Printerë për shtëpi

Canon PIXMA G3460

Përfitoni printim produktiv, shpejtësie të lartë dhe cilësor që është edhe ekonomik, me këtë printer rendimenti të lartë dhe shumëfunksional MegaTank që vjen me Wi-Fi, lidhje në renë kompjuterike dhe mbështetje për materiale të larmishme - për dokumente të qarta dhe foto vibrante në shtëpi apo edhe në zyrë.

Specifikimet

 • Notification Imagee

  Shpejtësitë e printimit

 • Notification Imagee

  Printim me pajisje celulare

 • Notification Imagee

  4 depozita boje me rimbushje të lehtë

 • Notification Imagee

  Printim i shpejtë

 • Notification Imagee

  Printoni pa vështirësi me anë të Wi-Fi

 • Notification Imagee

  Fishek i ndërrueshëm mirëmbajtjeje

 • Notification Imagee

  Mund të kontrollohet lehtë me ekranin LCD me 2 rreshta

 • Notification Imagee

  Printim banderolash

Shikoni sa produktiv është printimi juaj i përditshëm dhe sa efikas dhe për xhepin.

Canon Camera

Volum i bollshëm, printim me kosto të ulëta

Vijoni të printoni ndërsa i mbani kostot të ulëta falë rendimenteve të larta prej deri në 12,000 faqe (26% më shumë në modalitetin Economy1 ) nga 2 shishe boje të zezë apo 7,700 faqe me një set shishesh me ngjyra.2

PIXMA G3460 me një tufë fotosh të printuara dhe bojërat e mbështetura në një tryezë zyre

Shpejtësi e lartë, cilësi e lartë

Mbështetuni mbi cilësinë në shpejtësi të larta (10.8 ipm në bardhezi / 6 ipm në ngjyra 3), me bojë pigmenti të zi që garanton tekst qartësie optimale dhe bojëra me bazë ngjyruesi që realizojnë foto me ngjyra të ndezura. Eksperimentoni me materiale të ndryshme dhe madje edhe printoni banderola deri në 1.2 metra gjatësi.

PIXMA G3460 me printime fotosh në një tryezë zyre

Mirëmbajtje e thjeshtë

Minimizoni ndërprerjet e punës dhe realizoni çdo afat me lehtësi, me një fishek të ndërrueshëm nga përdoruesi që siguron rendiment të qëndrueshëm çdo ditë.

Heqja e fishekëve nga PIXMA G3460

Dizajn i mirëmenduar

Rimbushini depozitat e bojës pa telashe apo vështirësi duke përdorur shishet pa shtrydhje me gryka unike tipi çelës që sigurojnë që secila shishe të mbushë vetëm depozitën e saj përkatëse.

PIXMA G3460 me foto të printuara dhe bojërat e mbështetura në një tryezë zyre

Lidhjet inteligjente

Printoni, skanoni, fotokopjoni dhe lidhuni me renë kompjuterike përmes aplikacionit Canon PRINT dhe PIXMA Cloud Link, si dhe printoni drejtpërdrejt nga pajisjet inteligjente përmes AirPrint (iOS) dhe Mopria (Android).

PIXMA G3460 e lidhur me një laptop dhe printime duke u kryer

Regjistrohuni tani

Frymëzohuni, regjistrohuni tani

Mos i humbisni ofertat e fundit nga "Canon", këshillat e udhëzimet, lajmet dhe ftesat për në aktivitetet vendore.

MATERIALI

Artikuj "Canon"

Sigurohuni të përdorni bojëra dhe letër nga Canon me printerin tuaj për rezultate të cilësisë maksimale, çdo herë.
MËSONI MË SHUMË
PIXMA G3460 - Çfarë ka në kuti

Çfarë ka në kuti

Gjithçka që ju duhet për printim të përditshëm efikas

 • Printer shumëfunksional me kuti boje me rimbushje – PIXMA G3460

 • 5 shishe boje të rendimentit të lartë (2 të zeza dhe 1 C/M/Y)

 • Kordoni elektrik

 • Disku CD-ROM i konfigurimit

 • Manualet dhe dokumentet e tjera

Produktet e Canon nxjerrin më të mirën nga njëri-tjetri

Përdorimi i bojërave dhe letrave të Canon me printerin tuaj Canon siguron rezultate të jashtëzakonshme me cilësi laboratori në çdo rast.

