Press Contacts

Kontaktet

Kontaktet për marrëdhëniet publike të Canon Europe

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Email: corporate.communications@canon-europe.com

Kontaktet vendore për shtypin

Canon në Austri

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakt: Birgit Stark

Telefoni: +43 676 8166 1749

Email: Birgit.Stark@canon.at


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakt: Birgit Stark

Telefoni: +43 676 8166 1749

Email: Birgit.Stark@canon.at


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakt: Birgit Stark

Telefoni: +43 676 8166 1749

Email: Birgit.Stark@canon.at

Canon në Belgjikë

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakti: Filip Vandenbempt

Telefoni: +32 2 7220 519

Emaili: f.vandenbempt@canon.be


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakti: Steve Haentjens

Telefoni: +32 2 7220 519

Emaili: steve.haentjens@canon.be


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakti: Filip Vandenbempt

Telefoni: +32 2 7220 519

Emaili: f.vandenbempt@canon.be

Canon në Republikën Çeke

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefoni: +420 225 280 396

Email: jitka.stedronova@canon.cz


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefoni: +420 225 280 396

Email: jitka.stedronova@canon.cz


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefoni: +420 225 280 396

Email: jitka.stedronova@canon.cz

Canon në Danimarkë

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti i marrëdhënieve publike për korporatën, biznesin dhe konsumatorin

Kontakt: Christina Jürgensen

Telefoni: +45 28 49 76 62

Email: christina.jurgensen@canon.dk

Canon në Finlandë

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakti: Teija Tamminen-Saremaa

Telefoni: +358 (0)10 544 4609

Email: teija.tamminen-saremaa@canon.fi

Canon në Francë

ME RËNDËSI:
Les demandes sur des sujets Communication autres que les Relations Presse sont à adresser àcontact@cf.canon.fr 


Pour les demandes relatives aux Relations Presse, merci de contacter :


Relations Presse Offre Grand Public

Contact : Amanda Tek

Téléphone : +33 1 85 14 46 95

Email: amanda.tek@cf.canon.fr


Relations Presse Informations Institutionnelles

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr


Relations Presse Offre Entreprises

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr

Canon në Gjermani

Kontakt für Presseanfragen:

Anfragen zu Consumer Produkten – Foto, Video, EOS Cinema, Tintenstrahldrucker, Scanner für den Privatgebrauch

Sarah Stuwe

E-Mail: sarah.stuwe@canon.de

Pressebüro Canon: Loretta Käch

E-Mail: pressebuero.canon@ogilvy.com


Anfragen zu Business Produkten – Office Lösungen Laserdruck/Kopiersystemen, Produktionsdruck, Software, Workflow-Solutions

Bettina Steeger

E-Mail: bettina.steeger@canon.de


Anfragen zu medizinischen Produkten

Alexandra Schmatz

Canon Medical Systems Deutschland

E-Mail: alexandra.schmatz@eu.medical.canon


Anfragen zu Corporate Themen – Unternehmenskommunikation

Bettina Steeger

E-Mail: bettina.steeger@canon.de

Canon Greece

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakto: Veronica Giannoglou, Canon Greece

Telefoni: +30 210 7454 651

Email: veronica.giannoglou@canon.gr


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakto: Dimitra China, Canon Greece

Telefoni: +30 210 7454 651

Email: dimitra.china@canon.gr


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakto: Veronica Giannoglou, Canon Greece

Telefoni: +30 210 7454 651

Email: veronica.giannoglou@canon.gr

Canon në Hungari

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet me publikun

Kontakt: Viktória Oláh

Email: viktoria.olah@canon.hu

Canon Ireland

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Emaili: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefoni: 01737 220 000 kërkoni të flisni me një anëtar të ekipit të marrëdhënieve publike

Canon në Itali

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti i marrëdhënieve publike për korporatën, biznesin dhe konsumatorin

