EOS M10
Blank-Rect Image

Canon EOS M10

Regjistroni historitë kudo rreth jush dhe ndajini ato pa tela.

Mbajeni me vete kamerën tuaj EOS M10 kudo ku shkoni

Ju duhet një kamerë që është e thjeshtë në përdorim dhe që mund ta mbani me vete gjatë të gjithë kohës. Ajo është gati kur zbuloni momentet e jetës dhe ndodhin historitë e bukura.

Shikoni specifikimet e plota

EOS M10
EOS M10

Historitë e eksplorimit urban me Holly-Marie Cato dhe Alina Rudya

Shikoni videon

Performancë e fuqishme

Realizoni fotografi dhe video mahnitëse me një sensor CMOS 18 megapikselë të madhësisë APS-C dhe procesorin DIGIC 6. Edhe në ndriçim të dobët me ISO deri në 12 800 (e zgjerueshme deri në 25 600).

EOS M10

Lentet e ndërrueshme

Ndryshoni këndvështrimin tuaj duke zgjedhur nga gama jonë e gjithanshme EF-M ose zgjedhjet e shumta të lenteve EF dhe EF-S me adaptorin e montimit EF-EOS M

EOS M10

Zbuloni magjinë e regjistrimit në largësi

Realizojeni gjithmonë atë fotografi grupi me pajisjen tuaj inteligjente si telekomandë pa tela me pamjen paraprake të drejtpërdrejtë, aksesin te Fokusi automatik me prekje dhe kontrollin e plotë krijues të ekspozimit.

EOS M10

Kontroll i bukur i thjeshtë dhe kreativ

Një përdorim komod me një ergonomi të thjeshtë të përmirësuar dhe një ekran intuitiv me prekje 3,0” (1 040 000 pika sRGB) që anohet në180˚ - ideal për "selfie"

EOS M10
EOS M10

Ndihma krijuese

Parametrat shpjegohen thjesht dhe bukur, kështu që mund të eksperimentoni.

Shikoni videon

Ndarja me lehtësi

Ndani dhe krijoni me lehtësi kopje rezervë të fotografive dhe videove duke përdorur Wi-Fi dhe NFC-në dinamike për të lidhur menjëherë kamerën tuaj me smarfonin, tabletin ose me Canon Connect Station me një trokitje të vetme

EOS M10

Modaliteti i autoportretit

Rregulloni ndriçimin dhe zbutni ngjyrën e lëkurës për të siguruar pamjen e duhur që ju përshtatet. Eksploroni po ashtu një larmi filtrash krijues - si efekti i syrit të peshkut dhe efekti i modelit të shkallës në miniaturë.

EOS M10

Rritni edhe më shumë eksperiencën tuaj

Keni besim te vetja? Merrni kontrollin e plotë të nivelit profesional, regjistroni në RAW 14 bitë për redaktime të përparuara dhe kapni një gamë më të gjerë të toneve me modalitetin HDR ose Skenën e qëndrueshme të natës me kamerën në duar.

EOS M10

Aplikacioni Canon Photo Companion

Partneri i përsosur për çdo rrëfimtar të historive vizuale, aplikacioni ynë Photo Companion app ju ofron akses në përmbajtje dhe njohuri profesionale e të personalizuara, atëherë kur ju duhen më shumë - që t'u jepni vërtet jetë historive tuaja.

Zbuloni më shumë

Canon Photo Companion app

Specifikimet

EOS M10

18,0 megapikselë

Sensori CMOS APS-C

EOS M10

Ndihma krijuese

Rregullime të lehta të imazheve në kohë reale

EOS M10

Fokusi automatik hibrid CMOS AF II

Fokusi i shpejtë dhe i butë

EOS M10

Ekrani me prekje me anim

I madh për një pamje të qartë

EOS M10

Wi-Fi

Ndani dhe ruani imazhet pa tela

EOS M10

NFC

Thjeshtoni ndarjen në smartfonë

EOS M10

Regjistrimi në largësi

Kontrollojeni kamerën me një smartfon

EOS M10

Hibrid Automatik

Regjistrimi me lehtësi me një përmbledhje të videos

Shikoni specifikimet e plota

EOS M10
EOS M10

Çfarë ka në kuti

Trup EOS M10

Paketë Baterie LP-E12

Karikues Baterie LC-E12E

Rrip EM-200DB

Kabllo elektrike

Kabëll ndërfaqeje

Kapak kamere R-F-4

Paketa e manualit të përdoruesit

Aksesorët

Produktet përkatëse

EOS M10

Zbuloni më shumë rreth EOS M

Kamera EOS M10 është thjesht pjesë e një sistemi të larmishëm kamerash, lentesh dhe aksesorësh.

Mësoni më shumë