  PowerShot G1 X Mark III

  Zbuloni serinë G të nivelit më të lartë me cilësinë dhe rendimentin e një kamere DSLR në një trup të lehtë dhe kompakt.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R10

  Kryeni hapat tuaja të radhës në fotografi dhe video me një kamerë pa pasqyra EOS R System të krijuar rreth një sensori madhësie APS-C.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R8

  Kaloni në fotografinë dhe videon kuadërplotë dhe realizoni ambiciet tuaja krijuese.
 • Objektiv fiks këndgjerë

  RF 24mm F1.8 MACRO IS STM

  Një objektiv kompakt, peshëlehtë, fiks, 24mm që është ideal për fotografinë e peizazheve, videoblogime dhe hapësira të brendshme – plus pamje fantastike makro.
 • Objektiv zmadhimi ultrakëndgjerë

  RF 15-30mm F4.5-6.3 IS STM

  Një zmadhues RF 15-30mm kompakt dhe peshëlehtë, ideal për udhëtime që përfshijnë peizazhe urbane, peizazhe natyrore, arkitekturë dhe videoblogim në ecje e sipër.
 • Teknika të tjera

 • TEKNIKA

  Bazat

  Përvetësoni parimet bazë të fotografisë

 • TEKNIKA

  Ndriçimi

  Përvetësoni teknikat e ndriçimit të fotografisë kurdo dhe kudo

 • TEKNIKA

  Kompozimi

  Kompozojini pozat si një artist

 • TEKNIKA

  Makro

  Afrohuni më shumë dhe zbuloni detajet e fshehura

 • TEKNIKA

  Natën

  Gjeni dritën në errësirë

 • TEKNIKA

  Videoblogim

  Ndani pasionet tuaja me videobloge

 • TEKNIKA

  Intervali kohor

  Sillini fotot në jetë me një interval filmik

 • TEKNIKA

  Video

  Rrëfejeni historinë tuaj me një film

 • Rregjistrohuni për buletinin tonë

  Merrni të gjitha të rejat më të fundit dhe informacione për produktet