Canon i-SENSYS MF628Cw

i-SENSYS MF628Cw

Kjo pajisje shumëfunksionale kompakte me laser A4 me Wi-Fi ofron aftësi printimi, skanimi dhe të dërgimit të faksit me cilësi të lartë që mund të përdoren me lehtësi nga kompjuteri, smartfoni ose tableti juaj.

Përfitimet

  • Një pajisje shumëfunksionale A4 me Wi-Fi që ofron printime, kopjime, skanime dhe dërgimin e fakseve me cilësi të lartë
  • Printim produktiv me ngjyra të plota me 14 faqe/min
  • Përdorimi i lehtë me ekranin intuitiv me prekje me ngjyra
  • Qëndrueshmëri dhe cilësi uniforme nëpërmjet fishekëve zëvendësues të-gjitha-në-një të Canon
  • Mbështetje e pandërprerë për punën në lëvizje nga laptopi, smartfoni ose tableti juaj
  • Në përputhje me Apple® AirPrint™, Mopria dhe Google Cloud Print
  • Skanimi i fuqishëm për regjsitrimin, ndarjen dhe arkivimin e dokumenteve në letër
  • Lidhja në renë kompjuterike e bën të lehtë të keni akses dhe të ndani dokumentet në lëvizje
  • Konsum i ulët i energjisë
  • Eternet dhe Wi-Fi për elasticitet në zgjedhjen e lidhjeve dhe rrjeteve

Veçoritë e detajuara

Hidh një vështrim më të detajuar mbi Canon i-SENSYS MF628Cw

Pajisja të-gjitha-në-një që rrit produktivitetin


Nëse jeni një biznes i vogël ose një përdorues individual, pajisja shumëfunksionale A4 me laser i-SENSYS MF628Cw ofron një mënyrë të shkëlqyer për të realizuar më shumë. Bëni përshtypje te klientët tuaj me dokumente të shitjeve dhe marketingut me ngjyra të plota. Skanoni, ndani dhe arkivoni me lehtësi skedarët e shumtë në letër. Kopjoni dhe dërgoni fakse në çdo kohë që dëshironi. Një pamje elegante në një hapësirë të vogël ndërthuret me printimin me ngjyra me 14 faqe/min për të krijuar një pajisje të parë shumëfunksionale me veçori të plota për zyrën tuaj të vogël ose zyrën në shtëpi.

E lehtë në përdorim dhe në administrim


Do të habiteni se sa me lehtësi mund t'i përdorni veçoritë inteligjente të MF628Cw. Shumë prej tyre kontrollohen nëpërmjet një ekrani 8,9 cm me prekje me ngjyra të montuar përpara, i cili mund të personalizohet me lehtësi për t'iu përshtatur mënyrës tuaj të punës. Kështu që mund të shfrytëzoni potencialin e plotë të pajisjes tuaj MF628Cw me vetëm disa trokitje. Mirëmbajtja e pajisjes suaj është po aq e lehtë. Uniformiteti i qëndrueshmërisë dhe ripërsëritja e cilësisë sigurohen sa herë që e ndërroni tonerin, falë modelit të-gjitha-në-një të Canon.

E krijuar për në lëvizje: brenda dhe jashtë zyrës


Nëse jeni si pjesa më e madhe e punonjësve të sotëm, ju lëvizni mes pajisjeve dhe vendeve të ndryshme sipas kërkesave të punës. Pajisja MF628Cw është krijuar duke menduar për ju dhe ofron të njëjtën eksperiencë të pandërprerë në kompjuter, laptop, tablet dhe në smartfonin tuaj. Mund të lidheni jo vetëm nga kompjuteri juaj Mac ose PC me Wi-Fi kur jeni në zyrë, por mund të lidheni edhe nga pajisja juaj iOS ose Android kur jeni në lëvizje falë mbështetjes për AirPrint dhe Mopria. E gatshme për Google Cloud Print për të përfituar nga printimi nëpërmjet resë kompjuterike. Shkarkoni aplikacionin pa pagesë Canon PRINT Business për pajisjen tuaj iOS ose Android dhe do t'i keni në majë të gishtave të gjitha këto aftësi të përshtatshme që ju kursejnë kohë. Një portë eternet bën të mundur lidhjen me lehtësi në rrjet ose me tel.

Regjistroni, ndani, ruani dhe magazinoni


Nëse duhet të skanoni rregullisht dokumente për t'i dërguar me email, për t'i ndarë nëpërmjet resë kompjuterike ose për t'i ruajtur në mënyrë dixhitale, pajisja MF628Cw do t'ua bëjë më të lehtë jetën. Një ushqyes dokumentesh me 50 fletë e bën të thjeshtë skanimin e artikujve të shumtë. Mund t'i menaxhoni skanimet nga kompjuteri me anë të mjetit të skanimit MF, ose nga pajisja juaj celulare me anë të aplikacionit pa pagesë Canon PRINT Business. Duke përdorur këto, mund t'i ngarkoni skanimet tuaja drejtpërdrejt në shërbimet e resë kompjuterike në linjë si Dropbox dhe të shijoni lirinë e marrjes së dokumenteve pavarësisht se ku jeni. Pajisja MF628Cw i ka të gjitha zgjidhjet për bizneset aktive që kërkojnë ndihmë për të qenë produktivë në lëvizje.

E qëndrueshme, e menaxhueshme, e lehtë për t'u integruar


Megjithëse është e projektuar duke pasur parasysh bizneset e vogla dhe zyrat në shtëpi, pajisja MF628Cw ofron një paketë të zgjeruar të aftësive të printimit dhe skanimit në rrjet. Dhe konsumi i saj i ulët i energjisë në modalitetet e Gjumit dhe Në gatishmëri, si dhe veçoria e saj e Fikjes automatike për kursimin e energjisë, e bëjnë atë një zgjidhje të qëndrueshme dhe të arsyeshme për sa i përket kostove.

Çmimet

Specifikimet e produktit

Zbuloni më shumë për Canon i-SENSYS MF628Cw, veçoritë e tij dhe çfarë mund të bëjë ai.

Automatic Document Feeder

Furnizues automatik dokumentesh

Colour Copy

kopje ngjyra

Use and share over network

Përdorni dhe ndani përmes rrjetit

Super G3 FAX

FAKS Super G3

USB connection

Lidhje USB

Colour Touch Panel

Paneli me prekje me ngjyra

Legal size platen

stendë - madhësi Legal

Network scanning

Skanimi i rrjetit

Scan

Skanim

Scan to USB key

Skanim në USB

Paper Save Copy shortcut key

Butoni për përdorimin shkurtor Paper Save Copy

Scanning shortcut key

Buton për kyçe më të shpejt të skanimit

Scan to email & folder

Skano në email dhe dosje

Use and share wirelessly

Përdorni dhe ndani nëpër wi-fi

Use and share wirelessly

Përdorni dhe ndani nëpër wi-fi

Tablet and smartphone ready

Gati për kompjuterët portativë (tablet) dhe telefonat e zgjuar

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Pse të zgjidhni fishekë origjinalë të bojës për printerin laser të Canon

Zbuloni më shumë

2016-2017-3-year-warranty-campaign