Blank-Rect Image

Canon EOS M200

Nuk ka qenë kurrë më parë kaq e lehtë të shkrepni e të ndani fotot krijuese e me pamje profesionale. "EOS M200" është një kamerë inteligjente, e ndërlidhur dhe peshëlehtë që do t'ju çlirojë krijimtarinë e do t'jua shpjerë më tej pasionin për fotografinë.

Galeria

Krijimtari e thjeshtë, e ndërlidhur

Mos ndiqni turmën e smartfonëve. Zbuloni anën tuaj krijuese me një kamerë praktike, e të ndërlidhur EOS që ju mundëson shkrepjen e fotove me pamje profesionale, ndërrimin e objektivave dhe shkrepjen e atmosferës së çfarëdo rasti - madje edhe në ndriçim të ulët.

Shikoni specifikimet e plota

Regjistrohuni në buletinin tonë. Merrni të gjithë të rejat më të fundit dhe informacionin për produktet.
sample lowlight

Përmirësoni fotografinë tuaj

Shkrepni përtej fotove të çastit të smartfonëve. Fotot e cilësisë së lartë të shkrepura me "EOS M200" i bëjnë ballë kohës - shkrepja e atmosferës së ngjarjeve të rëndësishme dhe paraqitja e subjekteve tuaja në dritën e tyre më të mirë.

sample

Ndërlidhur më së miri me jetën tuaj elektronike

Tregojuani aftësitë tuaja krijuara shoqërisë dhe ndjekësve në rrjetet sociale. Lidheni "EOS M200" me pajisjen tuaj inteligjente me anë të "Wi-Fi" dhe "Bluetooth" për vetëtransferim të fotove, ndarje të fotove në internet dhe telekomandim të kamerës.

sample lowlight

Çlironi krijimtarinë tuaj.

Shkrepja e fotove sipas stilit tuaj të veçantë nuk ka qenë kurrë më e lehtë apo zbavitëse. Menytë e orientuara të "EOS M200" dhe modaliteti "Creative Assist" i bëjnë më se të lehta fotot e pamjes profesionale.

simple compact

Dizajn për të lëvizur kudo

"EOS M200" është e vogël dhe e lehtë sa që mund ta mbani kudo me vete në çantën e përditshme. Ekrani me prekje dhe me rrotullim 180˚ ju ndihmon të kompozoni nga kënde krijuese duke shkrepur autoportrete fantastike.

Tregoni çdo histori

Tregoni historinë tuaj me një gamë të gjerë me lenteve të ndërrueshme. Frymëzoni krijimtarinë tuaj me një lente portative EF-M ose me elasticitetin maksimal të çdo lenteje EF/EF-S me anë të një adaptori.

Eksploroni tani

Vlogging cameras from Canon

Kamera videoblogimi nga "Canon"

Kush ju shikon? Përmirësoni audiencën tuaj përmes përmbajtjeve fantastike të krijuara me "Canon", ideale për videobloguesit kudo që janë.

Vlogging cameras from Canon

Canon EOS M200 Interchangeable Lens Streaming Kit

Connect with your followers, friends and family with the affordable Canon EOS M200 HDMI live streaming kit.

BUY NOW

Kompletojeni rrëfimin me video në 4K

"EOS M200" shkrep video në 4K që duken mahnitëse në ekranin e televizorit tuaj të rezolucionit 4K. Provoni gjithashtu të shkrepni skena me efekt ngadalësimi në 120 fps në modalitet HD, apo intervale filmike në rezolucion mahnitës 4K.

Video 4K dhe 120 fps HD

Filmimet e detajuara duken mrekullueshëm në televizorin tuaj 4K

Dual Pixel CMOS AF

Filmoni me Dual Pixel CMOS AF për kalime jashtëzakonisht të buta dhe të sakta të fokusit

Specifikimet

Sensori APS-C

Sensor përmasash APS-C

Video 4K

Me 120 fps HD

Ndihma krijuese

Krijoni me lehtësi foto me pamje profesionale

Bluetooth* dhe Wi-Fi

Për ndarjen e fotove dhe mundësi telekomandimi

180 gradë

Ekran me prekje, me nxjerrje e rrotullim

Intervale filmike

Regjistroni lëvizjen në tjetër shkallë kohore

Shikoni specifikimet e plota

Shkarkoni imazhet me rezolucion të plotë

Çfarë ka në kuti

Kamera Canon EOS M200 vjen gati për përdorim që nga momenti që e ndizni atë.

EOS M200

Kapaku i kamerës R-F-4

Rripi i qafës EM-200DB

Bateria LP-E12

Karikuesi i baterisë LC-E12E

Kablloja elektrike

Paketa e manualit të përdoruesit

EF-M15-45mm f/3.5-6.3 IS STM

Kapaku i lentes E-49

Kapak lente EB për pluhurat

Aksesorët e përputhshëm

Aksesorët përkatës

Mund të jeni të interesuar edhe për

#FreeYourStory

Jini të guximshëm. Jini ekspresivë. Jini origjinalë. Na e tregoni jetën përmes objektivit tuaj. Qoftë përmes fotove, printimeve apo filmimeve, ne duam të shikojmë perspektivën tuaj unike mbi botën ashtu siç e shkrepni ju.

Mësoni më shumë

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Çmime