Canon i-SENSYS LBP252dw

i-SENSYS LBP252dw

Ky printer kompakt dhe i besueshëm A4 B&Z lazer përdor suportin Adobe® PostScript™ për rezultate të shpejta, me cilësi të lartë, plus një mundësi e madhe për cloud dhe lidhje të ndryshme për pajisjet portative të sotme.

Përfitimet

  • Printer kompakt, i besueshëm A4 B&Z lazer për grupet e punës dhe bizneset e vogla
  • Printimi i shpejtë, me cilësi të lartë 33 ppm ju ndihmon t'i mbani skuadrat tuaja produktive.
  • Ideal për detyrat e shpeshta të printimit si formularët, faturat, kuponat dhe letrat e dërgesave
  • Suport Adobe® PostScript™ për integrim të lehtë në rrjet
  • Besueshmëri dhe cilësi e qëndrueshme me anë të kutive të bojës Canon gjithçka-në-një
  • Aplikacion Canon falas për të punuar në lëvizje me pajisjet Apple dhe Android
  • Mbroni dokumentet konfidenciale me kod PIN edhe kur printoni nga larg
  • Lidhje e fuqishme duke përfshirë Apple AirPrint™ dhe Google Cloud Print
  • Veçoritë e kursimit të energjisë si Fikja Automatike ju ndihmon ta mbani biznesin tuaj të qëndrueshëm
  • I lehtë për t'u monitoruar dhe përditësuar nga larg me anë të një shfletuesi interneti

Veçoritë e detajuara

Hidh një vështrim më të detajuar mbi Canon i-SENSYS LBP252dw

Filloni me printimin me cilësi të lartë për grupet e punës


Bizneset e vogla dhe grupet e punës mund të arrijnë rezultate të mëdha me këtë printer lazer A4 B&Z të pajisur mirë. Madhësia kompakte dhe pamja smart e i-SENSYS LBP252dw është ideale në ambientet përballë klientit ose zyrat e ngarkuara. Dhe do të kryeni detyrat e përditshme më shpejt me printimin 33 ppm dhe aftësinë për të filluar printimin nga gjendja joaktive ose në pritje vetëm brenda pak sekondash.

Cilësi e qëndrueshme, zotërohet lehtë


Besueshmëria e qëndrueshme dhe cilësia e rinovuar janë të garantuara çdo herë që ndryshoni tonerin falë ndërtimit të kutive të bojës gjithçka-në-një Canon të cilët ndërrohen lehtë. Doni që printeri juaj të zgjatë më shumë me më pak ndërhyrje? Zgjidhni kutitë e bojës me rendiment të lartë që zgjatin më shumë. Më mirë akoma, vetëm me një kuti boje për të kontrolluar, do të keni më pak gjëra për të porositur dhe menaxhuar, duke reduktuar kështu punën e administrimit.

Suport i madh për pajisje portative dhe cloud


Doni që ju dhe skuadrat tuaja të kenë fleksibilitetin e lëvizjes lirshëm midis vendeve dhe pajisjeve të ndryshme? Atëherë LBP252dw është ideal për ju. Pavarësisht si apo ku zgjidhni të punoni, LBP252dw është gjithmonë gati dhe i përdorshëm. Printoni nga iPhone® ose iPad® përmes Apple AirPrint™, ose pajisja juaj Android duke përdorur Google Cloud Print, pavarësisht nëse jeni brenda apo jashtë zyrës.

Mbrojtja e informacioneve dhe bilanceve tuaja


Jeni të shqetësuar për konfidencialitetin e dokumenteve në zyrë? Qetësoni mendjen tuaj duke përdorur funksionin Secure Print që ju jep mundësi të printoni në mënyrë të sigurt dokumente private dhe konfidenciale duke përdorur një kod PIN. LBP252dw mbron gjithashtu fitimet tuaja, me veçori si printimi në dy anë që pakëson harxhimet e letrës, dhe Fikja Automatike që kursen energji kur printeri nuk është në përdorim.

Gati për rrjet dhe integrim dhe Wi-Fi


LBP252dw ofron aftësi të sofistikuara për t'u integruar lirshëm me rrjetet IT. Suporti për PCL5e/6 dhe Adobe® PostScript™ e bën një zgjedhje ideale për ambientet e kontrolluara; ndërsa Ndërfaqja e Përdoruesit në Distancë kursen kohë të çmuar pasi Menaxherët IT mund të monitorojnë dhe përditësojnë konfigurimet pa qenë nevoja të bëjnë një vizitë në vend. Dhe me lidhjen Wi-Fi dhe Ethernet si standard, LBP252dw ka të gjitha veçoritë që ju duhen për të qenë në një hap me rritjen e biznesit.

Specifikimet e produktit

Zbuloni më shumë për Canon i-SENSYS LBP252dw, veçoritë e tij dhe çfarë mund të bëjë ai.

Automatic double sided printing

Printim automatik nga të dyja anët

Use and share over network

Përdorni dhe ndani përmes rrjetit

USB connection

Lidhje USB

User friendly LCD display

Lehtë për t'u përdorur LCD ekran

+1 Optional Paper Cassette

+1 Kasetash opsional Letra

PCL Printing

Printim PCL

PostScript Printing

Printim PostScript

Secure print

Printim i sigurt

Use and share wirelessly

Përdorni dhe ndani nëpër wi-fi

Use and share wirelessly

Përdorni dhe ndani nëpër wi-fi

Tablet and smartphone ready

Gati për kompjuterët portativë (tablet) dhe telefonat e zgjuar

Hapat e tjerë

Zgjidhje Portative

Printoni me lehtësi nga pajisjet celulare

Easy Service Plan

Plani i thjeshtë i shërbimit

Për qetësinë e plotë të mendjes, ruani investimin tuaj në Canon.

3 Year Warranty Promotion

Figurat e produkteve janë vetëm për qëllime ilustrimi. Disa funksione të caktuara janë opsionale. Ju lutem shikoni të dhënat e produktit ose kontaktoni me përfaqësuesin e shitjeve të Canon për hollësi të mëtejshme.

*Të disponueshme në Evropë nga muaji mars 2016