Objektiva për "EOS M"

Lente portative, të lehta dhe të ndërtuara vetëm për kamerat EOS M.
Canon Camera

Objektiva për "EOS M"

Aq të adaptueshëm sa dhe ju

Me kamerat tona pa pasqyra EOS M mund t'i ndërroni me lehtësi objektivat dhe të nxirrni pamje të tjera. Përveç gamës ekskluzive të lenteve EF-M, kompakte dhe të gjithanshme, mund të përdorni edhe Përshtatësin e montimit Canon EF-EOS M për zgjedhje mjaft të larmishme me mbi 80 lente EF-S dhe EF për kamerat DSLR, duke përfshirë lentet e veçanta si lentet makro dhe të efektit të syrit të peshkut.
 • PORTATIVE DHE PESHËLEHTË

  Lentet EF-M

  Lente portative, të lehta dhe të ndërtuara vetëm për kamerat EOS M. Objektivat luhaten nga me kënd ultra të gjerë dhe me zmadhim telefoto deri tek ato më të vogla që do t'ju lejojnë të eksploroni krijimtarinë tuaj.

 • Përmirësoni objektivat tuaj

  Adaptor EOS M

  Mund të përdorni adaptorin mbërthyes "Canon EF-EOS M" për të mbërthyer objektivat tuaj ekzistues EF dhe EF-S tek EOS M, me pajtueshmëri të plotë dhe pa rënie performance.

 • FIKSË E FLEKSIBËL

  Lentet EF

  Një larmi e gjerë objektivash me gjatësi fokale fikse, zmadhim dhe të specializuar, si p.sh. makro e sypeshk, që ofrojnë pamje mahnitëse për kamerat DSLR, mund të përdoren përmes një adaptori EOS-M.

Filtri për objektivat "EOS M"

8 Produktet

  8 Produktet

  Filtrat e zbatuara

  8 / 8 rezultate

  Objektiva të spikatur nga "Canon"

  Objektivat e "Canon" ndërthurin mjeshtërinë dhe teknologjinë e fundit optike për të nxjerrë foto e filma me cilësi mahnitëse. Hidhuni një sy objektivave të fundit portativë dhe peshëlehtë këndgjerë dhe telefoto për modelin tuaj EOS M.

  • AFROHUNI MË SHUMË

   EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM

   Një lente me zmadhim telefoto me Stabilizuesin e imazhit dhe STM, e përsosur për t'u afruar me subjektet në distancë.

  • PRECIZION ULTRA I GJERË

   EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM

   Një lente me zmadhim me kënd ultra të gjerë, me Stabilizuesin e imazhit dhe STM, e shkëlqyer për fotografi dhe video të peizazheve.

  • PERSPEKTIVË NATYRALE

   EF-M 32mm f/1.4 STM

   Shkoni më tej me kamerën tuaj EOS me këtë lente standarde me një cilësi jashtëzakonisht të lartë.

  • NDRIÇIM I ULËT DHE PORTRETE

   EF-M 22mm f/2 STM

   Një lente e vogël "pjatë" me një hapje të madhe të diafragmës f/2, e përsosur për portrete dhe kushtet e ndriçimit të dobët.

  Ju duhet ndihmë të gjeni një objektiv?

  Shkrepni çfarë të dëshironi me kamerën tuaj EOS. Përdorni një prej funksioneve tona përzgjedhëse për të gjetur objektivin që është i përshtatshëm për juve.

  • KËRKIM I SHPEJTË

   Nuk jeni të sigurt nga të filloni? Filloni këtu

   Përzgjedhësi i lenteve ju rekomandon dhe ju lejon të krahasoni lentet Canon që janë më të përshtatshme për interesat tuaja, duke përfshirë fotografinë me makrozmadhim, portretet, peizazhet, aksionin dhe fotografinë e përditshme. Lentet e rekomanduara do të jenë nga e gjithë gama e lenteve dhe do të shfaqen sipas lidhjes dhe buxhetit.

  • EOS 5D Mark IV

   KËRKIM I RAFINUAR

   Po kërkoni për diçka konkrete?

   Futni kërkesat e sakta në kërkimin e përparuar për të gjetur lentet që u përshtaten nevojave tuaja.

  Mund të jeni të interesuar në...