EOS-M200

PROMOCION

Merrni zbritje deri në 36.750 Lekë!

Kapeni magjinë e stinës me zbritje ekskluzive!
Përqafojeni stinën e dimrit me produktin e fundit të linjës së Canon, të dizajnuar për të mundësuar momente të çmuara, ndalimin e kohës me tërë mrekullinë e saj, dhe ruajtjen e kujtimeve që zgjasin një jetë.
Eksploroni një përzgjedhje të jashtëzakonshme të produkteve të Canon që përfshijnë artin e fotografisë. Avancojeni përvojën tuaj fotografike me zbritjet tona ekskluzive të produkteve të Canon të zgjedhura me kujdes, të krijuara për të ju fuqizuar.

1. Si funksionon

Canon Club AdobeStock

KLUBI CANON

Bashkohuni në Klubin Canon falas!

Nxitni pasionin tuaj dhe hapni mbështetjen ekskluzive, trajnimin dhe frymëzimin. Me programin tonë inovativ të anëtarësimit, zhytuni në një komunitet që zhvillon dhe nxit rritjen tuaj, duke u kujdesur për nevojat tuaja pavarësisht nga niveli aktual i ekspertizës suaj.

Shërbimet profesionale të Canon (CPS)

Bëhu anëtar i CPS

Mbani një hap para të tjerëve dhe vazhdoni të jeni përpara me shërbimet profesionale premium të Canon. Mbështetja jonë e specializuar për produktet siguron që biznesi juaj dhe pajisjest të mbeten në rrugën e duhur, duke ofruar ndihmë të plotë pavarësisht nga rrethanat e papritura.

CPS

Produktet promovuese

Promocioni vlen nga 04.12. 2023 deri më 31. 01. 2024, derisa zgjasin stoqet.

EOS R5

36,750 Lekë

EOS R6 Mark II

15,750 Lekë

EOS RP

10,500 Lekë

EOS R7

10,500 Lekë

EOS R10

10,500 Lekë

EOS R50

5,250 Lekë

EOS R100

3,150 Lekë

EOS 5D Mark IV

15,750 Lekë

EOS 6D Mark II

10,500 Lekë

EOS 90D

10,500 Lekë

EOS 250D

5,250 Lekë

EOS 2000D

3,150 Lekë

PowerShot V10

3,150 Lekë

PowerShot PX

4,200 Lekë

PowerShot ZOOM (B2C Essential kits only)

1,050 Lekë

RF 16mm f/2.8 STM

1,050 Lekë

EF 24mm f/1.4L II USM

10,500 Lekë

RF 24mm f/1.8

5,250 Lekë

EF 35mm f/1.4L II USM

15,750 Lekë

EF 50mm f/1.2 L USM

10,500 Lekë

RF 50mm f/1.2 L USM

15,750 Lekë

EF 85mm f/1.8 USM

5,250 Lekë

EF 85mm f/1.4L IS USM

10,500 Lekë

RF 85mm f/2 IS STM

5,250 Lekë

RF 85mm f/1.2L USM

15,750 Lekë

RF 85mm f/1.2L USM DS

15,750 Lekë

RF 600mm f/11 IS STM

5,250 Lekë

RF 800mm f/11 IS STM

10,500 Lekë

EF 11-24mm f/4L USM

15,750 Lekë

RF 5.2mm f/2.8 L DUAL FISHEYE

15,750 Lekë

RF 14-35mm f/4L IS USM

10,500 Lekë

RF 15-35MM F2.8 L IS USM

15,750 Lekë

EF 16-35mm f/4L IS USM

10,500 Lekë

EF 16-35mm f/2.8L III USM

15,750 Lekë

RF-S S18-150mm f/3.5-6.3 IS STM

5,250 Lekë

EF 24-70mm f/2.8L II USM

15,750 Lekë

RF 24-70MM F/2.8 L IS USM

15,750 Lekë

RF 24-50 F/4.5-6.3 IS STM

5,250 Lekë

EF 24-105MM 4L IS II USM

10,500 Lekë

RF 24-105mm f/4 L IS USM

5,250 Lekë

RF 28-70mm f/2 L USM

15,750 Lekë

RF 24-240mm f/4-6.3 IS USM

10,500 Lekë

RF-S 55-210 f/5-7.1 IS STM

5,250 Lekë

EF 70-200mm f/4L IS II USM

10,500 Lekë

EF 70-200mm f/2.8L IS III USM

15,750 Lekë

RF 70-200 f/4 L IS

10,500 Lekë

RF 70-200 f/2.8L IS USM

15,750 Lekë

EF 70-300f/4-5.6 IS II USM

5,250 Lekë

EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM

15,750 Lekë

RF 100-400 IS

5,250 Lekë

RF 100-500mm f/4.5-7.1L IS USM

15,750 Lekë

EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

10,500 Lekë

RF 35mm f/1.8 MACRO IS STM

5,250 Lekë

RF 100mm f/2.8 L IS MACRO

10,500 Lekë

Ku mund të blini

Zgatar
Videomobile
Neptun
MicrosoftTeams

Frymëzohuni

Fuqizimi i krijuesve

Kapeni fuqinë e sistemeve ekskluzive të kamerave Canon të krijuara për krijues të vizionarëve të përmbajtjes. Avancojeni përmbajtjen tuaj dhe tejkaloni të gjitha- kufijtë së bashku. Për imazhe profesionale dhe filma 4K që ju frymëzojnë të krijoni më shumë, Canon EOS R50 mund të jetë zgjedhja e duhur për ju.
Futuni në stinë me shoqëruesin perfekt, duke kapur çdo moment në detaje të mahnitshme.
Shihni fluturimin e kreativitetit tuaj.

Krijues i përmbajtjes

 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R10

  Kryeni hapat tuaja të radhës në fotografi dhe video me një kamerë pa pasqyra EOS R System të krijuar rreth një sensori madhësie APS-C.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R50

  Krijoni përmbajtjen më tërheqëse me këtë kamerë EOS R pa pasqyrë, nga fotot e mprehta deri te filmat 4K dhe transmetimet e drejtpërdrejta. Të gjitha në një pajisje të dedikuar.
 • Kamerat pa pasqyra

  EOS R100

  Krijoni kujtime të përsosura vizuale në cilësi të jashtëzakonshme me këtë kamerë intuitive EOS R që është gjithnjë gati.