Canon i-SENSYS MF229dw

i-SENSYS MF229dw

Mono laser i fuqishëm dhe praktik Wi-Fi Gjithçka-Në-Një me lidhje rrjeti dhe pajisjesh portative për ambientet e zyrave të vogla kërkuese. Jini më produktiv me skanimin, fotokopjen dhe printimin e shpejtë në 2 anë.

Përfitimet

  • Mono laser Gjithçka-Në-Një gati për Wi-Fi, rrjet dhe pajisje portative
  • Printoni me lehtësi nga pajisjet iOS dhe Android
  • Përdorim i thjeshtë me ekran të lëvizshëm, ekran me prekje dhe përdorim me një të prekur
  • Nuk ka nevojë të prisni me Printimin e Parë të Shpejtë
  • Arrini më shumë me printimin, skanimin dhe fotokopjen në 2 anë

Veçoritë e detajuara

Hidh një vështrim më të detajuar mbi Canon i-SENSYS MF229dw

Gjithçka-Në-Një i fuqishëm, i lidhur


Kjo pajisje Gjithçka-Në-Një kompakte dhe elegante ofron lehtësinë e një printeri, skaneri, fotokopjeje dhe faksi profesional në një pajisje që kursen hapësirë. Veçoritë e tij të shtimit të produktivitetit mund të ndahen me lehtësi përmes rrjetit të zyrës tuaj, Wi-Fi ose pajisjeve smart - duke e bërë zgjedhjen ideale për të rritur efikasitetin e çdo zyre të ngarkuar.

Ndarje me lehtësi


Lidhuni me lehtësi në mënyrën që dëshironi duke përdorur këtë pajisje gati për Wi-Fi, rrjet dhe pajisje portative. Apple AirPrint™ e integruar dhe mbështetja printimit Mopria™ gjen printerin automatikisht për dokumente printimi direkt nga iPhone ose iPad dhe pajisjet android të verifikuara me Mopria. Aplikacioni falas Canon Mobile Printing ju lejon gjithashtu të printoni pa tela nga pajisja jua Apple iOS ose Android.

Printimi dhe kopjimi i shpejtë


Nuk ka nevojë të prisni për dokumentet falë printimit të shpejtë mono laser A4 dhe shpejtësisë të fotokopjes prej 27ppm dhe një Printimi të Parë të Shpejtë edhe nga metoda e gjumit.

Rezultate me cilësi biznesi


Një kombinim i cilësisë të printimit prej deri në 1200 x 1200 dpi dhe toneri EF i Canon ofron dokumente mahnitëse me tekst të qartë dhe grafiqe të këndshme me shkallëzime gri. Skanimi i mirë me ngjyra 9600x9600 dpi kap çdo detaj nga origjinalet. Dërgoni skanime në çdo PC me skanimin në rrjet.

Printim dhe skanim i efektshëm në 2 anë


Skanimi dhe fotokopja me shumë faqe është e shpejtë dhe e efektshme falë një ADF të integruar me 50 fletë në 2 anë. Skanoni dokumente me dy anë me lehtësi dhe kurseni paratë në letër me printimin në 2 anë.

Përdorim i shpejtë, i thjeshtë, i qetë


I shpejtë dhe i thjeshtë për t'u përdorur, i-SENSYS MF229dw ka një panel të lëvizshëm me ekran LCD të madh me prekje. Paneli mund të vendoset vertikalisht ose drejtuar lart për t'iu përshtatur mënyrës si punoni. Puna e efektshme e skanimit dhe e fotokopjes është e lehtë të konfigurohet duke përdorur butonat e shpejtë me një prekje. Për punim në një ambient të qetë, Metoda e Qetë siguron printim më pak të zhurmshëm - kështu mund të punoni pa shqetësuar të tjerët.

Efektshmëri e energjisë drejtuese në treg


Teknologjia e fiksimit Sipas Kërkesës e Canon virtualisht garanton mungesë të kohës për ngrohje dhe ndihmon në pakësimin e konsumit të energjisë pa ndikuar performancën. Me një klasifikim lider TEC, kjo pajisje konsumon vetëm 1.7 Wat në metodën e gjumit.

Fishek boje Të-gjitha-në-një


Kutitë e bojës Gjithçka-Një-Një të riciklueshme lehtësisht kombinojnë tonerin, rrotullën dhe njësitë e pastrimit për të pakësuar mirëmbajtjen, rritur besueshmërinë dhe pakësuar konsumin.

Çmimet

Specifikimet e produktit

Zbuloni më shumë për Canon i-SENSYS MF229dw, veçoritë e tij dhe çfarë mund të bëjë ai.

Automatic double sided printing

Printim automatik nga të dyja anët

Copy

Kopjimi

Duplex Automatic Document Feeder

Ushqyes Automatik Dokumentesh Dupleks

Use and share over network

Përdorni dhe ndani përmes rrjetit

Super G3 FAX

FAKS Super G3

USB connection

Lidhje USB

Network scanning

Skanimi i rrjetit

Quiet printing mode

Mënyra e qetë shtypje

Professional Scan quality

Kualiteti profesional i skanimit

Scanning shortcut key

Buton për kyçe më të shpejt të skanimit

Use and share wirelessly

Përdorni dhe ndani nëpër wi-fi

Tilting control panel

Paneli me kontrollin anim

Tablet and smartphone ready

Gati për kompjuterët portativë (tablet) dhe telefonat e zgjuar

Touch panel

Panel me prekje

Hapat e tjerë

Zgjidhje Portative

Printoni me lehtësi nga pajisjet celulare

Plani i thjeshtë i shërbimit

Për qetësinë e plotë të mendjes, ruani investimin tuaj në Canon.

Easy Service Plan

Figurat e produkteve janë vetëm për qëllime ilustrimi. Disa funksione të caktuara janë opsionale. Ju lutem shikoni të dhënat e produktit ose kontaktoni me përfaqësuesin e shitjeve të Canon për hollësi të mëtejshme.