Kontakti: Comunicazione & Immagine

Telefoni: +39 02 4548 1680

Emaili: info@comunicazione-immagine.it

Canon në Holandë

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakti: Marieke van der Made

Telefoni: +31 (0)73 - 68 15 232

Emaili: M.van.der.Made@canon.nl


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakti: Marieke van der Made

Telefoni: +31 (0)73 - 68 15 232

Emaili: m.van.der.made@canon.nl


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakti: Judith Snel

Telefoni: +31 (0)20 714 9210

Emaili: J.Snel@canon.nl

Canon Norvegji

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakt: Siw Holmgren

Telefoni: +47 934 66 355

Email: siw.holmgren@canon.no


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakt: Siw Holmgren

Telefoni: +47 934 66 355

Email: siw.holmgren@canon.no


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakt: Siw Holmgren

Telefoni: +47 934 66 355

Email: siw.holmgren@canon.no

Canon në Poloni

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakti: Joanna Stankiewicz

Telefoni: +48 22 430 60 91

Emaili: joanna.stankiewicz@canon.pl


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakt: Katarzyna Kluza

Email: katarzyna.kluza@canon.pl


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakti: Joanna Stankiewicz

Telefoni: + 48 22 430 60 91

Emaili: joanna.stankiewicz@canon.pl

Canon në Portugali

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakti: Ana Cristina

Telefoni: +351 21 470 4037

Emaili: ana.cristina@canon.pt


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakti: Ana Cristina

Telefoni: +351 21 470 4037

Emaili: ana.cristina@canon.pt


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakti: Goreti Pedrosa

Telefoni: +351 214 704 000

Emaili: goreti.pedrosa@canon.pt

Canon në Rumani

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakti: Iulia Becheanu

Telefoni: 0040.21.318.24.84

Emaili: iulia.becheanu@canon.ro


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakti: Iulia Becheanu

Telefoni: 0040.21.318.24.84

Emaili: iulia.becheanu@canon.ro


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakti: Iulia Becheanu

Telefoni: 0040.21.318.24.84

Emaili: iulia.becheanu@canon.ro

Canon Rusi

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti i marrëdhënieve publike për korporatën, zgjidhjet e biznesit dhe konsumatorin

Kontakti: Elmira Alieva

Telefoni: +7 495 2585600

Emaili: elmira.alieva@canon.ru

Canon në Sllovaki

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakt: Tomáš Feč

Telefoni: +421 248 228 716

Email: tomas.fec@canon.sk


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakt: Tomáš Feč

Telefoni: +421 248 228 716

Email: tomas.fec@canon.sk


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakt: Tomáš Feč

Telefoni: +421 248 228 716

Email: tomas.fec@canon.sk

Canon në Afrikën e Jugut

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti i marrëdhënieve publike për korporatën, zgjidhjet e biznesit dhe konsumatorin

Kontakt: Dana Eitzen

Telefoni: + 27 12 675 4900

Email: pr@canon.co.za

Canon në Spanjë

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakti: Blanca Ovejero

Telefoni: +34 91 538 45 00

Emaili: b_ovejerogarcia@canon.es


Kontakti për marrëdhëniet publike për zgjidhjet e biznesit

Kontakti: Blanca Ovejero

Telefoni: +34 91 538 45 00

Emaili: b_ovejerogarcia@canon.es


Kontakti për marrëdhëniet publike për konsumatorët

Kontakti: Magadalena Moya

Telefoni: +34 91 538 45 00

Emaili: M_moya@canon.es

Canon në Suedi

For media related questions please contact:

PR Corporate and B2B-contact: Elif Bilyar

Phone: +46 73978 86 52

Email: elif.bilyar@canon.se


PR B2C-contact:

Phone: +46 73 978 89 25

Email: maria.fagerstrom@canon.se

Canon në Zvicër

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakt: Ralph Schmid

Email: press@canon.ch


B2B PR

Kontakt: Ralph Schmid

Email: press@canon.ch


B2C PR

Kontakt: Sarah Stuwe

Telefoni: +49 (0)162 206 46 23

Email: press@canon.ch

Canon në Turqi

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:

Kontakti për marrëdhëniet publike për korporatën

Kontakti: Beyza Carkaci

Telefoni: +90 216 5716830

Emaili: beyza.carkaci@canon.com.tr

Canon UK

Për kërkesat e medias, kontaktoni me:


Emaili: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefoni: 01737 220 000 kërkoni të flisni me një anëtar të ekipit të marrëdhënieve publike


Mund t'ju interesojë edhe