Canon i-SENSYS LBP6670dn

i-SENSYS LBP6670dn

Integroni pa probleme këtë printer mono lazer me rendiment të lartë, nga të dyja anët në pothuajse çdo mjedis, falë lidhshmërisë së zgjeruar të tij në rrjete, ndihmës PCL dhe PostScript opsionale.

Përfitimet

  • 33 fnm, 6 sekonda koha e nxjerrjes së printimit të parë
  • Rezolucioni i printimit 1200 x 1200 dpi
  • Kujtesë e integruar 512MB
  • Panel përdorimi intuitiv
  • Ndihmë për PCL5e/6 dhe Adobe® PostScript opsionale
  • Gigabit Ethernet
  • Efikas në energji
  • Printimi nga të dyja anët
  • Zëvendësimi i lehtë i fishekut të bojës së tonerit

Veçoritë e detajuara

Hidh një vështrim më të detajuar mbi Canon i-SENSYS LBP6670dn

Jini më produktiv


Ideal për maksimizimin e rendimentit brenda grupeve të ngarkuar me punë, i-SENSYS LBP6670dn elegant është aq kompakt sa të vendoset në tryezë. Përdoruesit kanë lehtësinë e një printeri mono lazer pranë, i cili jep dokumentе me cilësi profesionale shpejt – me një shpejtësi prej 33 faqe në minutë. As nuk ka humbje kohe duke pritur për dokumentе, me një Kohë të shpejtë të nxjerrjes të printimit të parë prej 6 sekonda ose më pak.

Printim lazer me cilësi të lartë


Jepuni dokumentеve tuaj të biznesit ndikim shtesë me grafikë tekst të gjallë, të zi dhe grafikë të qartë, të fortë. Me një rezolucion printimi deri në 1200 x 1200 dpi, i-SENSYS LBP6670dn siguron përfundimin me cilësinë më të lartë për të gjithë punën tuaj. Me 512MB të kujtesës si standard, printeri është i pajisur për të përmbushur kërkesat e printimit në rrjet, si dhe të printimit të dokumenteve të mëdha, të ndërlikuar dhe grafikëve me hollësi të imta.

I lehtë për t'u përdorur


I thjeshtë për t'u përdorur, edhe për përdoruesit pa përvojë, printeri ka një ekran LCD intuitiv me 5 rreshta, që e bën të lehtë konfigurimin dhe kalimin mes cilësimeve.

Integrimi pa probleme në rrjet


i-SENSYS LBP6670dn e bën të shpejtë dhe të lehtë ndarjen e printimit përmes rrjetit. Ka lidhshmërinë e integruar me Gigabit Ethernet, për të trajtuar barrët e mëdha të punës me shpejtësi, pa ndikuar në rendimentin e rrjetit. Gjithashtu mbësht standardin e industrisë PCL5e/6 dhe printimin opsional Adobe® PostScript, për integrimin pa probleme në rrjetet tuaja ekzistuese të punës.

Kurseni energji dhe ulni kostot


Ulni kostot e letrës dhe pakësoni mbeturinat me printimin automatik nga të dyja anët. Një sferë e tipareve të kursimit të energjisë gjithashtu ju ndihmon të pakësoni shpenzimet e përdorimit. i-SENSYS LBP6670dn është i çertifikuar Energy Star, duke konsumuar vetëm 1,0 vat në modalitetin e fjetjes. Me një shifër të ulët të Konsumit tipik të elektricitetit (TEC) prej 1,3 kWh, është një nga printerat më të efektshëm në kategorinë e tij.

Mirëmbajtja pa probleme


Për kohën maksimale në punë me mirëmbajtjen minimale, printeri ka një fishek boje Të-gjitha-në-një me kosto të efektshme – që përmban toner, bojë dhe njësi pastrimi. Kutia e bojës zëvendësohet lehtë brenda disa sekondash, duke mos lënë asnjë rrëmujë. Përdorni një fishek boje lazer autentik të Canon dhe mund të jeni të sigurtë për prodhimin e vazhdueshëm me cilësi të lartë.

Çmimet

Specifikimet e produktit

Zbuloni më shumë për Canon i-SENSYS LBP6670dn, veçoritë e tij dhe çfarë mund të bëjë ai.

PCL Printing

Printim PCL

Optional PostScript Printing

Shtypi opsional PostScript

USB connection

Lidhje USB

Use and share over network

Përdorni dhe ndani përmes rrjetit

Automatic double sided printing

Printim automatik nga të dyja anët

+1 Optional Paper Cassette

+1 Kasetash opsional Letra

User friendly LCD display

Lehtë për t'u përdorur LCD ekran

High print quality

Me cilësi të lartë të shtypura

Tablet and smartphone ready

Gati për kompjuterët portativë (tablet) dhe telefonat e zgjuar

Hapat e tjerë

Zgjidhje Portative

Printoni me lehtësi nga pajisjet celulare

Easy Service Plan

Plani i thjeshtë i shërbimit

Për qetësinë e plotë të mendjes, ruani investimin tuaj në Canon.