Objektivat EF-M

Objektiva portative, të lehta dhe të dizajnuara vetëm për kamerat EOS M.
Canon Camera

EF-M 32MM F/1.4 STM

Zhvilloni më tej EOS tuaj pa një pasqyrë me ndihmën e këtij lente standarde jashtëzakonisht të lartë të cilësisë.

Canon Camera
Duar që mbajnë një aparat fotografik Canon EOS R dhe një objektiv Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM.

Mund t'ju ndihmojmë të zgjidhni lenten tjetër?

Përzgjedhësi i lenteve do t'ju drejtojë në një gamë të tërë të lenteve dhe do t'ju ndihmojë të gjeni lenten më të përshtatshme për ju dhe kamerën tuaj.

Frymëzohuni, regjistrohuni tani

Mos i humbisni ofertat e fundit nga "Canon", këshillat e udhëzimet, lajmet dhe ftesat për në aktivitetet vendore.