Printerë për shtëpi

Canon PIXMA MG3650

Lidhuni me pajisjet inteligjente duke përdorur këtë pajisje kompakte të-gjitha-në-një dhe me Wi-Fi për printime, fotokopje dhe skanime me cilësi të lartë.

Përfitimet

 • Krijoni dhe printoni fotografi të bukura pa bordura

 • Printoni dhe skanoni në smarfonin ose tabletin tuaj

 • Lidhuni me lehtësi me hapësirën ruajtëse të resë kompjuterike me PIXMA Cloud Link

 • Printoni më shumë faqe me të njëjtën kosto me fishekët e bojës XL

 • Argëtohuni duke krijuar kartolina të personalizuara

Veçoritë e detajuara

 • Lidhuni, printoni, kopjoni dhe skanoni si të dëshironi me këtë pajisje të-gjitha-në-një me Wi-Fi që siguron printime të shpejta, pa bordura dhe me cilësi të lartë

  Printoni me lehtësi fotografi mbresëlënëse pa bordura pa nivele të larta detajesh, si dhe dokumente profesionale me tekst të qartë - falë sistemit të fishekut FINE të Canon dhe rezolucionit të printimit deri në 4800 dpi. Me shpejtësitë ISO ESAT me 9,9 ipm në monokromatike dhe 5,7 ipm me ngjyra, për një fotografi pa bordura 10 x15 cm duhen rreth 44 sekonda.

 • Printoni dhe skanoni me lehtësi me pajisjet inteligjente dhe aplikacionin Canon PRINT - nuk ka nevojë për internet me modalitetin e integruar të pikës së aksesit

  Smartfoni juaj është gati dhe po ashtu edhe ky printer Thjesht shkarkoni aplikacionin Canon PRINT dhe mund të printoni dhe të skanoni duke përdorur smartfonin ose tabletin tuaj, si dhe të keni akses drejtpërdrejt në shërbimet e resë kompjuterike. Modaliteti i integruar i pikës së aksesit krijon një rrjet pa tel ad hoc - kështu që mund të printoni dhe të skanoni drejtpërdrejt pa pasur nevojë të bashkoheni në një rrjet Wi-Fi ose të përdorni internetin.

 • Provoni lirinë kreative të printimit nga cloud dhe skanimit me PIXMA Cloud Link.

  Me PIXMA Cloud Link të përmirësuar mund të printoni foto në pak sekonda nga Facebook, Instagram dhe albumet fotografike në internet; të printoni/skanoni dokumente në shërbimet e internetit si GoogleDrive, OneDrive dhe Dropbox; dhe madje dhe të bashkëngjitni e dërgoni skedarë/imazhe të skanuara drejtpërdrejt me email - të gjitha pa përdorur kompjuterin.

 • Printoni më shumë faqe me të njëjtën kosto me fishekët opsionalë XL të bojës dhe printimin e dokumenteve në 2 anë

  Kënaquni me humbjet minimale dhe kursimet maksimale. Printoni më shumë faqe me të njëjtën kosto me deri në 50% kursime të kostove kur përdorni fishekët opsionalë XL të bojës dhe kurseni letrën me printimin automatik në 2 anë.

 • Argëtohuni duke krijuar kartolina të personalizuara, kalendarë dhe më shumë duke përdorur Easy-PhotoPrint+

  Argëtohuni duke eksploruar krijimtarinë tuaj me Easy-PhotoPrint+. Mund të modeloni dhe të printoni me lehtësi kartolina, kolazhe fotografish dhe shumë të tjera me këtë shërbim nga interneti; duke përdorur imazhet tuaja personale nga tableta, kompjuteri apo reja kompjuterike.

Specifikimet

 • Përdorni dhe ndani nëpër wi-fi

 • Aplikacioni Canon PRINT Inkjet/SELPHY

 • Printim automatik nga të dyja anët

 • Bojëra Fakultativ të lartë të jepnin

 • Printim dhe skanim në cloud

 • Gati për kompjuterët portativë (tablet) dhe telefonat e zgjuar

 • Printim i fotografive me rezolucion të lartë

 • Printoni fotografi pa bordura

PIXMA_MG3650S

Çfarë ka në kuti

 • Printeri të-gjitha-në-një - PIXMA MG3650

 • Kutitë e bojës FINE

 • Kabllo të Energjisë

 • Disku CD-ROM i konfigurimit

 • Manualet dhe dokumentat tjera