PRINTERI

Printerë rul me rul UVgel Colorado

Printerë të gjerë 64" rul me rul për prodhim volumi të lartë të grafikëve të formatit të madh
Shkarkoni broshurën [pdf, 3423 kb]
 • Printerët e formatit të madh

  Colorado M-series

  Printer tërësisht modular me UVgel rul me rul për grafikë të formateve të mëdha. Konfiguroni sistemin sipas nevojave tuaja dhe modernizojeni më vonë me rritjen e volumeve. Shumë opsione të disponueshme, duke përfshirë printim të përzier me shkëlqim/mat dhe bojë të bardhë.
 • ARTIKULLI

  Avantazhi i UVgel

  Shikoni se si printerët UVgel Colorado ju japin avantazhin konkurrues.
  UVgel Colorado series roll-to-roll printers for Large Format Graphics

  Eksploroni më tej

  JU DUHET NDIHMË?

  Dëshironi të dini më shumë rreth produkteve UVgel?