Press Contacts

Kontaktet

Kontaktet për marrëdhëniet publike të Canon Europe

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakt: Sarah Vloothuis

Email: Sarah.Vloothuis@canon-europe.com


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakt: Rosie Harries

Email: Rosie.Harries@canon-europe.com


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakt: Caroline Nicholls (konsumatorë)

Email: caroline.nicholls@canon-europe.com

Kontakt: Jack Low (profesionistë)

Email: jack.low@canon-europe.com

Kontaktet vendore për shtypin

Canon në Austri

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakt: Birgit Stark

Telefoni: +43 676 8166 1749

Email: Birgit.Stark@canon.at


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakt: Birgit Stark

Telefoni: +43 676 8166 1749

Email: Birgit.Stark@canon.at


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakt: Birgit Stark

Telefoni: +43 676 8166 1749

Email: Birgit.Stark@canon.at

Canon në Belgjikë

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakti: Filip Vandenbempt

Telefoni: +32 2 7220 519

Emaili: f.vandenbempt@canon.be


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakti: Steve Haentjens

Telefoni: +32 2 7220 519

Emaili: steve.haentjens@canon.be


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakti: Filip Vandenbempt

Telefoni: +32 2 7220 519

Emaili: f.vandenbempt@canon.be

Canon në Republikën Çeke

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefoni: +420 225 280 396

Email: jitka.stedronova@canon.cz


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefoni: +420 225 280 396

Email: jitka.stedronova@canon.cz


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefoni: +420 225 280 396

Email: jitka.stedronova@canon.cz

Canon në Danimarkë

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti i marrëdhënieve publike për korporatën, biznesin dhe konsumatorin

Kontakt: Andrea Frovin

Telefoni: +45 26 79 35 08

Email: andrea.frovin@canon.dk

Canon në Finlandë

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakti: Teija Tamminen-Saremaa

Telefoni: +358 (0)10 544 4609

Email: teija.tamminen-saremaa@canon.fi

Canon në Francë

ME RËNDËSI:
Les demandes sur des sujets Communication autres que les Relations Presse sont à adresser àcontact@cf.canon.fr 


Pour les demandes relatives aux Relations Presse, merci de contacter :


Relations Presse Offre Grand Public

Contact : Amanda Tek

Téléphone : +33 1 85 14 46 95

Email: amanda.tek@cf.canon.fr


Relations Presse Informations Institutionnelles

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr


Relations Presse Offre Entreprises

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr

Canon në Gjermani

Kontakt für Presseanfragen:


Anfragen zu Consumer Produkten – Foto, Video, EOS Cinema, Tintenstrahldrucker, Scanner für den Privatgebrauch

Canon Ansprechpartner: Sarah Stuwe

PR-Agentur: Ranieri Agency

Email: canon-presse@ranieri.agency


Anfragen zu Business Produkten – Office Lösungen Laserdruck/Kopiersystemen, Produktionsdruck, Software, Workflow-Solutions

Canon Ansprechpartner: Katharina Lazar

Email: katharina.lazar@canon.de


Anfragen zu medizinischen Produkten

Stefan Pehn

Canon Medical Systems Deutschland

Email: stefan.pehn@eu.medical.canon


Anfragen zu Corporate Themen – Unternehmenskommunikation

Canon Ansprechpartner: Bettina Steeger

Email: bettina.steeger@canon.de

Canon Greece

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakto: Drossos Drossos Canon Greece

Telefoni: +30 210 7454 651

Email: Drossos.Drossos@canon.gr


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakto: Drossos Drossos Canon Greece

Telefoni: +30 210 7454 651

Email: Drossos.Drossos@canon.gr


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakto: Drossos Drossos Canon Greece

Telefoni: +30 210 7454 651

Email: Drossos.Drossos@canon.gr

Canon në Hungari

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet me publikun

Kontakt: Viktória Oláh

Email: olah.viktoria@canon.hu

Canon Ireland

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Emaili: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefoni: 01737 220 000 kërkoni të flisni me një anëtar të ekipit të marrëdhënieve publike

Canon në Itali

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti i marrëdhënieve publike për korporatën, biznesin dhe konsumatorin

