PRINTER ME CILËSI TË LARTË

Canon i-SENSYS LBP6030B

Një printer mono laser i përballueshëm, që kursen hapësirë i ndërtuar për përdorim personal ose në zyra të vogla. I qetë, i besueshëm dhe me efiksitet të lartë energjetik me konsumin të ulët korrenti, ofron printime të shpejta me cilësi të lartë.

 • Printer mono laser i përballueshëm - ideal për zyra të vogla ose shtëpie

 • Printime të shpejta, me cilësi të lartë prej 18 faqesh në minutë

 • Nuk ka nevojë të prisni për printimet me Printimin e Parë të Shpejtë

 • Ndërtim elegant, që kursen hapësirë për të zbukuruar çdo tryezë

 • Provoni efikasitetin e energjisë lider

 • Printer mono laser që kursen hapësirë

  Projektuar që të përshtatet me lehtësi në tryezë, ky printer laseri i shpejtë, mono, kompakt dhe ekonomik është ideal për përdorim personal dhe në zyra të vogla. Ndërtimi i tij tërheqës dhe që kursen hapësirën me një ngjyrë elegante të zezë përfshin një mbulesë të tërheqshme të sirtarit të letrës dhe i mban dimensionet në thjesht 364 x 249 x 198 mm (Gj x Th x L)

  Performancë e shpejtë, produktive

  i-SENSYS LBP6030B futet në punë në momentin që ju duhet falë teknologjive të Printimit të Parë të Shpejtë të Canon, të cilat garantojnë rikuperim të shpejtë nga metoda e gjumit. Me një Kohë Printimi të Parë (FPOT) prej vetëm 7.8 sekondash dhe shpejtësi printimi laser profesional prej 18 fpm nuk ka nevojë të prisni për printimet tuaja - kështu mund të ktheheni më shpejt te gjërat e rëndësishme.

  Cilësi e jashtëzakonshme lazer

  Provoni tekstin më të mprehtë e më të gjallë dhe grafikët më të hollësishëm falë një rezolucioni të printimit prej deri në 2400 x 600 dpi me Rafinimin Automatik të Imazhit. Toneri ynë MS (Magnetik Sferik) është krijuar posaçërisht për të dhënë rezultatin më të mirë printim pas printimi.

  Funksionimi i Qetë

  Falë ndërtimit të Canon, iSENSYS LBP6030B është i heshtur në metodën në pritje dhe jashtëzakonisht i qetë gjatë punimit - kështu mund të përqendroheni në punën tuaj pa shpërqendrime.

  Efikas në energji

  Falë teknologjisë të fiksimit me kërkesë të Canon ky printer me efikasitet energjetik përdor vetëm 0.8 vat në modalitetin pasiv dhe thuajse nuk ka nevojë për periudhë ngrohjeje. Një çelës praktik përpara e bën të lehtë fikjen duke pakësuar kostot e energjisë dhe duke ulur ndikimin mjedisor edhe më tej.

  Fishek boje Të-gjitha-në-një

  Fisheku i riciklueshëm All-in-One garanton punë pa nevojë për mirëmbajtje dhe rezultate të besueshme cilësore. Tonerat origjinale laser Canon, rrotullat dhe njësitë e pastrimit mund të ndërrohen në pak sekonda pa bërë zhurmë ose rrëmujë.

  Mësoni më shumë për Canon i-SENSYS LBP6030B, funksionet dhe se çfarë mund të bëjë.
  Shikoni specifikimet e plota Ku të blini

  BROSHURA

  Fleta e të dhënave për përfitimet

  Shkarkoni fletën e të dhënave të i-SENSYS LBP6030 për të mësuar më shumë rreth printerit të laserit, mono, të shpejtë, kompakt dhe me efikasitet energjetik.
  Shkarkoni fletën e të dhënave [pdf, 269 kb]

  Specifikimet

  • Shpejtësia e printimit

   18ppm mono(A4)1

  • Metoda e printimit

   Printim monokromatik me rreze lazer

  • Cilësia e printimit

   Deri në 2400 x 600 dpi me Automatic Image

  • Rezolucioni i printimit

   Deri në 600 x 600 dpi

  • Koha e ngrohjes

   Afro 1 sekondë nga gjendja pasive, 10 sekonda e poshtë nga ndezja

  • Koha e nxjerrjes së faqes së parë

   Afro 7,8 sekonda ose më pak

  • Cikli i punës

   Maks 5.000 faqe në muaj

  • Kufijtë e printimit

   5 mm sipër, poshtë, majtas dhe djathtas

  Produkte dhe zgjidhje të ngjashme

 • Single Function Printers

  Printerë të njësuar, bardhezi për zyra

  Printim ekonomik bardhezi, plus fotokopjim, skanim dhe faks.

 • Printerë njëfunksionalë

  Shijoni printime të shpejta dhe elastike me modelet tona me një funksion të vetëm.

 • Printerë me laser me shtëpi dhe zyrë

  Përjetoni printime produktive me një printer me laser Canon.

 • Dëshironi të dini më shumë rreth këtij produkti?