point and shoot photography

Kamerat Drejto dhe Shkrep

Canon ka kamerën më të mirë 'point and shoot' për ju, një që është e bukur, elegante dhe e vogël mjaft për xhepin ose çantën tuaj.

Kamera elegante kompakte që krijojnë përshtypje

Tregoni stilin tuaj me kamerën kompakte IXUS. E hollë dhe e ndërtuar në mënyrë elegante, gama e kamerave kompakte IXUS ka një kamerë për t'iu përshtatur stilit tuaj dhe veçori për t'iu përshtatur stilit tuaj të jetesës.

stylish photography

Zmadhim optik me cilësi të lartë me Intelligent IS

Kapni subjektet e largëta në detaje mahnitëse me zmadhim optik. Intelligent IS adaptiv garanton poza dhe filma të qëndrueshëm.

Ndarje e lehtë dhe shkrepje në distancë me Wi-Fi

Wi-Fi me Dynamic NFC ju lejon të lidheni dhe ndani me pajisjet smart të pajtueshme ose të ngarkoni në rrjetet sociale direkt nga kamera. Përdorni aplikacionin Canon Camera Connect në smartfonin tuaj për ta kontrolluar me valë kamerën tuaj.

Kamerat kompakte Wi-Fi

sharing photography

Shkrepni dhe krijoni me lehtësi maksimale

Smart Auto zgjedh automatikisht konfigurimet perfekte për ju, sido që të jetë skena. Eksploroni kreativitetin tuaj me metodat artistike dhe kreative.

miniature effect

Efekti i Miniaturës

Poza Krijuese

Origjinaliteti është shumë i thjeshtë me Creative Shot, i cili kap automatikisht pesë imazhe të tjera të fotos tuaj në mënyra artistike dhe mahnitëse.

mill photography

#FreeYourStory

Jini të guximshëm. Jini ekspresivë. Jini origjinalë. Na e tregoni jetën përmes objektivit tuaj. Qoftë përmes fotove, printimeve apo filmimeve, ne duam të shikojmë perspektivën tuaj unike mbi botën ashtu siç e shkrepni ju.

Mësoni më shumë

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Jo të gjitha veçoritë janë të disponueshme në të gjitha kamerat.