Kontakti: Comunicazione & Immagine

Telefoni: +39 02 4548 1680

Emaili: info@comunicazione-immagine.it

Canon në Holandë

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakti: Marieke van der Made

Telefoni: +31 (0)73 - 68 15 232

Emaili: M.van.der.Made@canon.nl


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakti: Marieke van der Made

Telefoni: +31 (0)73 - 68 15 232

Emaili: m.van.der.made@canon.nl


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakti: Judith Snel

Telefoni: +31 (0)20 714 9210

Emaili: J.Snel@canon.nl

Canon Norvegji

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakt: Siw Holmgren

Telefoni: +47 934 66 355

Email: siw.holmgren@canon.no


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakt: Siw Holmgren

Telefoni: +47 934 66 355

Email: siw.holmgren@canon.no


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakt: Siw Holmgren

Telefoni: +47 934 66 355

Email: siw.holmgren@canon.no

Canon në Poloni

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakti: Joanna Stankiewicz

Telefoni: +48 22 430 60 91

Emaili: joanna.stankiewicz@canon.pl


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakt: Katarzyna Kluza

Email: katarzyna.kluza@canon.pl


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakti: Joanna Stankiewicz

Telefoni: + 48 22 430 60 91

Emaili: joanna.stankiewicz@canon.pl

Canon në Portugali

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakti: Ana Cristina

Telefoni: +351 21 470 4037

Emaili: ana.cristina@canon.pt


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakti: Ana Cristina

Telefoni: +351 21 470 4037

Emaili: ana.cristina@canon.pt


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakti: Goreti Pedrosa

Telefoni: +351 214 704 000

Emaili: goreti.pedrosa@canon.pt

Canon në Rumani

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakti: Dana Pelin

Telefoni: 0040.21.300.54.03

Emaili: dana.pelin@canon.ro


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakti: Dana Pelin

Telefoni: 0040.21.300.54.03

Emaili: dana.pelin@canon.ro


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakti: Dana Pelin

Telefoni: 0040.21.300.54.03

Emaili: dana.pelin@canon.ro

Canon Rusi

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti i marrëdhënieve publike për korporatën, zgjidhjet e biznesit dhe konsumatorin

Kontakti: Elmira Alieva

Telefoni: +7 495 2585600

Emaili: elmira.alieva@canon.ru

Canon në Sllovaki

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakt: Tomáš Feč

Telefoni: +421 248 228 716

Email: tomas.fec@canon.sk


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakt: Tomáš Feč

Telefoni: +421 248 228 716

Email: tomas.fec@canon.sk


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakt: Tomáš Feč

Telefoni: +421 248 228 716

Email: tomas.fec@canon.sk

Canon në Afrikën e Jugut

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti i marrëdhënieve publike për korporatën, zgjidhjet e biznesit dhe konsumatorin

Kontakt: Dana Eitzen

Telefoni: + 27 12 675 4900

Email: pr@canon.co.za

Canon në Spanjë

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakti: Elena Martel

Telefoni: +34 915 384 563

Emaili: e_martel@canon.es


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakti: Elena Martel

Telefoni: +34 915 384 563

Emaili: e_martel@canon.es


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakti: Magadalena Moya

Telefoni: +34 915 384 626

Emaili: M_moya@canon.es

Canon në Suedi

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti i përgjithshëm me shtypin:

Kontakti: Linn Kryss

Tel: +46 739788510

Email: linn.kryss@canon.se


Personi i kontaktit PR B2B: Åsa Törnquist

Telefon: +46 73 988 64 35

Email: asa.tornquist@canon.se

Canon në Zvicër

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakti: Alex Hirzel

Telefoni: +41 (0)76 313 39 09

Email: presse@canon.ch


B2B PR

Kontakti: Alex Hirzel

Telefoni: +41 (0)76 313 39 09

Email: presse@canon.ch


B2C PR

Kontakti: Fabienne Braunschweiler

Telefoni: +41 (0)76 333 04 04

Email: presse@canon.ch

Canon në Turqi

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakti: Beyza Carkaci

Telefoni: +90 216 5716830

Emaili: beyza.carkaci@canon.com.tr

Canon UK

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:


Emaili: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefoni: 01737 220 000 kërkoni të flisni me një anëtar të ekipit të marrëdhënieve publike


Mund t'ju interesojë edhe