Canon i-SENSYS MF6180dw

i-SENSYS MF6180dw

Bëjeni printimi bardhë e zi të lehtë dhe të thjeshtë me këtë printer me Wi-Fi dhe cloud-ready 4 në 1. I shpejtë, punim me efikasitet energjie dhe printim 33fnm i cili ju kursen kohë dhe para.

Përfitimet

  • Rrjet Wi-Fi
  • Apple AirPrint dhe Google Cloud Print
  • Printim bardhë e zi deri në 33fnm
  • Skano për në USB
  • I pajtueshëm me PostScript & PCL
  • Printim & skanim automatik dy-anësh
  • Butona zgjidhjesh
  • Vlera KTE 1.3 KWh/javë
  • Funksionalitet SEND
  • Kapaciteti maks. 800-fletë

Veçoritë e detajuara

Hidh një vështrim më të detajuar mbi Canon i-SENSYS MF6180dw

Printoni nga kudo, në çdo pajisje.


Lirojeni biznesin tuaj me aftësinë për të printuar dhe skanuar në një sërë pajisjesh të ndryshme. Karakteristikat e pasura si Google Cloud Print dhe Apple AirPrint i lejojnë përdoruesit ta lidhin printerin nga një sërë kompjuerësh ose pajisjesh portative.

Printim më i shpejtë, më i reagueshëm bardhë e zi


Merrni rezultate më të shpejta kur ju duhen, me teknologjinë Quick First-Print e cila premton printim të shpejtë nga metoda e gjumit, shpejtësi printimi 33fnm dhe një kohë printimi të parë prej 6 sekondash. Kapaciteti me 800-fletë me sirtar opsional letre pakëson gjithashtu nevojën për rimbushje të vazhdueshme gjatë periudhave të ngarkuara.

Pajtueshmëri e lartë për integrim të thjeshtë


Integroni me lehtësi me këtë njësi me rrjet në ambientin tuaj ekzistues të printimit, me PCL 5e, PCL 6 dhe PostScript Level 3.

Përmirësoni rrjedhën e punës


Shtoni produktivitetin dhe rrjedhat e punës me aftësinë për të skanuar direkt në email, foldera rrjeti ose pajisje USB. Funksionaliteti SEND i Canon është i lehtë për t'u përdorur me anë butonave me një prekje të cilët ju lejojnë të vendosni shpejt destinacionet, ndërsa formati i dosjeve Compact PDF ju jep imazhe me cilësi të shkëlqyer me një përmasë të vogël, duke përmirësuar efikasitetin e dokumenteve.

I thjeshtë për t'u përdorur dhe menaxhuar


Nxirrni maksimumin nga makineria juaj, me butonat me një prekje për konfigurim të lehtë, dhe një ekran intuitiv LCD me 5 rreshta që vendos më shumë informacion aty ku ju duhet - në ekran. Remote User Interface (RUI) ju lejon të konfiguroni dhe menaxhoni printerin tuaj nga kudo në rrjet, me akses me bazë ID për ët ruajtur parametrat thelbësore.

Printim i sigurt


Printoni dokumente sensitive në pajisje të ndara me mirëbesim, me veçorinë SecurePrint të Canon. Punët e printimit ruhen në RAM-in e printerit dhe lëshohen me anë të një kodi PIN, duke ju dhënë paqe të plotë mendore dhe siguri pa asnjë kosto ekstra.

Efikas për energjinë dhe koston


Kurseni energji dhe para me efikasitetin lider të energjisë dhe printimin ekonomik. i-SENSYS MF6180dw siguron një vlerë të Konsumi Tipik i Energjisë (KTE) prej vetëm 1.3 kWh/javë, ndërsa printimi automatik dy-anësh kursen letrën me vlerë.

Çmimet

Specifikimet e produktit

Zbuloni më shumë për Canon i-SENSYS MF6180dw, veçoritë e tij dhe çfarë mund të bëjë ai.

Tablet and smartphone ready

Gati për kompjuterët portativë (tablet) dhe telefonat e zgjuar

Use and share wirelessly

Përdorni dhe ndani nëpër wi-fi

Network scanning

Skanimi i rrjetit

Duplex Automatic Document Feeder

Ushqyes Automatik Dokumentesh Dupleks

Scanning shortcut key

Buton për kyçe më të shpejt të skanimit

Paper Save Copy shortcut key

Butoni për përdorimin shkurtor Paper Save Copy

USB connection

Lidhje USB

Use and share over network

Përdorni dhe ndani përmes rrjetit

Automatic double sided printing

Printim automatik nga të dyja anët

Copy

Kopjimi

User friendly LCD display

Lehtë për t'u përdorur LCD ekran

Super G3 FAX

FAKS Super G3

+1 Optional Paper Cassette

+1 Kasetash opsional Letra

PCL Printing

Printim PCL

Scan to USB key

Skanim në USB

Professional Scan quality

Kualiteti profesional i skanimit

Scan to email & folder

Skano në email dhe dosje

Secure print

Printim i sigurt

Hapat e tjerë

Zgjidhje Portative

Printoni me lehtësi nga pajisjet celulare

Plani i thjeshtë i shërbimit

Për qetësinë e plotë të mendjes, ruani investimin tuaj në Canon.

Easy Service Plan