Canon Seria PIXMA MG6800

Seria PIXMA MG6800

Ky Gjithçka-Në-Një me performancë të lartë me 5 bojëra ka Wi-Fi dhe ekran me prekje duke e bërë të lehtë që të printoni dokumentet dhe fotot tuaja direkt nga pajisjet smart si edhe akses në shërbimet e memories në cloud.

PIXMA MG6850

Përfitimet

  • Printoni, kopjoni & skanoni me disa lëvizje të thjeshta në ekranin e madh me prekje
  • Printime fotografish me cilësi të lartë direkt nga kamera ose karta e memories tuaj
  • Lidhuni me lehtësi me smartfonin ose tabletin tuaj
  • Printoni dhe skanoni në shërbime të njohura cloud
  • Printoni më shumë faqe me paratë tuaja me bojërat XL

Veçoritë e detajuara

Shikoni pak një pamje më të detajuar të Canon Seria PIXMA MG6800

Printoni, kopjoni dhe skanoni vetëm me disa lëvizje të thjeshta të një ekrani të madh me prekje duke përdorur këtë Gjithçka-Në-Një me performancë të lartë


Provoni një prekje klasi. Printoni, kopjoni, skanoni dhe hyni në cloud me kontrollin e thjeshtë dhe ngjashëm smartfonëve duke përdorur këtë Gjithçka-Në-Një shtëpie me performancë të lartë. Një ekran i madh me prekje 7.5 cm me ngjyra e bën të shpejtë dhe të lehtë të navigoni në menu, të zgjidhni funksione, të shikoni imazhe dhe të përdorni shërbimet cloud.

Printoni fotografi mahnitëse direkt nga kartat e memories dhe kamerat me teknologjinë FINE të Canon, rezolucionin e printimit 4.800 dpi dhe 5 bojërat e veçanta


Printoni me lehtësi foto mahnitëse, të mbushura me ngjyra të zeza më të thella, të kuqe më të gjalla dhe nivele të larta detajesh, direkt nga kartat e memories dhe kamerat wireless të pajtueshme - falë 5 bojërave të veçanta, teknologjisë FINE të Canon dhe rezolucionit deri në 4.800 dpi. Shpejtësitë ISO ESAT prej 15,0 ipm mono dhe 9,7 ipm me ngjyra japin një fotografi 10x15 në rreth 41 sekonda.

Printoni dhe skanoni shpejt dhe pa u munduar nga pajisjet smart me aplikacionin Canon PRINT duke përdorur Wi-Fi Direct®


Thjesht shkarkoni aplikacionin Canon PRINT dhe mund të printoni dhe skanoni pa u munduar duke përdorur smartfonin ose tabletin tuaj, si dhe të keni akses drejtpërdrejt në shërbimet e resë kompjuterike. Nuk ka nevojë për një router wireless, lidhje interneti ose fjalëkalim me metodën Wi-Fi Direct®, e cila krijon një lidhje me valë ad hoc

Provoni lirinë kreative të printimit nga cloud dhe skanimit me PIXMA Cloud Link të zgjeruar.


Me PIXMA Cloud Link të zgjeruar mund të printoni fotografi në pak sekonda nga Instagram, Facebook dhe Flickr dhe të printoni dokumente nga shërbime të njohura cloud si GoogleDrive, OneDrive dhe Akses në SlideShare*. Ngarkoni me lehtësi dokumente dhe fotografi të skanuara në GoogleDrive, OneDrive dhe OneNote të sapo shtuar.**

Vetëm ndryshoni ngjyrën që mbaron me kutitë e bojërave të veçanta; kurseni duke përdorur bojërat opsionale XL dhe printimin automatik në 2 anë


Kënaquni me humbjet minimale dhe kursimet maksimale. Ju duhet vetëm të ndryshoni ngjyrën që mbaron falë kutive të veçanta të bojës. Plus mund të printoni më shumë faqe me paratë tuaja duke përdorur bojërat XL dhe të kurseni letër me printimin automatik në 2 anë.


*SlideShare është një markë tregtare e SlideShare, Inc.
**Skanimi në cloud dhe skanimi në email janë të disponueshëm vetëm për përdoruesit e bojërave origjinale Canon

Specifikimet e produktit

Zbuloni më shumë për Canon Seria PIXMA MG6800 , veçoritë e tij dhe çfarë mund të bëjë ai.

Only change the ink which runs out

Ndryshoni vetëm bojën që mbarohet

Large touch screen display

Ekran i madh me prekje

Optional high yield inks

Bojëra Fakultativ të lartë të jepnin

Use and share wirelessly

Përdorni dhe ndani nëpër wi-fi

Print from and scan to the cloud

Printimi nga reja kompjuterike dhe skanimi tek ajo*

Built-in card reader

Lexuesi i kartës i integruar

Canon PRINT Inkjet/SELPHY app

Aplikacioni Canon PRINT Inkjet/SELPHY

Automatic double sided printing

Printim automatik nga të dyja anët

  • Printer Gjithçka-Në-Një – Seria PIXMA MG6800

  • Vendosja e Rezervave të Bojës

  • Kabllo të Energjisë

  • CD-ROM konfigurimi (CD vetëm për Windows – drajverat Mac gjenden online)

  • Manualet dhe dokumentet e tjera

AirPrint-Printers

Printim me valë

Me Wi-Fi mund të printoni nga smartfonët dhe tabletët.

Printimi nëpër Cloud

Printerët PIXMA cloud ready ju japin lirinë të printoni nga shërbimet online cloud direkt nga pajisja juaj smart.

Cloud-Printers