canon cameras pro dslr

Kamerat profesionale DSLR

Kamerat tona profesionale DSLR ndërthurin cilësinë mahnitëse të imazhit me një rendiment të jashtëzakonshëm.

EOS 5D Mark IV

I krijuar për ata që kërkojnë standardet më të larta në cilësinë e imazheve, sensori 30,4 megapikselë i kamerës EOS 5D Mark IV siguron imazhe të mbushura me detaje, edhe në zonat më të ndritshme të theksuara dhe ato më të errëta në hije.

Canon Autofocus DSLR

Fokus automatik

Mprehtësia maksimale, e ekzekutuar me saktësi dhe qetësi. Gjurmoni subjektet në lëvizje si asnjëherë më parë.

Kuadër i plotë

Një cilësi profesionale e imazhit me kontrollin e plotë të thellësisë së fushës dhe zhurmë minimale.

Zbuloni më shumë

Canon Full frame EOS

E ndërtuar që të zgjatë

Me një rendiment vazhdimisht të qëndrueshëm, kamerat profesionale Canon EOS DSLR ofrojnë një kontrukt me aliazh magnezi dhe izolimin ndaj kushteve të motit.

Canon built to last DSLR

E personalizueshme

Personalizojeni për ta përshtatur me mënyrën tuaj të punës, me kontrollet me shumë funksione dhe shumë të programueshme, për rregullime të lehta me kamerën pranë syve.

Canon customisable EOS
Canon EOS Movies DSLR

Filma EOS

Një cilësi shumë e lartë i imazhit dhe procese pune pa ndërprerje. Bëjeni vërtet tërheqëse historinë tuaj.

Gjeni sistemin që është e drejtë për ju

Për mbi 30 vjet sistemi legjendar EOS i ka dhënë fotografëve dhe krijuesve një avantazh kryesor. Me gamën tonë të kamerave dhe lenteve, rruga drejt krijimtarisë më të madhe nuk ka qenë kurrë më e lehtë.

MËSONI MË SHUMË

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Në duart e profesionistëve

Mund të jeni të interesuar në...

Frymëzohuni, regjistrohuni tani

Mos i humbisni ofertat e fundit nga "Canon", këshillat e udhëzimet, lajmet dhe ftesat për në aktivitetet vendore.

Regjistrohuni tani