 • Aplikacioni Canon PRINT

  Dërgoni fotografitë tuaja te printeri juaj i shtëpisë në pak sekonda.

 • Gama e letrës PIXMA

  Gjeni letrën e duhur për nevojat tuaja dhe merrni fotografi të printuara me cilësi laboratori.

 • Përfitoni më shumë nga printeri juaj

  Gjeni se si të printoni foto nga pajisja juaj e mençur, krijoni artizanale letre, afishe të personalizuara të thonjve, kalendarë, karta përshëndetëse dhe shumë më tepër.

 • Aplikacioni "Creative Park"

  Nga idetë e punëdoreve të lehta deri te modelet 3D në stil origami – bëjeni argëtimin me letrën pjesë të ditës suaj dhe jepuni një frymë më personale krijimeve tuaja me funksionin e kompozimit.

 • Produktet e lidhura

 • Printerë "MegaTank"

  PIXMA G2420 nga Canon

  Një printer shumëfunksional, rendimenti të lartë, kostoje të ulët, produkti, që ofron qëndrueshmëri, komoditet dhe liri krijuese.

 • Printerë "MegaTank"

  PIXMA G1420 nga Canon

  Një printer i dedikuar me depozita boje me rimbushje, që ofron kursime në kosto, prakticitet dhe qëndrueshmëri absolute.

 • Printerë "MegaTank"

  PIXMA G3420 nga Canon

  Një printer shumëfunksional, rendimenti të lartë, me kosto të ulëta, me Wi-Fi, që ofron qëndrueshmëri pa ndërprerje dhe fleksibilitet mbresëlënës krijues

 • Printerë "MegaTank"

  PIXMA G2460 nga Canon

  Super i shpejtë dhe komod, ky printer shumëfunksional rendimenti të lartë realizon dokumente të mprehta dhe foto vibrante, ditë pas dite.

 • Mund të jeni të interesuar në...

  Ka një botë të tërë opsionesh printimi produktiv nga Canon - nga pajisjet e vogla shoqëruese që ju kursejnë hapësirë deri te pajisjet robuste të peshave të rënda për profesionistët e printimit

  1. Modaliteti ekonomik redukton konsumin e bojës së zezë duke i ulur dendësinë - mund të printohen 26% më shumë faqe sesa në modalitetin standard.
  2. Rendimenti i faqeve për shishen e bojës të përdorur për konfigurimin fillestar është më i ulët se një shishe zëvendësuese, pasi një sasi e caktuar boje përdoret për mbushjen e kokës së printimit gjatë konfigurimit. Rendimenti i faqeve është vlera e llogaritur bazuar në metodën individuale të provës së "Canon" duke përdorur grafikun e ngjyrave ISO/IEC 24712 dhe simulimin e printimit të vazhduar me shishet zëvendësuese të bojës pas konfigurimit fillestar.
   Rendimentet e faqeve me bojë të bardhë dhe me ngjyra nuk duhet të kombinohen.
   Rendimenti i faqeve varion shumë në varësi të përmbajtjeve të printuara dhe faktorëve të tjerë.
  3. Shpejtësitë e printimit të dokumenteve janë mesataret e ESAT (Word, Excel, PDF) në testin e kategorisë për zyra për metodën standarde në njërën anë të faqes, ISO/IEC 24734.
   Shpejtësia e printimit mund të ndryshojë në varësi të konfigurimit të sistemit, ndërfaqes, programit kompjuterik, kompleksitetit të dokumentit, modalitetit të printimit, mbulesës së faqes, llojit të letrës së përdorur, etj.