Printerë për shtëpi

Canon Seria PIXMA TS9150

Printime premium dhe lidhje inteligjente në një pajisje kompakte të-gjitha-në-një me 6 bojëra të veçanta për në shtëpi që është e përsosur për amatorët e fotografisë

 • Cilësi premium

  Printoni fotografi të bukura dhe të gjalla pa bordura me këtë printer kompakt dhe elegant. 6 bojëra të veçanta përfshijnë një bojë të re blu fotografike për detaje të shkëlqyera dhe bojën e zezë me pigment për qartësi të teksteve.

 • Lidhjet inteligjente

  Opsionet e lidhjes përfshijnë Bluetooth®*, për printime dhe skanime me lehtësi me Wi-Fi nëpërmjet pajisjeve inteligjente (iOS dhe Android) drejtpërdrejt ose duke përdorur aplikacionin Canon PRINT. Gati për ethernet.

 • Liria e resë kompjuterike

  Provoni lirinë e printimit dhe skanimit në renë kompjuterike** drejtpërdrejt nga printeri. Duhen vetëm disa sekonda me PIXMA Cloud Link të përdorur nëpërmjet ekranit të printerit ose nëpërmjet aplikacionit Canon PRINT.

 • Kontrolli me lehtësi me prekje

  Provoni kontrollin e lehtë si në smartfon duke përdorur një ekran të madh me prekje 12,6 cm në një panel të përparme me anim automatik. Ndërfaqja pasqyron aplikacionin Canon PRINT për një eksperiencë në vazhdimësi.

 • I gjithanshëm dhe efektiv në kosto

  Ndryshoni vetëm ngjyrën që ju duhet me bojërat individuale dhe menaxhoni fotografi si dhe materialet e letrës me furnizuesit e dyfishtë. Kurseni me opsionet e depozitave XL ose XXL dhe printimin automatik në 2 anë.

Specifikimet

 • Wi-Fi dhe ethernet

 • Aplikacioni Canon PRINT

 • 6 bojëra unike

 • Ekrani i madh me prekje 12,6 cm

 • Bluetooth

 • PIXMA Cloud Link

 • Furnizuesi i dyfishtë i letrës

 • Filtri krijues

PIXMA TS9150

PIXMA TS9150
 PIXMA TS9150

Çfarë ka në kuti

Gjithçka që ju duhet për printime premium super të shpejta - thjesht shtoni letër dhe materiale fotografike.

 • Printer të-gjitha-në-një - Seria PIXMA TS9150

 • Montimi i kutive të bojës

 • Kordoni elektrik

 • Disku CD-ROM i konfigurimit

 • Manualet

Bojë Canon PIXMA TS9150 Series

Gjeni bojë për Canon PIXMA TS9150 Series. Të disponueshme në madhësi, ngjyra dhe lloje të ndryshme paketimi, fishekët e bojës më poshtë janë të pajtueshëm me Canon PIXMA TS9150 Series.

 • Zgjidhni madhësinë e bojës

  Bojë

  PGI-580 PGBK [E zezë pigmenti]

  Fishek boje të zezë me pigment për dokumente të qarta dhe të pastra
 • Zgjidhni madhësinë e bojës

  Bojë

  CLI-581 BK [E zezë]

  Një fishek boje të zezë për foto dhe dokumente të qarta dhe të kthjellëta
 • Zgjidhni madhësinë e bojës

  Bojë

  CLI-581 C [E kaltër]

  Një fishek boje të kaltër për foto dhe dokumente të qarta dhe të pastra
 • Zgjidhni madhësinë e bojës

  Bojë

  CLI-581 M [E purpurt]

  Një fishek boje rozë për foto dhe dokumente të qarta dhe të kthjellëta
 • Zgjidhni madhësinë e bojës

  Bojë

  CLI-581 Y [E verdhë]

  Një fishek boje të verdhë për foto dhe dokumente të qarta dhe të kthjellëta
 • Zgjidhni madhësinë e bojës

  Bojë

  CLI-581 PB [Blu fotografike]

  Një fishek boje blu fotografike për foto dhe dokumente të qarta dhe të kthjellëta
 • Multipako fishekësh boje CLI-581 BK/C/M/Y
  Zgjidhni madhësinë e bojës

  Bojë

  CLI-581 BK/C/M/Y (Multipack) [Paketë e Shumtë]

  Katër bojëra Canon që përbëhen nga e zeza, e kaltra, roza dhe e verdha për printime me cilësi të mirë
 • Pigment PGI-580BK/CLI-581 BK/C/M/Y + multipako fishekësh boje

  Bojë

  PGI-580 PGBK & CLI-581 BK/C/M/Y (Multipack) [Paketë e Shumtë]

  Një fishek boje me pigment të zi dhe katër fishekë individualë bojërash me ngjyra në një multipako për printim me cilësi të mirë
 • Fishek boje CLI-581 BK/C/M/Y + pako ekonomike letrash fotografie
  Zgjidhni madhësinë e bojës

  Bojë

  CLI-581 BK/C/M/Y + Photo Paper (Value Pack) [Paketë Fotografike me Vlerë]

  Katër bojëra Canon që përbëhen nga e zeza, e kaltra, roza dhe e verdha plus një pako me letër fotoje për printime me cilësi të mirë
 • Regjistrohuni dhe përfitoni edhe më shumë nga printeri juaj!

  Fitoni pikë dhe merrni shpërblime ndërsa printoni me bojërat origjinale të Canon. Merreni bojën pikërisht në derën tuaj atëherë kur ju duhet…

  Print Rewards

  Produktet e Canon nxjerrin më të mirën nga njëri-tjetri

  Përdorimi i bojërave dhe letrave të Canon me printerin tuaj Canon siguron rezultate të jashtëzakonshme me cilësi laboratori në çdo rast.

  • Aplikacioni Canon PRINT

   Dërgoni fotografitë tuaja te printeri juaj i shtëpisë në pak sekonda.

  • Gama e letrës PIXMA

   Gjeni letrën e duhur për nevojat tuaja dhe merrni fotografi të printuara me cilësi laboratori.

  • Përfitoni më shumë nga printeri juaj

   Gjeni se si të printoni foto nga pajisja juaj e mençur, krijoni artizanale letre, afishe të personalizuara të thonjve, kalendarë, karta përshëndetëse dhe shumë më tepër.

  • Aplikacioni "Creative Park"

   Nga idetë e punëdoreve të lehta deri te modelet 3D në stil origami – bëjeni argëtimin me letrën pjesë të ditës suaj dhe jepuni një frymë më personale krijimeve tuaja me funksionin e kompozimit.

  Produktet që kanë lidhje

  1. *E pajisur me teknologjinë Bluetooth® me nivel të ulët të energjisë (printimi dhe skanimi me Bluetooth është i disponueshëm vetëm në pajisjet Android). Funksionet e disponueshme me komunikimin Bluetooth dhe aplikacioni Canon PRINT Inkjet/SELPHY nuk janë të garantuara në të gjithë smartfonët Android. Fjala dhe logot Bluetooth® janë marka tregtare të regjistruara që zotërohen nga Bluetooth SIG, Inc. dhe çdo përdorim i këtyre markave nga Canon Inc. bëhet me licencë. Markat tregtare dhe emrat tregtarë të tjerë janë të pronarëve të tyre përkatës.

   **Skanimi në renë kompjuterike është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e bojërave origjinale të Canon.