Home & Photo Printers PIXMA MG7751 Lifestyle side view

Printerë shtëpie dhe për fotografi

Zbuloni printerët shtëpiakë Canon. Të gjitha dokumentet dhe fotografitë tuaja me qartësi mahnitëse.

Zgjidhje elegante

Projektuar për t'iu përshtatur stilit tuaj të jetesës

Home & Photo Printers - Canon PIXMA TS9050 Series

Printerë për dokumente dhe fotografi

Me ndërthurjen e funksionalitetit dhe stilit, printerët tanë të fotografive bëjnë më të mirën për imazhet dhe dokumentet tuaja.

Shikoni gamën

Home & Photo Printers - Canon PIXMA TS9050 Series
Home & Photo Printers PIXMA PRO-1 AMBIENT

Printerë me kuti boje me rimbushje

Printim me kosto të efektshme, me rendiment të lartë. Printerët tanë me bojë me rimbushje janë plot efikasitet dhe prakticitet.

Shikoni gamën

Home & Photo Printers PIXMA PRO-1 AMBIENT
Canon compact photo printers

Printerët kompaktë të fotografive

Eksploroni printerët tanë kompaktë të fotografive dhe shijoni cilësinë mahnitëse të imazheve dhe lehtësinë e printimit pa tela.

Shikoni gamën

Home & Photo Printers SELPHY CP1200 Ambient
Home & Photo Printers - Pocket printers

Printerë xhepi

E hollë dhe shumë e lehtë, ky printer me madhësi xhepi është pajisje e përkryer për pajisjen tuaj mobile

Shikoni gamën

Home & Photo Printers - Pocket printers
Canon pro photo printers

Printerë profesionalë për fotografi

Merrni kontrollin e plotë të imazheve tuaja me gamën tonë të printerëve të fuqishëm profesionalë për fotografi.

Shikoni gamën

Home & Photo Printers PIXMA PRO-1 AMBIENT
Home & Photo Printers_PIXMA_MG7750 open

Keni nevojë për ndihmë të zgjidhni një printer?

Përdorni përzgjedhësin tonë për të gjetur printerin perfekt shtëpiak për ju.

ZGJIDHNI PRODUKTIN TUAJ

Nuk është ajo që po kërkoni?

Eksploroni gamën tonë të produkteve dhe shërbimeve përkatëse

Frymëzohuni, regjistrohuni tani

Mos i humbisni ofertat e fundit nga "Canon", këshillat e udhëzimet, lajmet dhe ftesat për në aktivitetet vendore.

Regjistrohuni tani