Printerë "MegaTank"

Canon PIXMA G4470

Bëni kursime gjigante në kostot e printimit në shtëpi me këtë printer 4-në-1, me depozitë boje me rimbushje, të shpejtë dhe praktik, me Wi-Fi dhe ADF.

Specifikimet

 • PIXMA G4470

  11.0 ipm / 6.0 ipm

  Shpejtësi të larta printimi për rritjen e produktivitetit

 • PIXMA G4470

  LCD 1,3 in

  Ekran katror monokrom për më shumë prakticitet

 • PIXMA G4470

  Printim me cilësi të lartë

  Rezolucion i mprehtë dhe i qartë printimi për fotografi dhe dokumente me cilësi të lartë

 • PIXMA G4470

  ADF me 35 fletë

  Printoni, skanoni, fotokopjoni dhe dërgoni me lehtësi dokumente shumëfaqëshe me faks, me anë të vetëmbushëses së dokumenteve

 • PIXMA G4470

  Kapaciteti me 100 fletë

  Sirtar i pasmë me kapacitet të madh për printim volumesh

 • PIXMA G4470

  Mbështet

  Lidhuni me valë me kompjuterin ose pajisjen tuaj inteligjente

 • PIXMA G4470

  Mac, Windows dhe Chrome

  Punon me të gjitha sistemet kryesore operative kompjuterike

 • PIXMA G4470

  Aplikacioni Canon PRINT

  Printoni dhe fotokopjoni nga pajisja juaj inteligjente

PIXMA G4570

Çfarë ka në kuti

 • Printer boje MegaTank, me rimbushje, PIXMA G4470

 • 4 shishe boje rendimenti të lartë (1 e zezë dhe 1 C/M/Y)

 • Kordoni elektrik

 • Manualet dhe dokumentet e tjera

Produktet e lidhura

 • G2470

  Printerë "MegaTank"

  PIXMA G2470

  Printoni, fotokopjoni dhe skanoni në shtëpi me këtë printer të shpejtë boje 3-në-1 me rimbushje
 • Canon PIXMA G3470

  Printerë "MegaTank"

  PIXMA G3470 Series

  Printoni, fotokopjoni dhe skanoni në shtëpi me këtë printer të shpejtë, me Wi-Fi, me bojë me rimbushje
 • Artikuj të ngjashëm

  1. Rendimenti i faqeve me ngjyra është vlera e përllogaritur sipas metodës individuale të provës së Canon duke përdorur grafikun ISO/IEC 24712 dhe simulimin e printimit të vazhdueshëm në modalitetin ekonomik me zëvendësimin pas konfigurimit fillestar.
  2. Rendimenti i faqeve është vlera e llogaritur bazuar në metodën individuale të Canon për testimin duke përdorur grafikun ISO/IEC 24712 dhe simulimin e printimit të vazhdueshëm me bojën zëvendësuese pas konfigurimit fillestar.