Printerë për shtëpi

Canon Seria PIXMA MG3050

Një printer me ngjyra të-gjitha-në-një me lidhje Wi-Fi dhe veçoritë e resë kompjuterike, i shkëlqyer për përdoruesit në shtëpi.

Përfitimet

 • Kopjoni, printoni dhe skanoni me një pajisje të-gjitha-në-një me Wi-Fi dhe me kosto të pranueshme

 • Lidheni me smartfonin ose tabletin tuaj me aplikacionin Canon PRINT

 • Printoni nga shërbimet e preferuara të resë kompjuterike

 • Printoni më shumë faqe me paratë tuaja me mundësitë e bojërave XL1

 • Bëhuni krijues me Easy-PhotoPrint+

Veçoritë e detajuara

 • Printimi, skanimi dhe fotokopjimi me lehtësi në shtëpi

  Hyni në një botë magjike pa tela me serinë Canon PIXMA MG3050, një pajisje e gjithanshme të-gjitha-në-një për printimin, skanimin dhe fotokopjimin e dokumenteve me shpejtësi dhe me lehtësi. I ndërtuar për të gjitha nevojat tuaja të përditshme për printime, nga dokumentet me shumë tekst e deri te fotografitë me ngjyra, ky printer shumëfunksional me Wi-Fi prezanton një dizajn kompakt dhe të përshtatshëm për tavolinat e punës.

 • Printoni nga smartfoni, tableti ose kamera juaj

  Mbështetja për aplikacionin Google Cloud Print dhe Canon PRINT për iOS dhe Android ofron printimin nga pajisjet celulare. Mund të printoni po ashtu pa tela nga kamera juaj me WLAN e përputhshme me PictBridge, ndërsa Modaliteti i pikës së aksesit bën të mundur që përdoruesit të mund të lidhen me printerin edhe pa një lidhje Wi-Fi.

 • Printimi në pajisje celulare dhe renë kompjuterike

  Me përdorimin e PIXMA Cloud Link që përdoret nëpërmjet aplikacionit Canon PRINT, tani mund të printoni nga shërbimet e njohura të rrjeteve sociale dhe resë kompjuterike, duke përfshirë Facebook, Instagram, Google Drive, Dropbox, OneDrive dhe shumë të tjera.

 • Zvogëloni kostot e printimeve

  Seria PIXMA MG3050 nuk ka kosto të larta në përdorim. Përdorni fishekët opsionalë të bojës Canon XL me kapacitet të lartë dhe do të kurseni deri në 30% për faqe në krahasim me bojërat standarde të barasvlershme.

 • Bëhuni krijues

  Organizoni dhe printoni me lehtësi fotografitë tuaja me aplikacionin My Image Garden, ndërsa Easy-PhotoPrint+ ju lejon të projektoni dhe të printoni kartolina, kolazhe fotografish dhe shumë të tjera duke përdorur imazhet nga tableti, kompjuteri dhe shërbimi juaj i preferuar i resë kompjuterike.

 • Cilësi printimi e shkëlqyer

  Tekste të qarta dhe fotografi të bukura. Me përdorimin e nuancave të gjalla të ngjyrave dhe bojërat e zeza me pigment, sistemi i fishekut FINE i serisë PIXMA MG3050 siguron tekste të qarta në dokumente dhe imazhe me cilësi të lartë në printime me ngjyra si dhe në mono.

 • Mbështetja për letrën katrore

  Dëshironi të printoni fotografi katrore? Kjo është e lehtë me mbështetjen e materialeve të reja katrore 13x13cm (5”x5”) të Letrës fotografike me shkëlqim II nga Canon, bashkë me mbështetjen standarde për formatet A4, A5, B5, zarfe dhe letër.

Specifikimet

 • Përdorni dhe ndani nëpër wi-fi

 • Aplikacioni Canon PRINT

 • Bojëra Fakultativ të lartë të jepnin

 • Printo direkt nga cloud

 • Mbështetja për letrën katrore

 • I lehtë për t'u zëvendësuar

 • Ndizet kur filloni printimin

Çfarë ka në kuti

 • Printer të-gjitha-në-një - seria PIXMA MG3050

 • Kutitë e bojës FINE

 • Kabllo të Energjisë

 • CD-ROM konfigurimi (CD vetëm për Windows – drajverat Mac gjenden online)

 • Manualet dhe dokumentat tjera