summerpromotion_top_image
alt text goes here

GJENI FRYMËZIMIN TUAJ KËTË VERË

Pavarësisht nëse doni të filloni tani apo nëse jeni fotograf me eksperiencë, provoni një lloj të ri fotografie dhe bëni foton ideale. Ose pse të mos luani me videot? Çfarëdo që të zgjidhni, tani është koha të eksperimentoni, të përmirësoni teknikat tuaja dhe t'i shijoni rezultatet me familjen dhe miqtë.

Nxirrni në pah pasionin tuaj

Çfarëdo që të krijoni, nxirreni veten në pah dhe jepini audiencës diçka speciale EOS M50 Mark II ju jep më shumë mënyra për të bërë fotografi, filma dhe live-stream, si dhe të lidheni me ndjekësit tuaj. Lëreni smartfonin dhe bëni krijimin tuaj më të mirë, që nga vlog-et dhe live-stream deri te selfie-t dhe fotot.

Zbulo më shumë
Put your passion in the spotlight

Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM

Një lente zmadhimi EF-S me kënd ultra të gjerë, e cila ju jep mundësi të futni më shumë në kuadro. Kjo lente zmadhim me kënd ultra të gjerë, si dhe kompakte dhe e lehtë, me dizajn ideal për udhëtimet, ju jep mundësi të futni më shumë në kuadro, duke i shtuar më tepër impakt peizazheve, pamjeve të qytetit dhe qiellit. Madje ju jep mundësi të kapni ambiente të brendshme dhe arkitekturë pa pasur nevojë të stepeni mbrapa.

Zbulo më shumë
Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM

CANON EOS 250D

DSLR më i lehtë në botë me ekran të lëvizshëm*, me manovrim klasik dhe teknologjinë më të fundit brenda. Fotot fantastike dhe filmat 4K janë të thjeshta, dhe kamera komunikon në mënyrë intuitive me pajisjet.**

Zbulo më shumë
CANON EOS 250D

Të gjitha këto produkte të jashtëzakonshme gjenden në shitje me ofertë. Oferta është e vlefshme nga 24.5.2021 deri në 8.8.2021, për sa kohë ka gjendje.

Zbatohen disa rregulla dhe kushte.

Produktet pjesëmarrëse

DSLR Shuma e kthimit të menjëhershëm të parave
EOS 5D Mark IV të gjitha kitet 20.400 Lekë
EOS 6D Mark II të gjitha kitet 15.400 Lekë
EOS 90D të gjitha kitet 10.200 Lekë
EOS 850D të gjitha kitet 5.000 Lekë
EOS 250D të gjitha kitet 5.000 Lekë
EOS 2000D të gjitha kitet 2.000 Lekë
Kamera kompakte Shuma e kthimit të menjëhershëm të parave
Powershot G1x Mark III 7.200 Lekë
Powershot G7x Mark II të gjitha kitet 3.000 Lekë
Powershot G7x Mark III të gjitha kitet 5.000 Lekë
Powershot G9x Mark II 2.000 Lekë
Kamerat EOS M Mirrorless Shuma e kthimit të menjëhershëm të parave
EOS M50 Mark II të gjitha kitet 5.000 Lekë
EOS M50 të gjitha kitet 5.000 Lekë
EOS M200 të gjitha kitet 3.000 Lekë
Lente Shuma e kthimit të menjëhershëm të parave
EF-M 22mm f/2 STM 2.000 Lekë
EF-M 11-22 f/4-5.6 IS STM 4.000 Lekë
EF-M 55-200 4.5-6.3 ISSTM 4.000 Lekë
EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM 4.000 Lekë
EF-M 18-150 f/3.5-6.3 IS STM 4.000 Lekë
EF-M 32mm f/1.4 STM 4.000 Lekë
EF 14mm f/2.8L II USM 20.400 Lekë
EF 24mm f/1.4L II USM 15.400 Lekë
EF 35mm f/1.4L II USM 15.400 Lekë
EF 50mm f/1.4 USM 3.000 Lekë
EF 85mm f/1.4L IS USM 15.400 Lekë
EF 85mm f/1.8 USM 3.000 Lekë
EF 135mm f/2L USM 10.200 Lekë
EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM 2.000 Lekë
EF 16-35mm f/4L IS USM 4.000 Lekë
EF 16-35mm f/2.8L III USM 15.400 Lekë
EF 11-24mm f/4L USM 20.400 Lekë
EF 24-70mm f/4L IS USM 6.150 Lekë
EF 24-70mm f/2.8L II USM 20.400 Lekë
EF 70-200mm f/4L IS II USM 10.200 Lekë
EF 70-200mm f/2.8L IS III USM 20.400 Lekë


Rendit partnerët e përfshirë në ofertë:
Video Mobile
Neptun*250D (e zezë/argjendtë) është kamera më lehtë në botë mes gjithë kamerave dixhitale njëobjektivëshe me pasqyrim (SLR), me sensor përmasash APS-C dhe monitor lëvizës LCD. Përfshin baterinë dhe kartën e memories sipas direktivave CIPA. Nga 9 prilli 2019 (sipas kërkimeve të "Canon").

** Duhet që pajisja inteligjente të ketë "Bluetooth" të versionit 4.0 (e lart). Duhet gjithashtu që pajisja inteligjente të përdorë sistemin operativ iOS 8.4 (e lart) ose Android 5.0 (e lart)