Canon i-SENSYS MF8280Cw

i-SENSYS MF8280Cw

Ideal për biznese të vogla, ndani veçoritë e lehta për tu përdorur të këtij desktopi multifunksional me anë të një rrjeti wireless ose me kabëll, me printime të shkëlqyera me ngjyra nga PC ose pajisjet e lëvizshme.

Përfitimet

  • Printim me ngjyra në rrjet, skanim dhe faks
  • Gati për rrjet dhe Wi-Fi
  • Apple AirPrint™ dhe Google Cloud Print
  • 14 fnm printim mono dhe me ngjyra
  • Taste të zgjidhjeve për skanim dhe kopjim ekonomik të thjeshtë
  • Ekran LCD me 7 rreshta
  • Skanim në rrjet pajisje memorje USB
  • Efikas në energji

Veçoritë e detajuara

Hidh një vështrim më të detajuar mbi Canon i-SENSYS MF8280Cw

Gati për rrjetin, të-gjtiha-në-një


Rritni produktivitetin në staf me këtë pajisje kompakte, elegante, multifunksionale e cila mbështet printimet nga pajisjet e lëvizshme dhe përshtatet mirë në çdo tavolinë zyre. I lehtë për tu përdorur, me një navigim intuitiv dhe një ekran të qartë me ngjyra, i-SENSYS MF8280Cw me gatishmëri rrjeti dhe Wi-Fi e bën të thjeshtë të ndani printimet me ngjyra, të kopjoni, skanoni dhe dërgoni faks nëpër grupet e punës.

Shkëmbimi i thjeshtë


Me printimin nga pajisjet e lëvizshme është e lehtë të lidhni smartphone-t dhe tablet-at me i-SENSYS MF8280Cw pothuajse nga kudo në zyrë. Printoni emailë, faqe interneti dhe dokumente të tjera direkt nga iPhone ose iPad duke përdorur mbështetjen e Apple AirPrint™ e cila zbulon automatikisht printerin në rrjetin tuaj. Aplikacioni i Canon Mobile Printing printon gjithashtu me valë në printer nga pajisja juaj Apple iOS. Për lirinë e printimit nga kudo që të jeni, me anë të Internetit, duke përdorur smartphone, tablet ose desktop, i-SENSYS MF8280Cw suporton Google Cloud Print.

I shpejtë, rezultat cilësor


Për punë më produktive i-SENSYS MF8280Cw printon dhe kopjon me 14 faqe për minutë, për dokumentet me ngjyra dhe mono dhe ka një Furnizuese Automatik Dokumentesh me 50-fletë. Harxhohet shumë pak kohë për pritjen e rezultatit falë teknologjive Quick First-Print të Canon dhe një First Copy Out Time. Cilësia e avancuar e imazhit, me rezolucion deri në 1200 x 1200 dpi, siguron rezultat të shndritshëm, të gjallë gjithmonë.

I thjeshtë për tu përdorur dhe mirëmbajtur


Butonat me një prekje dhe menutë intuitive e bëjnë të lehtë për këdo që t'i përdorë dhe mirëmbajë. Produktiviteti rritet me anë të skanimit të lehtë dhe kopjimit-eko, e cila kombinon disa faqe në një printim të vetëm duke kursyer letra dhe para. Një ekran me ngjyra me 7-rreshta shfaq në mënyrë të qartë të gjitha informacionet kryesore për të cilat kanë nevojë përdoruesit. Fisheku i bojës të-gjitha-në-një thjeshtëson mirëmbajtjen dhe rrit besueshmërinë.

Shpërndarje e shpejtë e dokumenteve


Ndani lehtësisht dokumentet duke skanuar nëpër një lidhje rrjeti ose direkt në pajisjen e memorjes USB.

Kurseni energji dhe ulni kostot


Kurseni shpenzimet pa ndikuar në performancën, ndërkohë që prisni gjurmët e karbonit, duke përdorur teknologjinë e Canon On-Demand. I pajtuar me ENERGY STAR®, the i-SENSYS MF8280Cw është ndër pajisjet multifunksionale më efikase për energjinë në klasin e saj me një konsumim energjie që është lider në treg me vetëm 1 W në metodën e fjetjes.

Çmimet

Specifikimet e produktit

Zbuloni më shumë për Canon i-SENSYS MF8280Cw, veçoritë e tij dhe çfarë mund të bëjë ai.

User friendly colour display

Ekran me ngjyra i lehtë për përdoruesin

Tablet and smartphone ready

Gati për kompjuterët portativë (tablet) dhe telefonat e zgjuar

Use and share wirelessly

Përdorni dhe ndani nëpër wi-fi

Network scanning

Skanimi i rrjetit

Automatic Document Feeder

Furnizues automatik dokumentesh

Scanning shortcut key

Buton për kyçe më të shpejt të skanimit

Paper Save Copy shortcut key

Butoni për përdorimin shkurtor Paper Save Copy

USB connection

Lidhje USB

Use and share over network

Përdorni dhe ndani përmes rrjetit

Colour Copy

kopje ngjyra

High print quality

Me cilësi të lartë të shtypura

Super G3 FAX

FAKS Super G3

Scan to USB key

Skanim në USB

Professional Scan quality

Kualiteti profesional i skanimit

Hapat e tjerë

Zgjidhje Portative

Printoni me lehtësi nga pajisjet celulare

Plani i thjeshtë i shërbimit

Për qetësinë e plotë të mendjes, ruani investimin tuaj në Canon.

Easy Service Plan