i-SENSYS MF3010

PRINTER ME CILËSI TË LARTË

Canon i-SENSYS MF3010

Bëni printime, kopjime dhe skanime kur të dëshironi, drejtpërdrejt nga tryeza juaj me këtë printer laser mono kompakt. Ideal për zyrat në shtëpi dhe zyrat e vogla, është i thjeshtë për t'u përdorur dhe efikas në energji.

 • Mono laser për tryeza 3 në 1: printoni, kopjoni & skanoni

 • Dizajn modern, që të bie në sy

 • Ekran vertikal i thjeshtë për t'u përdorur

 • 18 fnm, Koha e nxjerrjes së printimit të parë 7,8 sekonda
  Efikas në energji

 • Shikojeni Canon i-SENSYS MF3010 më në detaj

  Dizajn ultra kompakt, modern

  Ky dizajn i zgjuar dhe elegant, i gjithë i zi i MF3010 me bën atë një pajisje me shumë funksione laser shumë të zgjuar 3 në 1. Ndodhet një printer mono me cilësi të lartë, një skaner dhe një fotokopjues në një njësi që kursen hapësirën. I shpejtë dhe ekonomik në përdorim, kjo pajisje kompakte që të bie në sy përshtatet lehtësisht në tryezë. Eshtë i përsosur për përdoruesin personal ose të zyrave të vogla dhe zyrave në shtëpi që dëshirojmë më shumë sesa thjesht një printer dhe kërkojnë të kursejnë kohë dhe para.

  Cilësi dhe shpejtësi

  Jini të sigurtë për printime laser mjaft profesional me rezolucion të printimit të përmirësuar deri në 1200 x 600 dpi. Kjo tregon hollësi më të mëdha dhe prodhon tekst të mprehtë dhe grafikë të imët. Ka pak kohë pritje për dokumentët, me një shpejtësi të prodhimit të printimit mono prej 18 fnm. Teknologjitë e Printimit të Shpejtë të Faqes së Parë të Canon gjithashtu nënkuptojnë një Kohë të shpejtë të nxjerrjes së printimit të parë prej 7,8 sekonda.

  Kurseni energji dhe ulni kostot

  Me të vërtet ekonomik, MF3010 drejton rrugën në efektshmërinë e energjisë, pa kompromis në rendiment – duke ju lejuar të kurseni para, si dhe të zvogëloni gjurmën tuaj të karbonit. Pajisja me shumë funksione është e pajtueshme me Energy Star me një Konsum tipik të energjisë (TEC) prej 0,6 kWh. Në modalitetin e fjetjes konsumon vetëm 1,4 vatë energji.

  i-SENSYS MF3010

  I lehtë për t'u përdorur

  Mund ta përdorni MF3010 nga komforti i karriges suaj, falë ekranit të thjeshtë, vertikal. Kjo ju jep mundësinë e rehatshme të përdorimit të të gjitha tipareve që ju nevojiten pa patur nevojë që të qëndroni mbi makinë, duke ju kursyer kohë dhe përpjekje.

  Skanim dhe kopjim me ngjyra të gjithanshëm

  Rrisni efiksitetin me skanerin me ngjyra cilësore. E bën të thjeshtë skanimin dhe kopjimin e dokumentëve tuaj - duke përmirësuar menjëherë rendimentin tuaj. Nuk ka pritje me Kohën e kopjes së parë prej më pak se 12 sekonda. Gjithashtu mund të skanoni drejtpërdrejt në email ose PDF të kërkueshme, duke përdorur MF Toolbox, për rimarrjen e shpejtë të dokumenteve dhe fotografive tuaja.

  Kutia e bojës Të-gjitha-në-një

  Për përdorim pa mirëmbajtje dhe një prodhim të vazhdueshëm cilësor, të gjitha pjesët thelbësore janë të vendosura në të njëjtin fishek kompakt. Kjo kuti Të-gjitha-në-një, që përmban tonerin, cilindrin dhe njësitë e pastrimit, zëvendësohet lehtësisht dhe në mënyrë të pastër brenda disa sekondash. Përdorni një kuti boje laser autentike Canon dhe pajisja juaj me shumë funksione është po aq e mira sa të ishte e re.

  i-SENSYS MF3010

  Për qetësinë e plotë të mendjes, ruani investimin tuaj në Canon.

  Easy Service Plan

  BROSHURA

  Fleta e të dhënave për përfitimet

  Shkarkoni fletën e të dhënave të i-SENSYS MF3010 për të mësuar më shumë për përfitimet e zgjidhjes së stilizuar për tryeza, të projektuar për përdorim personal.

  Specifikimet

  • Shpejtësia e printimit

   Deri në 18 fnm (A4)

  • Metoda e printimit

   Printim monokromatik me rreze lazer

  • Cilësia e printimit

   Deri në 1200 x 600 dpi me Rafinimin automatik të imazhit

  • Koha e nxjerrjes së printimit të parë

   7,8 sek

  • Rezolucioni i printimit

   600 x 400 dpi

  • Gjuhët e printerit

   UFRII-LT

  • Kufijtë e printimit

   5 mm-lart, 6 mm-poshtë, 5 mm-majtas dhe djathtas

  • Modaliteti i ruajtjes së bojës

   Po

  i-SENSYS MF3010

  Produkte dhe zgjidhje të ngjashme

 • Printerë të njësuar, bardhezi për zyra

  Printim ekonomik bardhezi, plus fotokopjim, skanim dhe faks.

 • Printerë njëfunksionalë

  Shijoni printime të shpejta dhe elastike me modelet tona me një funksion të vetëm.

 • Printerë me laser me shtëpi dhe zyrë

  Përjetoni printime produktive me një printer me laser Canon.

 • Dëshironi të dini më shumë rreth këtij produkti?