Printerë për shtëpi

Canon PIXMA MG5750 Series

Printim pa probleme, edhe nga pajisjet inteligjente, me këta printerë të-gjitha-në-një të përshtatshëm për përdoruesin dhe të gjithanshëm.

Përfitimet

 • Kapni momentet tuaja të çmuara me printime me cilësi të lartë

 • Lidhuni me lehtësi me smartfonin ose tabletin tuaj

 • Printoni dhe skanoni në shërbime të njohura cloud

 • Printoni më shumë faqe me paratë tuaja me mundësitë e bojërave XL1

 • Ekran me ngjyra për lehtësi përdorimi dhe navigimi

Veçoritë e detajuara

 • Lidhuni, printoni, skanoni dhe kopjoni me lehtësi në shtëpi duke përdorur këtë Gjithçka-Në-Një me 5 bojëra të përballueshëm dhe me cilësi të lartë

  Lidhuni, printoni, kopjoni dhe skanoni me lehtësi në shtëpi duke përdorur këtë Gjithçka-Në-Një të përballueshëm. Fotografitë do të mbushen me nivele të larta detajesh, ngjyra të zeza më të thella dhe të kuqe më të gjalla - falë 5 bojërave të veçanta, teknologjisë FINE të Canon dhe rezolucionit të printimit 4.800 dpi. Shpejtësitë ISO ESAT prej 12,6 ipm mono dhe 9,0 ipm me ngjyra japin një fotografi të bukur 10 x 15 në rreth 41 sekonda.

 • Printoni dhe skanoni shpejt dhe pa u munduar nga pajisjet smart me aplikacionin Canon PRINT duke përdorur Wi-Fi Direct®

  Thjesht shkarkoni aplikacionin Canon PRINT dhe mund të printoni dhe skanoni pa u munduar duke përdorur smartfonin ose tabletin tuaj, si dhe të keni akses drejtpërdrejt në shërbimet e resë kompjuterike. Nuk ka nevojë për një router wireless, lidhje interneti ose fjalëkalim me metodën Wi-Fi Direct®, e cila krijon një lidhje me valë ad hoc

 • Provoni lirinë kreative të printimit nga cloud dhe skanimit me PIXMA Cloud Link të zgjeruar.

  Me PIXMA Cloud Link të përmirësuar mund të printoni foto në pak sekonda nga Instagram, Facebook dhe Flickr dhe të printoni dokumente nga shërbime të njohura reje kompjuterike si GoogleDrive. Ngarkoni me lehtësi dokumente dhe foto të skanuara në GoogleDrive dhe në OneNote të saposhtuar

 • Vetëm ndryshoni ngjyrën që mbaron me kutitë e bojërave të veçanta; kurseni duke përdorur bojërat opsionale XL dhe printimin automatik në 2 anë

  Kënaquni me humbjet minimale dhe kursimet maksimale. Ju duhet vetëm të ndryshoni ngjyrën që mbaron falë kutive të veçanta të bojës. Plus mund të printoni më shumë faqe me paratë tuaja duke përdorur bojërat XL dhe të kurseni letër me printimin automatik në 2 anë.

 • Kontrolloni, shikoni dhe lidhuni me lehtësi duke përdorur ekranin e madh me ngjyra, të qartë kristal 6.2 cm.

  Kontrolloni, shikoni dhe lidhuni me lehtësi Ekrani i madh me ngjyra 6.2 cm e bën çdo gjë të qartë kristal, qoftë nëse po zgjidhni funksionet, po shikoni imazhet ose po përdorni shërbimet cloud. Plus nuk ka nevojë të prisni për të filluar printimin falë Ndezjes Automatike.

Specifikimet

 • Ndryshoni vetëm bojën që mbarohet

 • Pikëza mikroskopike të bojës për printimin e saktë

 • Bojëra Fakultativ të lartë të jepnin

 • Përdorni dhe ndani nëpër wi-fi

 • Printim dhe skanim në cloud

 • Gati për kompjuterët portativë (tablet) dhe telefonat e zgjuar

 • Aplikacioni Canon PRINT Inkjet/SELPHY

 • Printim automatik nga të dyja anët

Çfarë ka në kuti

 • Printer Gjithçka-Në-Një – Seria PIXMA MG5700

 • Vendosja e Rezervave të Bojës

 • Kabllo të Energjisë

 • CD-ROM konfigurimi (CD vetëm për Windows – drajverat Mac gjenden online)

 • Manualet dhe dokumentet e tjera